Nie ta chwila

Okładka książki Nie ta chwila Agnieszka Kowalska-Bojar
Okładka książki Nie ta chwila
Agnieszka Kowalska-Bojar Wydawnictwo: motylewnosie.pl Seria: Seksowni dranie literatura obyczajowa, romans
Seksowni dranie
kobieta zemsta uczucia

Niestety nie tak dobra i mroczna jak pierwsza czesc ale dobrze sie czyta

Niestety nie tak dobra i mroczna jak pierwsza czesc ale dobrze sie czyta

Dzień dobry, 😁
Serdecznie zapraszam Was na kolejną recenzję książki Agi! Tym razem będzie to opinia drugiego tomu z serii „Seksowni dranie”.

Żora budzi się przywiązany do łóżka. Dość szybko rozpoznaje, że jego porywaczem jest kobieta, która pała do niego nienawiścią przez sytuację z przeszłości. Litka nie wie jednak, że ten mężczyzna to seryjny morderca i żołnierz mafiozy. Kto z tej potyczki wyjdzie bez szwanku? Czemu Żora ma z nią na pieńku?

Tak jak historia Niki i Saszy mi się bardzo spodobała, tak Żory i Litki już niekoniecznie. Postać policjantki kompletnie mnie nie kupiła. Osoba z taką traumą jaką miała powinna trzymać się z dala od ludzi pokroju Żory, ale ona jak zwykle wiedziała swoje. Była niezdecydowana i prowokowała mężczyznę, a potem płakała, bo on chciał od niej czegoś więcej… Jakby nie prowokowała to nie byłoby problemu.

Żorik niby taki psychopata, a od razu wpadł po uszy. Był jedyną postacią w książce, która jako tako mnie zaciekawiła. Szkoda, że akcja w większości tyczy się tylko zbliżeń seksualnych. Finalnie miałam ich już dość. Było ich jak dla mnie po prostu za dużo.

Po pierwszym tomie miałam większe oczekiwania w stosunku do tego. Niestety się trochę zawiodłam. Duży plus jednak za to, że książkę czyta się naprawdę szybko.

Dzień dobry, 😁

Jedyne co mogę napisać o tej książce, poza tym, że jest dokładnie taką literaturą, jakiej się spodziewałam, to to, że jest śmieszna. Przeczytałam, pośmiałam się i zapomniałam.

Nie ta chwila to moje kolejne spotkanie z twórczością pani Agnieszki. Równie udane jak poprzednie. Historia Dominiki i Aleksandra wywarła na mnie spore wrażenie i obudziła pytania dotyczące tego, ile można wybaczyć w imię miłości. Tym razem nie jest inaczej.

Żora – a właściwie Georgij - to dwudziestoczteroletni podopieczny i przyjaciel Saszy z Nie ten dzień. Już wtedy polubiłam jego specyficzne poczucie humoru. Tym razem, gdy Żora nabroił został zesłany do Polski, by wyciszyć sprawę jego zbrodni.
Jakież jest jego zdziwienie, gdy budzi się w obcym miejscu, związany i uwięziony. Jeszcze większe zdziwienie budzi jednak postać porywacza. Julita to dwudziestoośmioletnia policjantka, która uznaje, że postraszy faceta, który rozbił narzeczeństwo jej brata uwodząc jego narzeczoną. Nie spodziewa się jednak kogo porwała. Gdy w domku, w którym przetrzymuje Żorę zjawiają się zabójcy mający na nią zlecenie wie już, że ma kłopoty… Szczególnie w momencie, w którym Żora szybko i brutalnie pozbywa się pierwszego zagrożenia…
Zafascynowany Litką Żora nie daje za wygraną. Dodatkowo, przecież przyjął zlecenie…
Jakie kłopoty ma Julit? Czy w szalonym, uwielbiającym zabijanie i niereformowalnym Żoże jest cień człowieczeństwa?
A przede wszystkim jak potoczą się wspólne losy i jak rozwinie się przyciąganie między bohaterami.
Co takiego wydarzyło się w przeszłości Litki, że w jej życiu nadeszły ogromne zmiany? Czy Żora będzie umiał zapanować nad demonami przeszłości, czy skrzywdzi Julitę?

To tylko kilka pytań, dzięki którym nie zdradzę zbyt wiele z fabuły. Warto przeczytać.

