I nigdy cię nie opuszczę!

Okładka książki I nigdy cię nie opuszczę! Zuzanna Dobrucka, Beata Harasimowicz, Katarzyna Kalicińska
Okładka książki I nigdy cię nie opuszczę!
Zuzanna DobruckaBeata Harasimowicz Wydawnictwo: Słowne (dawniej Burda Media Polska) literatura obyczajowa, romans
Słowne (dawniej Burda Media Polska)
2021-07-28
2021-07-28

Okładka książki A miało być tak pięknie! Katarzyna Kalicińska, Małgorzata Kalicińska
A miało być ta... Katarzyna Kalicińsk...
I nigdy cię ni... Zuzanna Dobrucka, B...

Moze byłoby to zabawne, gdyby dotyczyło nastolatek, ale nie dojrzałych kobiet. Naiwne i niby dowcipne.

Książkę znalazłam "na koszach" w Carrefourze za jakieś 5 czy 10 zł i uważam, że bardzo przepłaciłam.
Ja rozumiem, że jedna autorka może nie dać rady, ale jak 3 autorki mogły napisać coś tak złego? I kto do licha chciał to wydać?
książka pełna humoru? Nie chcę nikogo obrażać i pisać dla kogo niby ten humor. Dawno nie czytałam książki tak głupiej, płytkiej, absurdalnej, niespójnej i nudnej.
Jej największą zaletą jest to, że jest krótka, a i tak nie dałam rady doczytać do końca. Unikajcie.

Bardzo przyjemnie się czytało.

Bardzo przyjemnie się czytało.

Rewelacji nie było. Wszystko takie naciągane. I jakoś nie trafiło w moje poczucie humoru.

Chętnie powróciłam do historii trzech przyjaciółek.Przyjaciółek na dobre i na złe.Do ich codziennych trosk i radości i wielkiego świata telewizji.wielkiego tylko z nazwy.Każda z dziewczyn ma swoje plany na przyszłość,ale los bywa przewrotny.Cokolwiek jednak by się nie stało mogą na siebie liczyć i to jest w tej historii najważniejsze.Wiara w to,ze taka przyjaźń istnieje naprawdę.Dynamiczna powieść pełna humoru.Polecam

,,I nigdy cie nie opuszczę" to jakby kolejna część o przygodach niezwykłej przyjaźni trzech kobiet. Wiktoria, Laura i Agata wspierają się w każdej sytuacji życiowej. Starają się utrzymywać swoje tradycje niezależnie od tego, co się u nich dzieje. W ich życiu wiele się dzieje, ponieważ pracują w mediach i przebywają w śmietance towarzyskiej. Jednak na co dzień są naprawdę zwykłymi kobietami, które mają swoje problemy i troski.

Ich historie pozwalają czytelnikowi na odrobinę relaksu, bo zatracając się w ten świat, można się zarówno pośmiać, jak i wzruszyć. Można jednak stwierdzić, że część tych przykrych rzeczy dzieje się wyłącznie na ich życzenie. Mimo ich wieku bywają czasem jak jakieś nastolatki, naiwne i nieznające życia.

Pomimo iż powieść ta jest napisana przez trzy autorki, zupełnie nie widać jakiejś różnicy, więc trudno nawet stwierdzić, która, jaką część pisała. Książkę czyta się naprawdę szybko dzięki dość sporej czcionce. Podzielona jest na rozdziały, które są dość długie za czym zdecydowanie nie przepadam. Okładka jest w podobnym tonie jak poprzednia część, chociaż poprzednia podobała mi się bardziej, to ta też jest w porządku kolorystycznie. Całość jest napisana przystępnie i zrozumiale. Jest tutaj ogrom wydarzeń, które są w odpowiedniej hierarchii całości historii. Wszystko jest ładnie przemyślane i uporządkowane. Można wiele wniosków wyciągnąć z sytuacji, które wydarzyły się u dziewczyn oraz jak wiele w krótkim czasie może się zmienić. W życiu tak bywa, jak w tej książce, czasem jesteśmy na górze, ale bywa, że spadamy w dół. Jednak najważniejsze to nigdy się nie poddawać i wiedzieć na kogo w życiu można liczyć w każdej sytuacji.

