Pacjent

Okładka książki Pacjent Max Czornyj
Okładka książki Pacjent
Max Czornyj Wydawnictwo: Filia Cykl: Komisarz Eryk Deryło (tom 9) Seria: Mroczna strona kryminał, sensacja, thriller
Komisarz Eryk Deryło (tom 9)
Mroczna strona
Filia
2021-10-27
2021-10-27
9788381957113
literatura polska komisarz Deryło śledztwo brutalność walka z czasem

27/52/2024

27/52/2024

Doskonała książka. Bardzo interesująca historia i do tego ta dynamika.
Czytając można dostać zadyszki. Nie przeczytałam jeszcze pozostałych książek z tego cyklu, ale do tej pory ta była najlepsza.

Doskonała książka. Bardzo interesująca historia i do tego ta dynamika.

Czornyj stal sie jednym z moich ulubionych autorow rewelacyjnych sensacji. Jego książki zapadaja w pamięć, dzięki wielowątkowej, ciekawej fabule, zroznicowanym i nie tuzinkowym postaciom, oraz pędzącej akcji. Thillery tego autora wciągają od pierwszych stron a w dalszej części potrafią szokować. Rewelacyjna rozrywka! Polecam bardzo mocno :-))

Co za akcja.... faktycznie dosyć naciągana. Do tego jeden wątek otwarty nie wiedzieć po co - jak rozmawiało dwóch gości przy stole bilardowym. Pomyślałam przez chwilę, że to może sprawka ojca Tamary, że poznamy jakieś smaczki z życia prywatnego podkomisarz... Generalnie książka wciąga, bo wiadomo, człowiek ciekawy jak to się skończy, ale można pominąć tą pozycję. Kolejna sprawa dokładająca komisarzowi siwych włosów.

Czułam się jakbym oglądała marny film sensacyjny. Nie moja bajka 🤦🏻‍♀️💔

Czułam się jakbym oglądała marny film sensacyjny. Nie moja bajka 🤦🏻‍♀️💔

Przyznam, że seria z Erykiem Deryło do niedawna była jedną z moich ulubionych serii kryminalnych. Jednak gdzieś od 2 tomów mam wrażenie, że poziom serii spada. Po raz pierwszy nie wiem czy sięgnę po kolejny tom. Historia moim zdaniem przekombinowana, nierealna, trochę w stylu "zabili go i uciekł". Do tego mam wrażenie, że niektóre motywy wciąż się powtarzają.

książka rewelacja. Max Czornyj to mój ulubiony pisarz i czytając tą kolejna już książkę z serii o Eryku Deryle nie zawiodłam się. od początku bardzo wciągająca akcja, nawet na chwilę się nie zatrzymuje i trzyma w napięciu do samego końca... ciężko się oderwać. jeśli masz ochotę na nieprzespaną noc koniecznie wybierz się na spotkanie z Pacjentem

Przy tym tomie nie muszę już pisać, iż losy Eryka Deryło i zagadki kryminalne które pojawiaja się na jego ścieżce zawodowej sa na tyle intrygujace że w ciemno sięga się po ksiażki z tej serii. Jedyne zastrzeżenie tym razem to tu literówka, tam bład gramatyczny, jak to przeszło niezauważone przez korektę, to nie wiem.

Jest akcja, jest wzbudzająca dreszczyk historia, ale...
W niektórych seriach zdarza się moment, kiedy zaczyna być już przytłaczająco. Natomiast, ja zbliżam się do momentu, w którym pożegnam się z bohaterami. Jeszcze nie teraz, jednak autor skutecznie mnie do tego zachęca. Wiem jednak, że dla niektórych będzie to fenomenalny tom.

Jest akcja, jest wzbudzająca dreszczyk historia, ale...

Mimo scan alla Hollywood, jedna z ciekawszych części. Polecam

Mimo scan alla Hollywood, jedna z ciekawszych części. Polecam