Ostrzegam jednak, że to nie książka dla delikatnego czytelnika. Mamy do czynienia z ukraińską mafią, opisem scen tortur, gwałtem i brutalnością na jaką stać ludzi. Bohaterowie mają w sobie więcej z czerni niż bieli.
Na myśl przychodzą jak zwykle pytania: Ile można wybaczyć? Co można zrobić dla miłości? Czy można wybaczyć oprawcy?

Lektura warta poświęconego jej czasu.
POLECAM

Druga część seri seksowni dranie.
Skradła moja serce jak pierwsza część, jest to kontynuacja ale opowiadająca historie innego osoby,
To nie jest grzeczna książka, mamy do czynienia z ukraińska mafia, morderstwa, gwałty ale też miłość która przezwycięży demony kryjące się w głowie

Druga część seri seksowni dranie.

fajna, warto przeczytać

fajna, warto przeczytać

Żora trafia do Polski trochę za karę, Aleksander tak postanowił żeby wyciszyć sprawę brutalnego morderstwa. W Polsce nie próżnuje dostaje zlecenie na pewną osobę, niestety sprawa nie idzie po jego myśli. Pewnego dnia budzi się skrępowany i przetrzymywany przez pewna kobietę. Okazuje się że Julita jest policjantką i postanawiła trochę go postraszyć za to że przespał się z narzeczoną jej brata. Dziewczyna nie zdaje sobie sprawy, że nie trafiła na zwykłego człowieka, tylko na zabójcę, a jego zleceniem jest właśnie ona.

Historia Julity i Żory była trochę spokojniesza niż Saszy i Niki, jednak jeśli myślicie ze było słodko i romantycznie to jesteście w błędzie. Julita to ciekawa postać, a to co przeżyła nie mieści się w głowie, spotkanie z Żorą pozwala jej na nowo otworzyć się na intymność. Żora jak ja lubię tego gościa jest zabawny, niebezpieczny i taki nieprzewidywalny. Nie zapomniamy jednak, że to morderca i to niezwykle groźny. Jednak i jego serce zabiło mocniej dla kobiety. A jego teksty, ubawily mnie do łez, w połączeniu z Saszą nie mają sobie równych. W książce znajdziecie tajemnice, zwroty akcji, zemstę, miłość i nienawiść. Jest mocno, ostro i seksownie. Epilog mnie rozwalił 😂 nie moge się doczekać co będzie dalej. Polecam. ❤️

Na półkach: , , , , , ,

Książka przeciętna, mocno przerysowana, czasem banalna. Ale lekka i odstresowująca. Czyta się szybko i szybko się zapomni. :)

To druga część z serii „Seksowni Dranie”. Poznamy tutaj historię Żory, którego
znamy z poprzedniej części. Pewnego dnia Żora budzi się przywiązany do łóżka. Nie
wie, gdzie jest i kto go tu uwięził. Szybko okazuje się, że porywaczem jest kobieta, a
sytuacja, w jakiej się znalazł, to skutek wydarzeń z przeszłości. Jednak kobieta nie
zdaje sobie sprawy, z kim ma do czynienia. Z pozoru ten zwykły podrywacz to
seryjny morderca i wysoki rangą żołnierz ukraińskiego mafioza Aleksandra
Soroczyńskiego...

Ta część jest jeszcze lepsza niż poprzednia. Mamy tutaj historię nieprzewidywalną,
intrygującą, dynamiczną i nie ma tu miejsca na nudę. Żora to bohater nieszablonowy. Po nim możemy się spodziewać wszystkiego. Jest czarujący i potrafi zaskoczyć. Julita jest odważną i silną bohaterką, która umiała pokazać pazur. Duet tej dwójki był po prostu genialny. Z ich dialogów nieraz się śmiałam. Może to być moje wrażenie, ale
poprzednia część była bardziej brutalna niż ta. Przed samym zakończeniem miałam mieszane uczucia co do Julity, ale były to tylko chwilowe rozterki. Zakończenie
bardzo mi się podobało, obstawiałam inną teorię, ale ta była fajniejsza. A tym
epilogiem to Agnieszka przebiłaś poprzednika. Ten widok był po boski. Po prostu płakałam ze śmiechu. Koniecznie musicie to przeczytać. Zwłaszcza, że pióro autorki jest bardzo przyjemne i nie da się od niego oderwać. A żeby was jeszcze zachęcić to powiem, że Szaszka i Dominika się pojawią.

To druga część z serii „Seksowni Dranie”. Poznamy tutaj historię Żory, którego
zdaje sobie sprawy, z kim ma do czynienia....

Świetnie się czyta.

Świetnie się czyta.

Dodaj cytat z książki Nie ta chwila