Tułaczka Chmurnej Gwiazdy

Okładka książki Tułaczka Chmurnej Gwiazdy Erin Hunter
Okładka książki Tułaczka Chmurnej Gwiazdy
Erin Hunter Wydawnictwo: Nowa Baśń Cykl: Wojownicy Seria: Wojownicy nowela fantasy, science fiction
Wojownicy
Wojownicy nowela
Cloudstar’s Journey
Nowa Baśń
2021-06-30
2021-06-30
9788382030808
Marta Ziegler

W porównaniu do ,,Przeznaczenia Klanu Nieba" to jest dobra nowela o Klanie Nieba. Mimo, że książka ma dość średnie opinie mi przypadła do gustu i bardzo mi się spodobała.

Niestety jak na nowelę wątek przewodni jest rozczarowujący.Treść książki wnosi do universum niewiele.Spodziewałam się czegoś lepszego.

super książka lecz nie jest to najlepsza nowela z serii wojowników

super książka lecz nie jest to najlepsza nowela z serii wojowników

ciekawe polecam

ciekawe polecam

Niestety jest to jak dotąd najgorsza nowelka jaką czytałam. Fabuła jest nudna, opisuje życie Klanu Nieba tuż przed opuszczeniem terenów przy czterech drzewach. Nie dowiadujemy się niczego, czego nie można wyczytać w "Misji Ognistej Gwiazdy", a klimat książki jest przygnębiający.

Nie jest to nowela, którą przeczytałabym ponownie. Z książki dowiadujemy się co nieco o klanie nieba. Przez całą nowelę przewija się jeden problem, który z czasem doprowadza do opuszczenia lasu przez ten klan. I właśnie o tym ma być ta książka, ale mnie to za bardzo nudziło. Uwielbiam wojowników, ale ta część jest według mnie jedną z gorszych.

Mega rozczarowująca. Wiem, że to tylko nowela ale miałam nadzieje na odrobinę bardziej interesujący wątek. To co zdarzyło się w tej książce czytelnik sam może wywnioskować po przeczytaniu "Misji Ognistej Gwiazdy". Nuda.

Troszkę smutna, ale wciągająca książka o ciekawej historii szybko ją przeczytasz! Polecam!

Uwielbiam wątek romantyczny między głównym bohaterem a jego partnerką - moim zdaniem jest to jedna z najlepiej dobranych par w całych Wojcach. Reszta też trzyma się kupy - polecam.

Tułaczka Chmurnej Gwiazdy opowiada o Klanie Nieba, piątym klanie dawniej zamieszkującym las. W tej noweli możemy dowiedzieć się jak wyglądały jego ostatnie chwile w lesie i jak każdy kolejny dzień, wstający razem z rykiem potworów, przynosił im ból, strach i głód.
Książka wciągająca, dzięki niej możemy dowiedzieć się więcej o starym terytorium Klanu Nieba, a także o ich życiu w lesie. Bardzo współczuję im tego, że musieli opuścić swój dom i tego braku pomocy ze strony innych klanów. Bardzo wciągłam się w tą historię i przyjemnie mi się ją czytało. Bardzo polecam :)

• Wojownicy
  • Oliwia 2021