Drawn Blue Lines

Okładka książki Drawn Blue Lines Cora Kenborn
Okładka książki Drawn Blue Lines
Cora Kenborn Wydawnictwo: Kindle Edition Cykl: Carrera Cartel (tom 3) literatura obyczajowa, romans
Carrera Cartel (tom 3)
Kindle Edition
2019-11-29
2019-11-29
mafia kartel

Okładka książki City of Thieves Cora Kenborn, Catherine Wiltcher
City of Thieves Cora Kenborn, Cathe...
Okładka książki Tainted Blood Cora Kenborn, Catherine Wiltcher
Tainted Blood Cora Kenborn, Cathe...
Okładka książki Bad Blood Cora Kenborn, Catherine Wiltcher
Bad Blood Cora Kenborn, Cathe...
Okładka książki Cast stones Cora Kenborn, Catherine Wiltcher
Cast stones Cora Kenborn, Cathe...

2056

Na półkach: , , , , , ,

"Ludzie robią złe rzeczy, ale to nie czyni ich złymi ludźmi. Tym, co czyni ich złymi, jest to ,że nie potrafią wybaczyć"
Życie Adriany Carrery aka Marisol Munoz to jedna wielka komplikacja. Wychowana przez potwora myślała, że jest córką Estebana zabitego króla kartelu Munoz. Chce szukać zemsty za swoją prawdziwą rodzinę, za kłamstwa i zdradę, którymi ją obdarzono.
Brody Harcourt to był jej sposób na zemstę, pionek, że tak powiem. Brody jest byłym prokuratorem okręgowym, a teraz drugim porucznikiem kartelu Carrera w Houston. Zemsta, szantaż, oszustwo i kłamstwa, to to, co dostajesz w tym romantycznym napięciu mafijnym. Adriana i Brody są pokręceni, ale stanowią idealną mieszankę nienawiści i miłości. Ich pchanie i ciągnięcie razem może wywołać pożar.
„Czasami twoi najgorsi wrogowie, stają się twoimi najsilniejszymi sojusznikami”
Adriana nauczyła się dzięki Brody’emu kochać i być kochaną, wybaczać i jak wybaczyć sobie samej. Kiedyś pragnęła władzy, teraz pragnie domu i chce przynależeć do niego. Przyszła żeby go zniszczyć, a ostatecznie go uratowała. Brody dzięki niej zakwestionował siebie i wszystko wokół siebie, bo Adriana była tą, która znała go naprawdę i widziała go. Brody był przekonany, że nie jest wystarczająco dobry dla nikogo, albo to, że był zbyt popieprzony, by ktokolwiek mógł zajrzeć pod jego maskę zobaczyć w nim mężczyznę.
Napięcie i szokujące zwroty akcji rzeczywiście mnie zaskoczyły. Utoniesz w tym ich świecie, gdy widzisz, jak wplątują się w sieć utkaną przez siebie, która jest pełna mroku, drażniących przekomarzań, zawiła, ale też grzesznie podniecająca. Ta para chwyci cię i wciągnie w głąb ich mafijnego podziemia i zostaniesz uwięziony w kartelu Carrera.

Brody...

Trzecia część jest bardzo inna od pozostałych, bo mamy tu bohaterkę, która w pierwszej części sporo narozrabiała i dalej nie zamierza przestać. Adriana niedawno dowiedziała się, że jest siostrą Vala, jego żona jest do niej bardzo wrogo nastawiona, a ona sama wydaje się nie wiedzieć, czego chce. Z kolei Brody po aferze z matką wycofał się ze swojego stanowiska i przejął kantynę po Emilio oraz został porucznikiem Vala, który przeniósł się do Meksyku. Ale kartel Munoz wydaje się mieć swojego następcę i próbuje się odbudować. Mnóstwo intryg, tajemnic przeszłości, rodzinnych zawirowań, bardzo dobrze się czytało.

• Dark
  • Romans,