Dużo orgazmów proszę

Aga Zano

Wyróżniona opinia i

Dużo orgazmów proszę

przeczytanych książek 315 napisanych opinii 303

Super książka! Bardzo polecam. Zarówno treść jak i sposób jej przekazania wartościowy.

"Ten poradnik to otwarta, szczera, a chwilami również szalenie zabawna analiza wszystkich aspektów kobiecej seksualności. Autorki nie boją się żadnych tematów, przekomarzają się, żartują i uczą, jak bez uprzedzeń podchodzić do seksu. To otwierająca oczy lektura, oddająca głos kobietom. Z nią zaczniesz zdobywać szczyty… przyjemności. Orgazm za orgazmem."

Dla kogo jest ona dedykowana?

Dla wszystkich kobiet, ale szczególnie tych, które chcą poznać swoje ciało, dowiedzieć się jak czerpać większą przyjemność z seksu oraz… zrozumieć bardziej orgazm. To doskonała lektura szczególnie na początek soloedukacji.

Jest lekka i ma prosty przekaz, nie jest napisana w trudnym do zrozumienia języku, co pozwala zrozumieć wszystko. Niektórzy mogą poczuć zażenowanie, że książka tłumaczy ”jak krowie na rowie”. Dla mnie to duży plus 😉 Jeśli wiesz już dużo na temat seksu to i tak proponuję Ci ja przeczytać. Pozwoli ci to odświeżyć wiedzę, a i może jednak czymś zaskoczy.

Autorki zachęcają także wspólne czytanie parom. Może nie w stylu ,,poczytaj mi mamo” ale podzielenie się jakąś informacją pozwoli wam na dłuższą dyskusję i wymienienie poglądów. To naprawdę dobry pomysł 😉

Sama gdy czytam i znajduję fragment, który wydaje mi się ciekawy czy inspirujący, a mój mężczyzna jest w pobliżu, to po prostu podchodzę do niego i mu go pokazuje, by przeczytał. Jeśli oddaję się lekturze, a jego nie ma obok to robię zdjęcie i przesyłam je, a później dyskutujemy wspólnie na ten temat. Warto dzielić się takimi rzeczami, by móc dowiadywać się o sobie więcej jak i o swoich poglądach. To ważne, by nie przestawać się wzajemnie poznawać.

Co znajdziemy w środku?

Rozdział o fantazjowaniu, fakty i porady dotyczące seksu, informacje o tym co to w ogóle jest orgazm. Znajdują się tu również odpowiedzi kobiet z różnych ankiet, ich opisy, odczucia i przeżycia – to pozwala na pewną analizę i dostrzeżenie podobieństw pewnych rzeczy u siebie. Wszystkie jesteśmy różne, ale także wiele nas łączy.

Przeczytaj całą recenzję na moim blogu:

Dla kogo jest ona...

Książka jest słabiutka merytorycznie, przegadana, oraz co było dla mnie niestrawne - autorki próbują być zabawne i cool na siłę, co daje groteskowy efekt gazetki typu Cosmopolitan. Ponadto pozycja ta zawiera masę błędów, jak zalecenie mycia odbytu samą wodą, czy chodzenia z kulkami gejszy w pochwie dla każdej kobiety chcącej ćwiczyć MDM.

Spodziewałam się czegoś dużo lepszego. Uważam że będzie ona fajna dla kobiet które nie są pewne siebie, wstydzą się tego, że coś im się podoba, mają kompleksy przez które źle się czują w łóżku itp. Osoba która jest pewna swojego ciała i lubi i nie wstydzi się rozmawiać o seksie raczej niewiele z tej książki wyniesie. Ja kilka rozdziałów tylko przeleciałam wzrokiem, albo nawet większość. Ciężko mi ocenić tę książkę.

Tak naprawdę to książka nie tylko dla kobiet, a może powinna być przede wszystkim dla mężczyzn, by stawali się lepszymi kochankami? Myślę, że śmiało można ją również polecić dorastającym córkom. Trochę tu odświeżenia wiedzy, trochę nauki i duża dawka humoru. Przynajmniej taki mi odpowiada.

Czytałam już kilka książek poruszających temat seksu i uważam, że to jedna z gorszych pozycji. Przez większość czasu bardzo się nudziłam. Znalazło się dla mnie niewiele nowych informacji. Dla osób z mniejszą wiedzą na pewno książka będzie bardzo ciekawa.

Daje sześć za propagowanie zdrowych treści o seksualności ale język bardzo mnie raził, zbyt prostacki. Na przykład "dowód jego dzbaństwa", hmm? Jakby autorki (albo tłumaczka?) chciały być na siłę fajne i używają określeń bardzo bardzo potocznych. Ogólnie książka na plus dla osób, które chcą bardziej zgłębić temat ;) warto! Bo w naszym społeczeństwie jest totalny brak edukacji seksuaknej.

Nie sądzę, że jest zabawna i inspirująca. Raczej nudna i słaba.

Nie sądzę, że jest zabawna i inspirująca. Raczej nudna i słaba.

To książka którą powinna przeczytać każda kobieta :) ogrom wiedzy :) dla tych mających orgazmy i dla tych które szukają :) bardzo polecam

Napisana lekko i przyjemnie, przeczytałam ją w kilka dni. Podoba mi się styl pisania autorek i myślę, że można wynieść z niej coś dla siebie ;)
Fajnie, że powstaje coraz więcej książek o takiej tematyce.

Fajnie, że powstaje coraz więcej książek o takiej tematyce.

• Ebooki
  • Seksualność
  • Edukacja seksualna

Dodaj cytat z książki Dużo orgazmów proszę