The Love Letter

2018-07-26
2018-07-26

Ta książka nie została jeszcze oceniona NIE MA JESZCZE DYSKUSJI

Bądź pierwszy - oceń książkę

Wielkie rozczarowanie fabułą i bohaterami. Jak dla mnie najsłabsza z powieści Pani Lucindy Riley.

Jak to u pani Lucindy akcja wartka, sensacja goni sensację, każda mniej prawdopodobna od kolejnej ale nie można się oderwać! Tu akurat aż współczuję "szlachetnie urodzonym" :)

1972

Piękna książka pełna tajemnic,intryg i zagadek ,która wciąga już od pierwszych stron.
Miła,przypadkowo spotkana staruszka i jej tajemniczy list powodują iż młoda dziennikarka Joanna zaczyna prowadzić własne śledztwo,które zaprowadza ją w tajniki dworu angielskiego i królewskiej rodziny.Im bardziej zagłebia się w tę sprawę,tym bardziej naraża się na niebezpieczeństwo.
Autorka odsłania nam pomału tajemnice dzięki czemu cały czas jesteśmy w napięciu, świetnie prowadzi akcję,cały czas coś się dzieje , łączy wątki miłosne z kryminalnymi,są i wielkie namiętności i kilka trupów-po prostu nie sposób się tu nudzić.

Jedna z lepszych powieści, które ostatnio czytałam. Wyjątkowo zgrabna fabuła, świetnie rozwinięty wątek tajemnicy z nutką szpiegowskiego sznytu oraz ciekawe wątki trudnych i burzliwych miłości. A wszystko to majacząco przenikające dawne i obecne czasy ... gorąco polecam!!

Intrygująca historia. Przyjemnie się czyta. Zaskakujące zwroty akcji. Niespodziewane zakończenie.

Świetna! Chociaż przyznam szczerze, że były momenty, gdy wątki i intrygi mi się nieco mieszały. ;) Ale książka jest naprawdę warta przeczytania i bardzo ciekawa.

Tajemnica goni tajemnicę, dlatego szybko się czyta, by w końcu dowiedzieć się , że....

Jak dla mnie trochę przekombinowana. Zakazany romans w sferach rodziny królewskiej w Wlk.Brytanii, sobowtóry i zmartwychwstanie zabitych bohaterów nie trafia do mnie. Niezłe tempo i dynamika ale historia słaba. Średnio polecam.

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Ciekawa przygoda. Mnóstwo intryg, morderstwa, miłość. W zasadzie to nie moja bajka, ale cieszę się, że dostała się w moje ręce. Czasem trzeba odpocząć po krwawych zbrodniach. Polecam tę książkę tak dla relaksu!

Bardzo intrygująca książka, pełna zwrotów akcji i nieprawdopodobnych zdarzeń. Zaskakuje na każdym kroku.