Sztuka kochania po włosku. Jak czerpać przyjemność z seksu

Okładka książki Sztuka kochania po włosku. Jak czerpać przyjemność z seksu Nada Loffredi
Okładka książki Sztuka kochania po włosku. Jak czerpać przyjemność z seksu
Nada Loffredi Wydawnictwo: Znak poradniki
poradniki
Znak
2022-01-31
2022-01-31
Anna Osmólska-Mętrak, Natalia Mętrak-Ruda

Sztuka kochania po włosku napisana przez wspaniałą sexuolożkę Nada Loffredi. Książka, która daje do myślenia ale też może otworzyć oczy na różne problemy związane z sexuologą kobiet jak i mężczyzn, z którymi możemy spotykać się na co dzień. W każdej tematyce, są działy podzielone dla niego i dla niej, co pokazuje, że nie tylko jedna płeć może mieć problem bo w związku przechodzimy problemy razem. Podsumowanie każdego działu to porady, które mogą nam pomóc w rozwiązaniu problemu. Książka wciąga i daje dużo do myślenia, polecam każdemu przeczyta obojętnie czy jest w związku czy nie, albo czy występują w nim problemy. Dzięki tej książce możemy przeczytać, że jak myślimy, że jesteśmy w czymś sami to tak nie jest! Polecam!

Książka jest podzielona na wiele krótkich rozdziałów. Każdy z nich opowiada o innym temaciea dla dwóch stron: "dla niego" i "dla niej". Ze względu na tą strukturę, nie było tu miejsca na dokładne objaśnienia i instrukcje, jednak poruszone zostało całe spektrum tematów związanych z seksem i seksualnością.

Polecam przeczytać głównie dla poszerzenia horyzontu swojej wiedzy. Dzięki niej obalimy szkodliwe mity, zrozumiemy lepiej seksualność swoją i partnera/partnerki, a w razie posiadania problemów dowiemy się czy są naturalne i czy nie warto udać się z nimi do seksuologa.

Polecam przeczytać głównie dla poszerzenia horyzontu swojej wiedzy....

Dla każdego. Jeżeli masz wątpliwości lub chcesz utwierdzić się w przekonaniu, że myślisz prawidłowo polecam ten "podręcznik" napisany bardzo przejrzyście i mimo iż jest on pochodzenia włoskiego doskonale odnosi się do uniwersalnego charakteru tematu.

Jest naprawdę wspaniała, jedna z najlepszych książek o seksualnosci jakie czytałam. Naukowa ale i erogenna.

„Sztukę kochania po włosku (…)” warto przeczytać z wielu powodów. Chociażby z tego powodu, że uzmysławia wiele nieoczywistych spraw związanych z naszą seksualnością. Narracja podejmowania zagadnień przez autorkę pokazuje, jak zbawcze może być nazywanie pewnych rzeczy i spraw w sposób jasny, w oparciu o fakty. Ciekawy wydaje się również sposób tłumaczenia mechanizmów rządzących w związkach i relacjach, znajdowania przyczyn problemów, badania siły powszechnego myślenia o własnej seksualności.
Warto sięgnąć po pozycję również po, by dowiedzieć się, jak stereotypy wywierają ogromny wpływ na sferę seksualną człowieka.

Oj jak cudownie, że Wydawnictwo Znak wydało tę książkę. Przecież nie tylko polscy seksuolodzy piszą ciekawe książki ;) i włoska seksuolożka napisała świetną!
Niezwykła podróż dzięki Pani Loffredi, wspaniały długi weekend czerwcowy z lekturą, z zainteresowaniem kartkowałam kolejne strony.
Szkoda, że już koniec ;(, pozostaje niedosyt, chciałoby się więcej uszczknąć ze sporej wiedzy autorki i przykładów z doświadczenia zawodowego (to najpopularniejsza włoska seksuolożka).
Będę pierwszą Czytelniczką Pani Loffredi jeśli jeszcze "popełni" jakąś książkę i zostanie przetłumaczona na język polski.
Wszystkim a już zwłaszcza zainteresowanym psychologią, seksuologią i relacjami kobieta-mężczyzna polecam.

Mnóstwo stereotypów dotyczących seksualności, niektóre stare, niektóre nowe. Alfabetycznie przedstawionych jest tutaj aż 21 tematów. A przy okazji wprowadzenia w świat stereotypów podróż po świecie popkultury i kina....

Czy Wy też jak ja nienawidzicie stereotypów i wrzucania wszystkiego i wszystkich do jednego wora?

"Sztuka kochania po włosku" to książka obalająca mnóstwo stereotypów dotyczących relacji między ludźmi, zachowań i reakcji organizmu.

Seks to do tej pory u wielu ludzi temat tabu, ba! Nawet w wielu związkach nie potrafi się o nim otwarcie mówić. Na szczęście idziemy z tym tematem do przodu z biegiem czasu i jesteśmy coraz bardziej otwarci, aby mówić o tym, a przede wszystkim staramy się szukać pomocy, w przypadku gdy mamy problem z relacjami, czy też aspektami fizycznymi.

W tej lekturze mamy cały alfabet zagadnień związanych ze współżyciem, ale nie znajdziecie tutaj złotych rad, czy idealnej pozycji z kama sutry. Natomiast ta książka mam nadzieję, że otworzy Was, Wasze małżeństwa i związki na rozmowę z partnerem/partnerką.

To świetna pozycja, aby lepiej poznać siebie, swoje ciało i ciało partnera. Pokonajcie swoje bariery i rozmawiajcie - o wszystkim! ❤️

Dziś będzie króciutko, bo to lektura nie dla wszystkich.

Ciekawy poradnik, można przeczytać o wielu stereotypach o życiu w związku. Co powinniśmy robić żeby być szczęśliwszym i żyć w zgodzie ze sobą.

Polecam!

We współpracy z Wydawnictwem Znak!

Dziś będzie króciutko, bo to lektura nie dla wszystkich.

Polecam!

We współpracy z Wydawnictwem Znak!

• Poradniki
  • Literatura popularno-naukowa (rozwojowa)
  • Do kupienia
  • Papier

Dodaj cytat z książki Sztuka kochania po włosku. Jak czerpać przyjemność z seksu