City of Thieves

Okładka książki City of Thieves Cora Kenborn, Catherine Wiltcher
Okładka książki City of Thieves
Cora KenbornCatherine Wiltcher Wydawnictwo: Kindle Edition Cykl: Corrupt Gods Duet (tom 3) Seria: Corrupt Gods World/Next Generation literatura obyczajowa, romans
Corrupt Gods Duet (tom 3)
Corrupt Gods World/Next Generation
City of Thieves
Kindle Edition
2022-03-21
2022-03-21
dark mafia romans

Okładka książki Tainted Blood Cora Kenborn, Catherine Wiltcher
Tainted Blood Cora Kenborn, Cathe...
Okładka książki Bad Blood Cora Kenborn, Catherine Wiltcher
Bad Blood Cora Kenborn, Cathe...
Okładka książki Cast stones Cora Kenborn, Catherine Wiltcher
Cast stones Cora Kenborn, Cathe...
Okładka książki Born sinner Cora Kenborn, Catherine Wiltcher
Born sinner Cora Kenborn, Cathe...

2056

Na półkach: , , , , , ,

Cała fabuła tej historii jest zajebista. Tajemnice, zwroty akcji, oszustwa, kłamstwa i spiski piętrzą się i myślałam, że Tatiana Sanders i Loremzo Marchessi nigdy nie znajdą wyjścia, ale wow, co to była za egzekucja. Renzo to kolejny niezapomniany antybohater, który jest mroczny i niebezpieczny, uwielbiający kontrolę, lojalny, bezwzględny, seksowny, arogancki. Pyszne połączenie gorącego alfy i brudnej charyzmy. Ma taką piękną głębię. Jest nawiedzonym człowiekiem, a autorki tak pięknie wydobyły jego winę i udrękę. A Tatiana uleczyła jego sczerniałe serce. Autorki stworzyły wiele cudownych bohaterek, ale moim zdaniem Tatiana jest moją ulubioną. Była wielokrotnie niszczona. Jej serce i ciało przeszły przez piekło. Przeszła przez wiele traum, złamanego serca i rozdzierającego duszę bólu. Ale nie poddała się. Jest ocalałą i wojowniczką. Jestem zdumiona jej zaciekłością i odpornością. Renzo i Tatiana zaczynali jako niechętni partnerzy/ wrogowie, a potem nieoczekiwanie sprzymierzyli się. Byli dwiema złamanymi duszami i odnaleźli w sobie brakujące elementy. Pogrążyli się w całkowitym chaosie, a my zostaliśmy zabrani w ich świat pełnego akcji i pościgu. Renzo zrobił wszystko, co w jego mocy, aby chronić swoją kobietę, ale Tatiana nie była cichym widzem. Pracowali jako partnerzy, a dzięki dramatycznym, napędzanym bólem i adrenaliną życiem związali się na zawsze. I może dlatego seks był tak gorący, brutalny i brudny, ponieważ razem przeszli przez bardzo trudne chwile i otarli się o śmierć. Kawałki układanki w końcu pasują i jestem tak błogo szczęśliwa!
Mówiłam to już chyba ze sto razy i będę to powtarzać, że Catherine Wiltcher i Cora Kenborn to królowe mrocznych romansów mafijnych, a jeśli ich nie czytałeś, żałuj i napraw to.

Autorki jak zawsze nie zawodzą, świetnie wykreowane postaci, ogrom emocji i choć akcja w pewnym momencie okazała się dla mnie częściowo przewidywalna (przy tak dużym dorobku czytelniczym trudno zaskoczyć czymś naprawdę oryginalnym) to pochłaniałam stronę za stroną z wypiekami na policzkach. Jak zawsze ciekawe, nietuzinkowe postaci, wartka akcja, to wszystko sprawia, że nie można się od niej oderwać.

• Dark
  • Różnica wieku