Wisząca dziewczyna

Okładka książki Wisząca dziewczyna
Jussi Adler-Olsen Wydawnictwo: Sonia Draga Cykl: Departament Q (tom 6) kryminał, sensacja, thriller
kryminał, sensacja, thriller
Data 1. wydania:
2015-04-01
Joanna Cymbrykiewicz
Joanna Cymbrykiewicz

Wypada najsłabiej z dotychczas przeczytanych, ale historia Mørcka i Assada robi się coraz ciekawsza.

Kolejna bardzo dobra część. Co prawda historia byla trochę mniej ciekawa niż poprzednie części. Sprawa, którą zajął się departament q była troche zbyt zagmatwana i trochę za bardzo naciągana, ale i tak ją z wielką przyjemnością przeczytałam.
Uwielbam tę serię. Zaraz biorę się za kolejny tom :)

Nadal świetne :)

Przyznam, że ta część wyzwoliła we mnie chyba najwięcej emocji, bo wszystko było tuż o krok. Och jak mnie irytowała ta manipulująca postać. Oczywiście, że finał jest do przewidzenia ale jednak śledztwo wciąga bardziej niż zwykle. I bardziej niż zwykle ma się ochotę by sprawca został złapany.

Autor trzyma wysoki poziom i kolejny tom przygód policjantów z Departamentu Q wciągnął mnie w wir kolejnego śledztwa. Tym razem akcja toczy się wokół Bornholmu i unosi się na fali popularności ruchów poszukujących "duchowości". Zakończenie trochę zawodzi, ale nie jest to takie ważne.

Kolejny tom cyklu 'Departament Q' za mną. Chyba już przyzwyczaiłam się do ironicznej narracji tych książek. Tej nie czytało się źle, bynajmniej przez trzy czwarte. Zakończenie trochę idiotyczne i pokręcone. Miłego dnia.

Moim skromnym zdaniem dużo lepsza od tomu 5 czyli Pogrzebany.
Super się czyta, wszystko jest jasne, nie ma niedomówień.
Wciągnęła mnie natychmiast.

Wisząca dziewczyna to fascynująca powieść. Fanów serii Departament Q- nie trzeba specjalnie przekonywać. Jest tu wszystko co w każdym wcześniejszym tomie, wciągająca akcja, trochę humoru oraz sprawa , którą należy rozwiązać. Ze smutkiem spoglądam na to, że koniec serii coraz bliżej.

Kolejna dobra część serii

• 2019
  • 2020
  • Audiobooki
  • Legimi
  • 2020
  • Kryminał

Dodaj cytat z książki Wisząca dziewczyna

Video

Video