Born sinner

Okładka książki City of Thieves Cora Kenborn, Catherine Wiltcher
City of Thieves Cora Kenborn, Cathe...
Okładka książki Tainted Blood Cora Kenborn, Catherine Wiltcher
Tainted Blood Cora Kenborn, Cathe...
Okładka książki Bad Blood Cora Kenborn, Catherine Wiltcher
Bad Blood Cora Kenborn, Cathe...
Okładka książki Cast stones Cora Kenborn, Catherine Wiltcher
Cast stones Cora Kenborn, Cathe...

2051

Born Sinner to wstęp do historii kartelu Carrera i kartelu Santiago, którzy są w tanie wojny od 18 lat. Teraz dzieci rywali kartelu mają do opowiedzenia własne historie. Cora Kenborn i Catherine Wiltcher idealnie połączyły te dwa światy, tworząc mroczny, pokręcony romans, który aż skwierczy na stronach.

„Dwa życia, dwa serca, które nie chcą uczestniczyć w wojnie, która chce ich tak bardzo zdefiniować”

Born Sinner to jest zakazany, parny, pokręcony i prześladujący romans Loli Carrera i Sama Sandersa. Ta historia zaczyna się od mrocznych elementów wyjaśniających, jak i dlaczego Sam jest tak blisko Loli. Głęboko zakorzeniona nienawiść między rywalami kartelu wdziera się w życie ich dzieci. Lola zostaje złapana w krzyżowy ogień i dorastała, wiedząc, że to zawsze będzie jej przeznaczenie. Chce normalnego życia, ale uczęszczanie na studia nie jest takie łatwe, gdy jesteś córką meksykańskiego szefa kartelu Valentina Carrery i siostrą obecnego szefa kartelu syndykatu New Jersey, Santi Carrery.
Jak widać, Lola ma bagaż. Lola chce wolności, a Sam chce Loli. Sam Sanders, student Rutgers i członek kartelu Dantego Santiago, jest mrocznym, pokręconym i gorącym, zaborczym stalkerem. Śledzenie Loli to jego „praca”. „Nienawidzi” jej, ponieważ musi. Sam to chory pojeb, ale Lola to uwielbia.
Sam robi naprawę szalone rzeczy, by mógł być z Lolą. Żyją w cieniu. Żyją w niepokoju, tęsknocie i skradzionych chwilach, ponieważ jest to zakazany romans wypełniony pożądaniem, którego po prostu nie mogą mieć.
Na razie muszą się ukrywać, grać według ich zasad, ale pewnego dnia zerwą kajdany i przerwą granice między ich rodzinami i wtedy będzie SZACH MAT.

„Dwa życia, dwa serca, które nie chcą uczestniczyć w wojnie, która...

Krótka nowelka, stanowiąca zapowiedź dwutomowej serii o kolejnym pokoleniu Santiago i Carrery. Bohaterami tej nowelki są Sam Sanders, pasierb Ricka i Lola Carrera, córka Valentina Carrery, oboje studiują na tej samej uczelni pod innymi nazwiskami. Nie czytałam jeszcze trzeciej części serii Carrery, ale wydarzyło się coś, co zmąciło pokój między Carrerą a Santiago i są teraz na ścieżce wojennej. Sam doskonale zdaje sobie z tego sprawę, bo pracuje dla Dantego, ale kiedy na swojej imprezie ratuje Lolę przed gwałtem po jej wcześniejszym odurzeniu, wraz z uczuciami zemsty i nienawiści klaruje się jeszcze coś innego, zaczynającego się od mocnego pożądania, jak się okazuje, obustronnego. Jednak brat i ojciec Loli za wszelką ceną chcą ją chronić przed Santiago, zabierając z powrotem do Meksyku... Jeśli tyle potrafi się dziać w tak króciutkiej książeczce, to co to będzie w całej serii, kiedy na horyzoncie pojawi się córeczka Dantego... To dopiero będzie jazda.

• Dark
  • M:Mafia
  • Mafia
  • Romans
  • Mafia

Dodaj cytat z książki Born sinner