Ofiara numer 2117

Moim zdaniem najlepszy tom całej serii.
Przybliżenie postaci i historii Assada, cała akcja, no świetne to było. Nie mogłam się oderwać.

Moim zdaniem najlepszy tom całej serii.

bardzo dobra książka, a w niej dwa wątki. Pierwszy to historia Assada, drugi - historia Aleksandra. Co w głowie chłopaka z zaburzeniami może zrobić jedno zdjęcie. Trzeba to przeczytać

Po trochę słabszym siódmym tomie serii o Departamencie Q, autor wrócił do formy.
Ósemka skupia się głównie na historii życia Assada, jego rodzinie i przeszłości, która w końcu dała o sobie znać.
Świetna, dynamiczna akcja, kryzys migracyjny w tle, do tego powiązany z tym psychopata, stanowią idealną receptę na doskonały thriller.
Bardzo dobra część.

Bardzo dobra część.

Najlepsza z całej serii. Bardzo polecam!!!

Najlepsza z całej serii. Bardzo polecam!!!

Rewelacja od pierwszej do ostatniej strony. Super pociągnięty wątek Assada, świetna historia.

jak uwielbiam Autora, tak ta akurat pozycja niezbyt mi przypasowała. Więc nie przyznaję żadnych gwiazdek. Fajnie, że dowiadujemy się więcej o Assadzie, ale sama historia dla mnie przekombinowana. Lubię kryminały z "intymnymi" zbrodniami, które dzieją się w niewielkim gronie. Ale nie zorganizowaną przestępczość i międzynarodowy terroryzm.
Ciekawe, co się będzie dalej działo z Rose.

Ciekawe, co się będzie dalej działo...

Kolejna książka z departamentem Q i tym razem wciągnęła mnie od pierwszych stron. Fajnie było poznać historię Assada.

Polecam, dobra jak zawsze!

Polecam, dobra jak zawsze!

Jest inna niż dotychczasowe. Poprzez zmianę ogniskowej z departamentu Q na inne postaci robi się inny klimat niż we wcześniejszych częściach. Nie odczuwam tego jednak jako wady a jako ciekawy zabieg mający na celu (jak odczytuje) urozmaicenie, chęć zaskoczenia czytelnika czy zerwania z rutyną. Książka nie rozczarowuje, trzyma poziom i jest warta przeczytania.

Ta część zdecydowanie inna od poprzednich. Jeden wątek.....co może zrobić jedno zdjęcie z umysłem młodego człowieka.......masakra, a w drugim mogę zdradzić, że w końcu poznajemy historię jednego z bohaterów. "Ofiara numer 2117' to szybka i zaskakująca część. Polecam

• Audiobooki

Jussi Adler-Olsen Ofiara numer 2117 Zobacz więcej