W tym domu straszę

Okładka książki W tym domu straszę Kaja Herman
Okładka książki W tym domu straszę
Kaja Herman Wydawnictwo: Dragon powieść przygodowa
powieść przygodowa
W tym domu straszę
Dragon
2021-04-14
2021-04-14
literatura polska powieść komediowa

Chaos i nuda. Humoru nie zauważyłam.
Nie ma sensu marnować czasu

Chaos i nuda. Humoru nie zauważyłam.
Nie ma sensu marnować czasu

"W tym domu straszę " to książka po której czuję się mocno skołowana🤯. Fabuła jest ciekawa ale sama powieść trochę chaotyczna- jakby autorka nie do końca wiedziała w którą stronę iść . Jeśli chodzi o humor to były momenty w których się uśmiechnęłam ponieważ postacie były mocno przerysowane ale to myślę akurat było celowym zabiegiem. Zakończenie dla mnie zarówno zaskakujące jak i rozczarowujące. Podsumowując: książka jest zagmatwana, czyta się ją szybko ale nie jestem w stanie ukonkretnić jej gatunku. Określiłabym ją jako literaturę młodzieżową z dreszczykiem połączoną z komedią kryminalną i przygodową.

Nie wiem co sądzić o tej lekturze. Była trochę nijaka. Autorka próbowała być śmieszna jednak jest to według mnie humor dla młodszych czytelników. Sama częściej odczuwałam zażenowanie niż rozbawienie. Wiele rzeczy nie zostało wyjaśnionych, np dlaczego Iskra widziała, że te postacie na obrazach się ruszają skoro jedyną zjawą był Arnold, woda poruszająca się we wannie i wiele innych. Jest to dla mnie co najwyżej przeciętna pozycja.

Fantastyczna ,lekka i zabawna książka ,którą przeczytałam w jedno deszczowe niedzielne popołudnie❤️

Sama nie wiem co mam myśleć o tej książce. Bardzo mocno widać, że to debiut literacki i pozostaje wiele elementów do podciągnięcia, wiele wątków zostało za słabo nakreślonych, niemniej rzeczywiście jest to lekka i miła komedia. Pierwsze 60 stron było ciężkie, autorka niestety miała problem z przełożeniem swojego wyobrażenia na słowa, więc często gubiłam się z akcji. Potem przyzwyczaiłam się do bohaterów i byłam ciekawa ich dalszych losów, nawet mimo wielu scen tak nierealistycznych, że aż biły po ochach. I nagle bum! Ostatnie 50 stron, które po prostu wciągnęłam, zakończenie zdecydowanie wynagradza wszelkie wcześniejsze trudy. Podmusowując jak lekturę na lato zdecydowanie polecam.

zmęczyłam 3/4 książki i nie dam rady tego skończyć, niedoczekalam zabawnej komedii

Niestety, spodziewałem się zabawnej, intrygującej komedi, jednak humor w tej książce zupełnie do mnie nie przemawiał. Pewnie to kwestia gustu, ale osobiście książka mnie mocno wymęczyła.

Ni to ciekawe ni śmieszne

Ni to ciekawe ni śmieszne

Ani straszna, ani zabawna....

Ani straszna, ani zabawna....

Komedyjka kryminalna znakomicie opowiedziana przez Kaję Herman salwy śmiechu wywołały we mnie,ubaw miałam po same pachy,uśmiałam się jak nigdy przy tej książce.
Piórem pisarki zachwycona jestem urocze,fajne pióro ma.
Styl i język prosty,nie sposób się oderwać się było od czytanej lekturki.
Zabawna,dowcipna z super humorem lekturka.

Piórem pisarki zachwycona jestem urocze,fajne pióro ma.
Styl i język prosty,nie sposób się oderwać się było od czytanej lekturki.
Zabawna,dowcipna z super humorem lekturka.

Kaja Herman W tym domu straszę Zobacz więcej
Kaja Herman W tym domu straszę Zobacz więcej