Sekret listu

2018-05-23
2018-07-26
Paweł Lipszyc, Anna Esden-Tempska

Okładka książki The Hidden Girl Lucinda Riley, Harry Whittaker
The Hidden Girl Lucinda Riley, Harr...
Okładka książki Atlas. Historia Pa Salta Lucinda Riley, Harry Whittaker
Atlas. Histori... Lucinda Riley, Harr...

Wielkie rozczarowanie fabułą i bohaterami. Jak dla mnie najsłabsza z powieści Pani Lucindy Riley.

Jak to u pani Lucindy akcja wartka, sensacja goni sensację, każda mniej prawdopodobna od kolejnej ale nie można się oderwać! Tu akurat aż współczuję "szlachetnie urodzonym" :)

1972

Piękna książka pełna tajemnic,intryg i zagadek ,która wciąga już od pierwszych stron.
Miła,przypadkowo spotkana staruszka i jej tajemniczy list powodują iż młoda dziennikarka Joanna zaczyna prowadzić własne śledztwo,które zaprowadza ją w tajniki dworu angielskiego i królewskiej rodziny.Im bardziej zagłebia się w tę sprawę,tym bardziej naraża się na niebezpieczeństwo.
Autorka odsłania nam pomału tajemnice dzięki czemu cały czas jesteśmy w napięciu, świetnie prowadzi akcję,cały czas coś się dzieje , łączy wątki miłosne z kryminalnymi,są i wielkie namiętności i kilka trupów-po prostu nie sposób się tu nudzić.

Jedna z lepszych powieści, które ostatnio czytałam. Wyjątkowo zgrabna fabuła, świetnie rozwinięty wątek tajemnicy z nutką szpiegowskiego sznytu oraz ciekawe wątki trudnych i burzliwych miłości. A wszystko to majacząco przenikające dawne i obecne czasy ... gorąco polecam!!

Intrygująca historia. Przyjemnie się czyta. Zaskakujące zwroty akcji. Niespodziewane zakończenie.

Świetna! Chociaż przyznam szczerze, że były momenty, gdy wątki i intrygi mi się nieco mieszały. ;) Ale książka jest naprawdę warta przeczytania i bardzo ciekawa.

Tajemnica goni tajemnicę, dlatego szybko się czyta, by w końcu dowiedzieć się , że....

Jak dla mnie trochę przekombinowana. Zakazany romans w sferach rodziny królewskiej w Wlk.Brytanii, sobowtóry i zmartwychwstanie zabitych bohaterów nie trafia do mnie. Niezłe tempo i dynamika ale historia słaba. Średnio polecam.

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Ciekawa przygoda. Mnóstwo intryg, morderstwa, miłość. W zasadzie to nie moja bajka, ale cieszę się, że dostała się w moje ręce. Czasem trzeba odpocząć po krwawych zbrodniach. Polecam tę książkę tak dla relaksu!

Bardzo intrygująca książka, pełna zwrotów akcji i nieprawdopodobnych zdarzeń. Zaskakuje na każdym kroku.