Niestosowne zachowanie

2022-02-09
2022-02-09
2020-01-20
Karolina Bochenek

Przewidywalna i przesłodzona, ale chyba właśnie o to chodzi w tego typu książkach. Relaksuje. Przyjemnie i szybko się czyta.

Przyjemna książka nic wow, jednakże miło z nią spędziłam pare wieczorów jako przerywnik miedzy innymi książkami. Zawsze chętni spoglądam na nowe książki Vi Keeland zatem i po tą sięgnęła i się nierozczarowiałam. Polubiłam główną bohaterkę miała charakterek 😅, końcówka i główny plot twist jednak mocno przewidywalny, ale jeszcze raz duży plus za główną bohaterkę i jej podejście do wchodzenia w relacje (fajnie, że nie wszystko działo się w tępie ekspresowym i bezproblemowym)

Zacznę od tego, że naprawdę lubię książki Vi Keeland. To taka literatura kobieca, lekka i z nieskomplikowaną fabułą, ale bez nadmiernej tkliwości, lukru i uczuciowości, jak to często bywa w takiego typu książkach.
Tym razem ponownie mamy fajnie wykreowane postaci, które nie irytują, interesujące dialogi, trochę humoru, ale też drugie dno i poważniejszy temat w tle.
Kolejny raz nie zawiodłam się i uważam, że to udana pozycja autorki.

Kolejny...

Mam problem z tą książką, z jednej strony czyta się ją przyjemnie i szybko, z drugiej jest mocno przewidywalna i chyba.. powierzchowna (?). Na pewno nie dla osób, które szukają intrygującej, nowatorskiej historii.

Świetna pozycjia od Vi! Dla mnie jedna z lepszych od niej. Bardzo mi się podoba historia bohaterów i ich chemia! Początek zabawny, końcówka poruszająca!

Jest to jedna z lepszych książek tej autorki. Od pierwszych stron czuć chemię między głównymi bohaterami. Nie można oderwać się od lektury i poznania tajemnic bohaterów.

Książka super i bardzo szybko się czyta. Polecam!

Książka super i bardzo szybko się czyta. Polecam!

Tę oraz inne recenzje przeczytasz na http:blog.czyt.am

"- Zamartwianie się przypomina bujanie w fotelu - mruknął dziadek. - Masz jakieś zajęcie, ale do niczego ono nie prowadzi."

"Niestosowne zachowanie" autorstwa Vi Keeland to porywający romans osadzony w biurowym środowisku, który zgrabnie łączy elementy humoru, namiętności i nieoczekiwanych zwrotów akcji. Główną bohaterką jest Ireland Saint James, utalentowana reporterka i prezenterka wiadomości w ramach porannej audycji dla Lexington Industries w Los Angeles.

Historia rozpoczyna się w chwili, gdy Ireland spędza tygodniowe wakacje na rajskiej wyspie, uczestnicząc w przygotowaniach do ślubu swojej przyjaciółki, Mii. Niesamowicie dobra zabawa i pewność siebie sprawiają, że Ireland bawi się wyjątkowo dobrze. Jednak jej beztroskie zachowanie zostaje uchwycone na prywatnym nagraniu, które nieoczekiwanie wycieka do mediów, stawiając ją w centrum uwagi opinii publicznej.

Po powrocie do rzeczywistości, Ireland odkrywa, że straciła pracę w wyniku zwolnienia natychmiastowego, będącego efektem jej "niestosownego zachowania". Choć nie zgadza się z taką decyzją, to zdeterminowana postanawia spróbować zmierzyć się z sytuacją. W wyniku serii wydarzeń, zaczyna wymieniać korespondencję mailową z Grantem Lexingtonem, właścicielem stacji. Grant, nieprzyzwyczajony do sprzeciwów, zaskakuje się nie tylko stanowczych słowach Ireland, ale także jej wybuchową naturą.

W miarę jak wymiana wiadomości między bohaterami nabiera tempa, tkliwe uczucie i fascynacja między nimi zaczynają wzrastać. Czy mimo różnic i początkowych trudności uda im się odkryć, że może istnieć coś więcej niż tylko złość i sprzeczki?

Na pierwszy rzut oka mogłoby się wydawać, że to kolejna historia o miłości rodzącej się w biurowym otoczeniu. Jednak już w momencie, gdy poznajemy Ireland, dowiadujemy się, że to nie będzie typowy romans. Jej wybuchowy charakter, pewność siebie i determinacja rzucają wyzwanie stereotypom, które zazwyczaj towarzyszą postaciom żeńskim w tego typu powieściach. Jej beztroskie zachowanie podczas wakacji na rajskiej wyspie wraz z przyjaciółką Mii to moment, który wywróci jej świat do góry nogami. Niespodziewanie sfotografowane i opublikowane w mediach społecznościowych wygłupy stawiają ją w centrum uwagi, a jej życie zmienia się w mgnieniu oka.

Kiedy myślę o romansach biurowych, od razu przychodzi mi na myśl historia, którą właśnie miałam okazję poznać. "Niestosowne zachowanie" autorstwa Vi Keeland to lektura, która wciągnęła mnie od pierwszych stron i nie pozwoliła oderwać się aż do ostatniego zdania. Porażające połączenie humoru, napięcia emocjonalnego i niezapomnianych zwrotów akcji sprawia, że ta opowieść jest jak magnes dla czytelnika, ciągnąc go coraz głębiej w świat Ireland Saint James i jej niekonwencjonalnego romansu z Grantem Lexingtonem.

Ta ognista opowieść biurowego romansu podkreśla, że momenty zapomnienia mogą prowadzić do nieprzewidywalnych skutków, a odwaga w stawianiu czoła trudnościom może prowadzić do nieoczekiwanych i pięknych związków. Vi Keeland doskonale łączy elementy romantyczne z humorem, tworząc powieść, która nie tylko rozgrzeje serce, ale także skłoni do refleksji nad tym, jak los potrafi nieoczekiwanie zmieniać nasze życie.

Tę oraz inne recenzje przeczytasz na http:blog.czyt.am

Fajna książka na odstresowanie

Fajna książka na odstresowanie

Kolejna świetna książka Vi Keeland.
Polecam.

Kolejna świetna książka Vi Keeland.
Polecam.

• Przeczytane 2022