Tułaczka Chmurnej Gwiazdy

Okładka książki Tułaczka Chmurnej Gwiazdy
Erin Hunter Wydawnictwo: Nowa Baśń Cykl: Wojownicy Seria: Wojownicy nowela fantasy, science fiction
fantasy, science fiction
2021-06-30
9788382030808
Marta Ziegler

więcej Więcej

Tułaczka Chmurnej Gwiazdy opowiada o Klanie Nieba, piątym klanie dawniej zamieszkującym las. W tej noweli możemy dowiedzieć się jak wyglądały jego ostatnie chwile w lesie i jak każdy kolejny dzień, wstający razem z rykiem potworów, przynosił im ból, strach i głód.
Książka wciągająca, dzięki niej możemy dowiedzieć się więcej o starym terytorium Klanu Nieba, a także o ich...

Koty Klanów stawiane były przed różnymi wyzwaniami. Tym razem jednak Klan Nieba staje przed próbą z której może nie wyjść zwycięską łapą. Ludzie zaczynają niszczyć i zasiedlać tereny Klanu Nieba, jakby tego było mało, narastają napięcia między klanami, w dodatku zbliża się czas narodzin potomstwa przywódcy klanu – Chmurnej Gwiazdy. Tylko jak ma on się cieszyć z narodzin...

• Wojownicy
  • Przeczytane w 2021