Nikomu ani słowa

Okładka książki Nikomu ani słowa Agnieszka Kowalska-Bojar
Okładka książki Nikomu ani słowa
Agnieszka Kowalska-Bojar Wydawnictwo: motylewnosie.pl literatura obyczajowa, romans
NIKOMU ANI SŁOWA
motylewnosie.pl
2024-02-14
2024-02-14

pogmatwane relacje prezes , jego brat podwładne i problem;

pogmatwane relacje prezes , jego brat podwładne i problem;

Podłości w nicości.

Podłości w nicości.

Bardzo lubię te krótkie nowelki pani Agnieszki. Zawsze znajduje w nich ogień i moment oderwania się od rzeczywistości. Zwykle po przeczytaniu opowiadania mam niedosyt. Tu nie było inaczej. Chociaż… Tym razem autorka dała nam historię wartą nie tylko przedłużenia, lecz także rozwinięcia. Był w niej ból, emocje, strata, poczucie zagrożenia, ale i bezpieczeństwa.

Maks dzień przed swoim ślubem robi skok w bok, konsekwencje jakie pociągnie za sobą ten nieprzemyślany krok, mogą mocno namieszać w jego życiu.

No właśnie i te konsekwencje oraz bohaterowie z nimi związani potrzebują rozwinięcia. Strasznie chciałabym bliżej poznać wszystkie postaci, dowiedzieć się jak ich życie wyglądało przed TYM wieczorem, co skłoniło Klarę do takich a nie innych zachowań.

Tak wiem, moja opinia dziś jest nieskładna, ale tak mocno ta historia mną potrząsnęła, że jedyne o czym myślę to “Dlaczego? Jak? Po co?”

Świetna opowieść, wręcz idealna na spokojny wieczór po ciężkim dniu. Polecam.

Maks dzień...

Uwielbiam krótkie i emocjonujące historie, a takich zawsze dostarcza mi Aga Bojar 🥰😍

Maks jest szefem dużej firmy, przed którym wszyscy czują respekt. Dzień przed swoim ślubem spędza miłe chwile ze sprzątaczką, którą bierze za kogoś innego.
Mija jakiś czas, gdy do jego biura przychodzi wiadomość z żądaniem zapłaty określonej kwoty pieniędzy.
Maks i jego brat Nataniel stają twarzą w twarz z Mariką, która musi zadbać o swój byt.
Jeden starszy, drugi młodszy i ona - ta, która zawróci im w głowie.

NIKOMU ANI SŁOWA to kolejny tytuł z serii #niegrzecznenowele autorstwa Agnieszki Kowalskiej-Bojar.
To uroczo-bolesna opowieść o życiu, w której dominują uczucia.
Skomplikowane relacje, niewypowiedziane słowa, niejasne komunikaty...
Duża różnica wieku i niepewność co do kolejnego dnia, ależ to było zacne.
Bardzo cenię sobie pióro autorki, więc każde jej kolejne dzieło biorę w ciemno. I tym razem również się nie zawiodłam.

Jeśli szukacie krótkiej historii, która uprzyjemni Wam dzień i jednocześnie trochę zaskoczy, to skuście się na NIKOMU ANI SŁOWA 🥰

Maks i jego brat Nataniel...

"Nikomu Ani Słowa " to kolejna #niegrzecznanowela od Agnieszka Kowalska-Bojar - strona autorska Wydawnictwo Motylewnosie .

Maks, Marika i Nataniel podniosą czytelnikowi ciśnienie i spowodują wypieki na twarzy. Dwóch braci namiesza w życiu Mariki. Dziewczyna postanawia zaszantażować Maksa,który dzień przed swoim ślubem uległ urokowi rudowłosej siostrze Mariki. Nataniel jako prawnik Maksa postanawia utrzeć dziewczynie nosa ,tylko nie wie co go czeka. Marika nie jest taka jak siostra,bracia będą nią oczarowani. Tylko każdy na swój sposób ...

Kochani jeśli lubicie krótkie historie,które pozwolą Wam się odprężyć i zrelaksować przy filiżance kawy lub herbaty ,jest to lektura dla Was. Niegrzeczne nowele nie tylko pozwolą nam na oderwanie się od dnia codziennego ,dają też do myślenia. Warto rozejrzeć się wokół siebie i zawalczyć o siebie i swoje szczęście .

• EmpikGo
  • Bagno
  • Motyle w nosie
  • Brak
  • Cudowne

Dodaj cytat z książki Nikomu ani słowa