"I nigdy Cię nie opuszczę..." Druga część losów Wiktorii, Laury i Agaty. Trzech zwariowanych przyjaciółek, którym los nie szczędzi niespodzianek. Wiktoria jest królową polskiego show-biznesu, ma kochających rodziców, wrócili do siebie z byłym mężem i planują drugi ślub na Mazurach. Laura w zeszłe święta straciła pracę, i niestety zmaga się z uzależnieniem od alkoholu...Czy poradzi sobie i znajdzie wymarzoną pracę? Agata, reżyserka programów rozrywkowych, w końcu los się do niej uśmiechnął i związała się z lekarzem, który w Sylwestra uratował jej życie. Ale...na horyzoncie pojawia się jej wielką miłość z dawnych lat. Jak potoczą się losy trzech dziewczyn, które wskoczyłyby za siebie w ogień ? Jeśli chcecie się tego dowiedzieć, zapraszam do lektury. Druga część jest tak samo ciekawa jak pierwsza. A zakończenie was zaskoczy ! Książka gwarantuje, że będziesz płakać ze śmiechu albo ze wzruszenia. Jak najbardziej polecam romantyczkom, przy tej powieści można na prawdę oderwać się od rzeczywistości, poprawić sobie humor i odpocząć. ❤️📚

"I nigdy cię nie opuszczę" jest kontynuacją powieści "I ja ciebie też" w której poznamy dalsze losy trzech przyjaciółek Wiktorii, Laury i Agaty, które mają plany na przyszłość, ale jak to w życiu bywa, los bywa przewrotny i plany idę spać.

Powieść bardzo fajna, ciekawa i pełna humoru, którą przeczytałam w kilka godzin.
Jak najbardziej przypadła mi do gustu i polecam ją całym sercem.

Jak najbardziej przypadła mi do gustu i polecam ją...

Trzy kobiety i trzy szalone historie. Wiktoria próbuje się otrząsnąć po nieudanym związku z młodym ukochanym i szykuje się do drugiego ślubu z byłym mężem. Agata znalazła miłość, ale niespodziewanie odżywają w niej uczucia do dawnej miłości. Laura niedawno straciła pracę i uświadomiła sobie, że ma problem alkoholowy.

"I nigdy się nie opuszczę" to kontynuacja losów trzech zwariowanych kobiet: Agaty, Laury i Wiktorii. Po raz pierwszy poznałam dziewczyny w książce "I ja Ciebie też".

Drugi tom ściśle nawiązuje do pierwszego, dlatego rekomenduję czytać w kolejności wydania. Najnowsza książka autorek po raz kolejny gwarantuje uśmiech na twarzy. Przygody bohaterek nie tylko są rzeczywiste, ale także wzbogacone często o fantastyczne dialogi. A takie połączenie zapewnia dobrą historię.

Świetnie mieć takie przyjaciółki, trio jest jedyne w swoim rodzaju. Nie da się ich nie polubić, mimo tego czasem zachowywały się jak takie głupiutkie nastolatki, co było mocno irytujące.

To czego tej książce nie można odmówić to ilość zwrotów akcji. Mam wrażenie, że część z nich została wrzucona na siłę. Była to niestety trochę słabsza część od poprzedniej, ale nadal czytało się ją dobrze. Zapewni nam rozrywkę i mile spędzony czas.

Znacie tę serię? A może macie dopiero w planach?

"I nigdy się nie opuszczę" to kontynuacja losów trzech...

Typowa średniawka, lekko napisana tylko jakby już to gdzieś było. Przesłuchałam w audio i tylko dlatego nie przysnęłam ;)

• Przeczytane 2021
  • Audiobooki
  • Wygrane w konkursie/recenzenckie

Dodaj cytat z książki I nigdy cię nie opuszczę!