The Jackal

Okładka książki The Jackal J.R. Ward
Okładka książki The Jackal
J.R. Ward Wydawnictwo: Gallery Books Cykl: Black Dagger Brotherhood: Prison Camp (tom 1) fantasy, science fiction
Black Dagger Brotherhood: Prison Camp (tom 1)
Gallery Books
2020-08-18
2020-08-18
wampiry

Piękna historia Szakala i Nyks...naprawdę postać Szakal jest bardzo emocjonujaco skonstruowana. Jest to mój ulubiony od teraz bohater calej sagi.Jest wątek Bractwa i jak powstała rezydencja...daje to światło w przeszłość. Poznajemy okrutne wiezienie glymetrii ...I nowych bohaterów. Gorąco polecam!

2056

Na półkach: , , , , , ,

Szakal był absolutnie epicki! Wszystko wokół mnie rozpłynęło się, gdy zagubiłam się w tym świecie, pochłonięta emocjami, bólem i pasją. To było niesamowicie intensywne i trzymałam się każdego szczegółu i uwielbiałam sposób, w jaki został spleciony z niesamowitą historią.
Postać Szakala, całkowicie mnie zafascynowała. Współczułam mu i miałam tak wiele pytań na temat niektórych jego wyborów. Było tak wiele emocjonalnych chwil z nim i czasami było to bolesne, gdy dowiedziałam się, co przeżył. Nyx była fenomenalna. Miała w sobie niesamowitą siłę i determinację. Ta dwójka była fantastyczna, mieli natychmiastowe połączenie, a mimo to naciskali na siebie nawzajem swoja upartością i zadziornością. Uwielbiałam to przyciąganie między nimi oraz poznawać historię i motywacje Szakala i Nyx, te szczegóły były tak wyjątkowe.
Pokochałam Rankohra/Hollywooda w tej historii i poznanie związku, jaki miał z Szakalem. Bardzo podobało mi się poznawanie jego przeszłości i tego, jaki był, zanim Bractwo naprawdę się zjednoczyło. To była jego inna wersja i to niesamowite, jak bardzo dorósł i zmienił się, to mnie niesamowicie uszczęśliwiło. Podobało mi się również to, że był w to zaangażowany Hardhy, związek Szakala z nim, a także z niektórymi innymi braćmi.
Podobało mi się przeplatanie się historii z przeszłości i teraźniejszości. Ta historia była wypełniona ogromną głębią i wieloma warstwami, a ja uwielbiałam, kiedy je wszystkie odkrywano. Uwielbiałem akcję, dramat i ciepło. Wprowadzono również kilka naprawdę znakomitych postaci (Lucana i Apexa)i pokochałam wszystkie różne więzi i powiązania. Samo więzienie było bardzo szczegółowo opisane i zaintrygowała mnie cała dynamika w nim panująca. Jestem bardzo podekscytowana tym, dokąd zmierza seria i nie mogę się doczekać następnej książki o Lucanie.

Nowy podcykl, wiążący się z Bractwem Czarnego Sztyletu. Początkowo nie wciągnęła mnie intryga, ale... gdy wątki zaczęły się wiązać, zostałam pochwycona i czytałam, aż skończyłam. Powieść nie wyjaśniła wielu wątków, zatem czekam na dalszy ciąg.
Tajemnicze więzienie zarządzane przez Glymerię i Radę, potem przez Dowództwo... Zapowiada się ciekawie.

• Wampiry
  • Bractwa