Jutro będziesz mój

Okładka książki Jutro będziesz mój Samantha Young
Logo Lubimyczytac Patronat
Logo Lubimyczytac Patronat
Okładka książki Jutro będziesz mój
Samantha Young Wydawnictwo: Słowne (dawniej Burda Media Polska) Cykl: An Adair Family (tom 1) Seria: Słowne z uczuciem literatura obyczajowa, romans
An Adair Family (tom 1)
Słowne z uczuciem
Here With Me
Słowne (dawniej Burda Media Polska)
2022-02-23
2022-02-23
2021-05-11
romans Szkocja celebryci policjantka

Wyróżniona opinia i

Jutro będziesz mój

przeczytanych książek 1135 napisanych opinii 386

Wspaniała, wciągająca pozycja. Zakończenie zostawia niedosyt. Losy Robyn i rodziny Adairów toczą się z wątkiem kryminalnym w tle, są nieprzewidywalne. Polecam!

Bardzo fajny początek serii. Lubię historie Samanthy Young. Mimo, że z góry wiadomo jak one się zakończą, autorka potrafi mnie nie raz zaskoczyć.
Mocną stroną "Jutro będziesz mój" są główni bohaterowie. Dobrze skonstruowani, charakterni i sympatyczni.
Miło się czyta.

Miło się czyta.

Zaczęło się od nienawiści, a skończyło na miłości. Tak byłoby najprościej napisać, ale oczywiście droga do miłości głównych bohaterów nie była prosta :P Była wybuchowa i dramatyczna, bo tak właśnie bywa w książkach S. Young :D Ale bez takiej mieszanki książka byłaby nudna ;)

Była amerykańska policjantka zostaje postrzelona na służbie.
Po wybudzeniu się ze śpiączki jej życie wywraca się do góry nogami.
Postanawia odnaleźć swojego ojca z którym nie widziała się od lat.
Czy przyjazd do Szkocji okaże się dobrym pomysłem ?

Nie każda córka ma wymarzone relacje ze swoim tatą. Mówią, że córeczki to księżniczka tatusia. Lecz czy naprawdę tak jest ?
Wiele dziewczynek zapewne właśnie takie relacje posiada, ale jest także spora część których relacje nie wyglądają prawidłowo.
Naprawianie złych stosunków miedzy ojcem a córką w wielu przypadkach już dorosłą kobietą możliwe jest dopiero po kilkunastu latach. Poruszany jest także wątek o tym jak przy rozwodzie mogą zostać przedstawione dziecku nie do końca prawdziwe informacje tylko po to by myśleć źle o drugim rodzicu w tym przypadku o ojcu.

,, Jutro będziesz mój " to również historiach o uczuciu między dwojgiem ludzi, którzy przed poznaniem uważają siebie za najgorszych wrogów.

Była amerykańska policjantka zostaje postrzelona na służbie.
Po wybudzeniu się ze śpiączki jej życie wywraca się do góry nogami.
Postanawia odnaleźć swojego ojca z którym nie widziała się od lat.
Czy przyjazd do Szkocji okaże się dobrym pomysłem ?

Nie każda córka ma wymarzone relacje ze swoim tatą. Mówią, że córeczki to księżniczka tatusia. Lecz czy naprawdę tak jest...

Połączenie romansu z thrillerem. Zaskakująca wzruszająca opowieść potrzebie odnowienia więzi z ojcem który porzucił Robin gdy była jeszcze nastolatka. Ale czy zrobił to z własnej woli... Czy mógł się starać bardziej... Robin to siłka kobieta, niestety wynika to z jej doświadczeń życiowych. Czy da się ponieść prawdziwym uczuciom i pokocha przystojnego Szkota,.. w tle tej historii stalker, ciągle niebezpieczeństwo i niepewność. Polecam serdecznie

Pamiętam jak jeszcze kilka lat temu książki Young należały do moich ulubionych. Teraz to było takie meh, nawet moja ukochana Szkocja nic na to nie poradziła🤦🏻‍♀️
Nie wiem kiedy doszło do one big love, chyba gdzieś między zdjęciami, a robieniem z siebie gbura.
Przeczytam kolejną część, bo już ją mam, ale przeczuwam w kościach rozczarowanko.

Pierwsza książka od dawna o której mam aż tak mieszane uczucia. Fabuła i bohaterowie mają strasznie duży potencjał, niestety jak dla mnie, nie został on w pełni wykorzystany. Dużą role zdecydowanie odgrywa tu sposób pisania autorki i nie ukrywam, że muszę przemyśleć przeczytanie kolejnych części

Mam jakiś niedosyt. Bardzo lubię książki tej autorki, wszystkie pochłaniam jednym tchem ale tutaj jakoś trochę mi się dłużyło i chwilami niestety nudziło. Wydaje mi się że to kwestia tego, że nie do końca polubiłam główna bohaterkę...ale zobaczymy co będzie dalej, nie skreślam, przeczytam kolejne tomy.

Robyn po traumatycznym przeżyciu, przez które o mało nie straciła życia postanowiła wyjechać do Szkocji i odbudować relacje ze swoim ojcem. Mac był nastoletnim tatą i zostawił córkę, gdy dostał kusząca pracę jako ochroniarz, wówczas wschodzącej gwiazdy Hollywood Lachana Adaira. Od samego początku dla Lachana nie spodobał się przyjazd córki swojego przyjaciela i starał się ją nakłonić do szybkiego wyjazdu. Dla Robyn otwarcie się przed ojcem jest bardzo ciężkie i sprawia wiele bólu, jednak kobieta chce spróbować. Gdy na dodatek Mac zostaję zaatakowany przez nieznanego oprawcę Robyn postanawia zostać na dłużej i poprowadzić własne śledztwo w tej sprawie. Lachan nie jest z tego faktu zadiwolony, ale nie potrafi odmówić przyjacielowi i stara się pomóc kobiecie jak może. Choć para od samego początku nie pała do siebie sympatią, to po jakimś czasie zaczynają czuć do siebie dziwny pociąg i zawierają układ, który pozwoli im uwolnić swoje rządzę..
🏞🏞🏞🏞🏞
"Jutro będziesz mój" to wciągający romans osadzony w przepięknej Szkocji, zawierający, również wątek kryminalny. Gdy czytałam tę książkę jeszcze bardziej zamarzyłam, aby odwiedzić ten kraj i obejrzeć jej piękne krajobrazy. Autorka bardzo ciekawie wykreowała postacie i każda z nich wnosiła coś ciekawego do książki. Muszę przyznać, że wątek kryminalny mógł być lepiej dopracowany bo osobiście łatwo mi było go rozszyfrować i od samego początku miałam dobre podejrzenia do osoby która stoi za intrygą. Podobała mi się przedstawiona relacja między głównymi bohaterami w stylu hate-love, która moim zdaniem pokazana była w świetny sposób i z początku naprawdę można było wyczuć niechęć głównych bohaterów do siebie, a ich relacja stopniowo się rozwijała. Zaintrygowało mnie zakończenie, jestem bardzo ciekawa co autorka nam zafunduję w drugim tomie.

Polecam.

Polecam.