Bad Blood

Okładka książki Bad Blood Cora Kenborn, Catherine Wiltcher
Okładka książki Bad Blood
Cora KenbornCatherine Wiltcher Wydawnictwo: Kindle Cykl: Corrupt Gods Duet (tom 1) Seria: Corrupt Gods World/Next Generation literatura obyczajowa, romans
Corrupt Gods Duet (tom 1)
Corrupt Gods World/Next Generation
Kindle
2021-05-12
2021-05-12

Okładka książki City of Thieves Cora Kenborn, Catherine Wiltcher
City of Thieves Cora Kenborn, Cathe...
Okładka książki Tainted Blood Cora Kenborn, Catherine Wiltcher
Tainted Blood Cora Kenborn, Cathe...
Okładka książki Cast stones Cora Kenborn, Catherine Wiltcher
Cast stones Cora Kenborn, Cathe...
Okładka książki Born sinner Cora Kenborn, Catherine Wiltcher
Born sinner Cora Kenborn, Cathe...

2053

Na półkach: , , , , , ,

„Są wojną w wojnie”
Zarówno kartel Carerra, jak i kartel Santiago są indywidualnie wyjątkowe i bogate w rozwój postaci i budowanie świata. Bad Blood łączy dzieci, które urodziły się w tych światach i odziedziczyły zaciekłą rywalizację, która rozpoczęła się od ich potężnych ojców.
Thalia była idealną kombinacją siły i wrażliwości, a gdy znalazła się w nieoczekiwanej sytuacji, jej siła naprawdę przebiła się przez nią. Kochałam jej niezachwianą lojalność wobec rodziny. Sposób, w jaki nigdy nie dała się nikomu zastraszyć, był fantastyczny. Santi był wszystkim, co uwielbiam w bohaterze: twardym, bezwzględnym i zaborczym, z rosnącą słabością do ostatniej kobiety na świecie, której powinien pragnąć. Uwielbiałam widzieć, jak wchodzi w interakcję z Thalią, tworząc między nimi napięcie, które doprowadziło do niezaprzeczalnej chemii między nimi.
Ta książka jest tym, co dzieje się, gdy dwie szalenie utalentowane autorki połączy siły i stworzy niezapomniane postacie, których przeszłość jest przesiąknięta krwią i przemocą.
Zakończenie pozostawiło mnie z wielką dziurą w sercu i krzyczącą NIE!

„Są wojną w wojnie”

Przeczytanie tej książki, gdy drugi tom jest niedostępny jest jak strzał w kolano, dawno nie czytałam tak dramatycznego cliffhangera, który zapowiada, że kolejna część zacznie się naprawdę dramatycznie. A tak wracając do treści, Thalia Santiago to młodsza córka Dantego, opiekująca się swoją starszą siostrą z uwagi na jej chorobę. O ile spokojna Ella wrodziła się w mamę, to w żyłach Thalii płynie gorąca i niespokojna krew Dantego Santiago. Chce być niezależna i załatwiać swoje problemy sama, bez pomocy ojca. W taki też sposób pakuje się w kłopoty, kiedy postanawia ruszyć do kasyna na terenie wroga - Carrery, nie wiedząc, że należy ono do Santiego, syna Valentina Carrery. Santi od samego początku niby chce się zemścić na Santiago i wymyśla swój podstępny plan, ale zatrzymanie przy sobie dziewczyny to coś więcej. Najpierw jest chęć zemsty, potem dziewczyna zaczyna mu imponować swoją zadziornością i brawurą, pojawia się pożądanie, a potem coś więcej. Ale ten ich układ trwa tylko tydzień... Z kolei Thalia, gorąca krew Santiago, dobitnie pokazuje, że nie można nią sterować, ale z drugiej strony... Gdyby nie kłamstwa Santiego, mogłoby to się inaczej potoczyć. Ale mimo tego, kiedy Thalia znajduje się w niebezpieczeństwie, szepcze "Znajdź mnie, Santi". Nie Sam, nie Adier, ale Santi. Już raz przez przypadek Santi ją uratował...
Jeszcze nawiązując do Sama i jego zauroczeniu siostrą Santiego, Lolą, liczę na to, że mimo wszelkich przeciwności losu, odnajdą swoje szczęście, bo póki co nie zanosi się na to. No i nawiązując do tej waśni Santiago - Carrera, podejrzewam, że od lat stoi za tym kimś inny, myślę, że to też się wyjaśni.

• Dark
  • Niewolnictwo