Okładka książki The queen of fight Agnieszka Kowalska-Bojar
Okładka książki The queen of fight
Agnieszka Kowalska-Bojar Wydawnictwo: motylewnosie.pl literatura obyczajowa, romans
motylewnosie.pl
2023-11-06
2023-11-06

Rewelacja w swojej prostocie. Pełna humoru, zabawnych i śmiesznych sytuacji. W nietuzinkowy i humorystyczny sposób przedstawiona historia dwojga ludzi. Audiobook w interpretacji pani Ewy Abart to czysta przyjemność dla uszu.

super,, z uśmiechem na ustach przeczyłałm jedny ciągiem; waro

super,, z uśmiechem na ustach przeczyłałm jedny ciągiem; waro

13/2024
Przeczytałam na Legimi

8/10
To było dobre.
Krótka, bardzo szybka ale fajna.
Tyle co się uśmiałam, to moje.
Akcja wydaje się być poukładana i zakończona.
Każdy wątek rozstrzygniety...
Tylko ten główny bohater.... Zabawny, bardzo zabawny. Chyba nie do końca przekonany do swojej "działalności"
Rozumiem pewne zmiany ale.... ;)

Ale ogólne polecam.

13/2024
Przeczytałam na Legimi

8/10
To było dobre.
Krótka, bardzo szybka ale fajna.
Tyle co się uśmiałam, to moje.
Akcja wydaje się być poukładana i zakończona.
Każdy wątek rozstrzygniety...
Rozumiem pewne zmiany ale.... ;)

Ale ogólne polecam.

dużo humoru :)

dużo humoru :)

💙 🅁🄴🄲🄴🄽🅉🄹🄰 💙

Autor: Agnieszka Kowalska-Bojar @pisarz.babeczka
Tytuł:"The queen of fight"
Wydawnictwo: motylewnosie.pl @motylewnosie
Premiera: 6.11.2023

"Przytuliła prosiaczka,lekko uniosła głowę I wygięła usta w podkówkę. Zielone oczy zaszkliły się łzami i Bastian od razu zrozumiał, że bezlitosnym bydlakiem mógł być przy każdym, ale nie przy niej."

Bastian wychowywał się w domu dziecka, były bokser, łamacz kobiecych serc. Posiada kilka wyroków sądowych i kiepską reputację gangstera. Nieoficjalnie prowadzi nielegalny biznes - wraz ze znanym politykiem wykupuje nieruchomości w atrakcyjnych cenach. Posiada również oficjalny biznes jakim jest dom pogrzebowy o nazwie "Droga bez powrotu". Trafia na świetną okazję wykupu kolejnej nieruchomości, nie zdaje sobie jednak sprawy, że tym razem nie pójdzie tak łatwo.
Laura to wspaniala dziewczyna, która opiekuje się schorowaną mamą oraz bratem. Niestety powiększające się długi zmuszają dziewczynę do pracy na czterech etatach. Natomiast jej charakter - o raju, typowa wariatka, ale też nie dajaca sobie w kasze dmuchać. Jej życie zmienia się w dniu, kiedy staje w obronie znajomej starszej właścicielki piekarni. To małe czupiradlo powaliło na nogi wielkiego gangstera! Tak, dobrze czytacie!
Co tu się stało?
Jakie konsekwencje swojego czynu poniesie Laura?
Czy Bastian wie, na co się pisze?
A gdy jeszcze dojdą do tego dwa prosiaczki - Babe i Malina - już mu współczuję....

To co Agnieszka tu napisała, to jest majstersztyk. Znam pióro Agnieszki oraz jej książki. Ale w takim wydaniu przeczytałam ją pierwszy raz. To co tu się dzieje, to rollercoaster. Komedia, komedia i jeszcze raz komedia! Ubawiłam się przednio czytając. Książki nie da się odłożyć, bo chcemy więcej I więcej. Ta książka jest lepsza niż cokolwiek innego na poprawę nastroju, humoru i czego tam jeszcze chcecie! Aga, chyle czoła za Twoje poczucie humoru 😅

Osobiście ostrzegam - nie czytać w komunikacji! Ludzie się na mnie dziwnie patrzyli, gdy niekontrolowanie smialam sie pod nosem 😅

Dziękuję autorce za egzemplarz do recenzji 😊

💙 🅁🄴🄲🄴🄽🅉🄹🄰 💙

Autor: Agnieszka Kowalska-Bojar @pisarz.babeczka
Tytuł:"The queen of fight"
Wydawnictwo: motylewnosie.pl @motylewnosie
Premiera: 6.11.2023

Bastian wychowywał się...

Ta książka to kilka godzin terapii śmiechem.Świetne dialogi, sarkastyczna bohaterka, bardzo zły bohater i dwie świnki to przepis na katastrofę.

Laura zaczęła być zmęczona swoim życiem. Długi tylko rosły, problemy narastały, a pracy na horyzoncie brak. Zupełnie przypadkiem jedna chwila zmieniła wszystko w jej życiu. Podczas niecodziennej sytuacji zaatakowała Bastiana w momencie, w którym lepiej byłoby, żeby wycofała się w kąt. Jednak nie była świadoma co jej grozi, ale nie miała też nic do stracenia. Bastian był niebezpiecznym mężczyzną prowadzącym ciemne interesy, by potem sprzątać je w swojej legalnej pracy… w domu pogrzebowym.
Tych dwoje to mieszanka wybuchowa, więc czeka ich prawdziwie trudna przeprawa przez najbliższy czas.
——————
The queen of fight - to nic innego jak historia pełna zwrotów akcji i naprawdę dobrego humoru. Autorka na starcie ostrzega, o odstawieniu posiłków, inaczej mogłoby się to źle skończyć dla książki i życia czytelnika. I dobrze, bo uśmiałam się jak głupia. Dialogi i sytuacje, które spotykają bohaterów to prawdziwy kabaret nie na żarty 😅 Zdecydowanie podciągnęłabym ją do surrealistycznej komedii, bo to, co bohaterka wyprawiała z bohaterem, jest wprost niemożliwe. Laura potrafiła zakręcić wokół palca jednego z groźniejszych „gangsterów”, a to już nie lada wyczyn... ale sytuacje w jakich to zrobiła, musicie już poznać sami. Bardzo polecam, bo ta historia to plaster dla wszystkich ze złym humorem, a na dzisiejszy blue monday to już w ogóle.

Najlepszą rekomendacją tej książki byłby filmik z ukrytej kamery, na którym wybucham niepohamowanym śmiechem. Ta książka to jedna wielka komedia, absurd wylewa się z każdej strony. Dawno się tak nie uśmiałam. Życzyłabym sobie czytać tak fajne książki jak ta przez cały rok. Gdy tylko zacznie dopadać mnie zły humor będę brała do ręki tę historię i nieważne na której stronie otworzę, będę zawsze dobrze bawić się.
The Queen of fight idealnie spełniła swoją rozrywkową rolę. Nie miała nas ona niczego poważnego nauczyć chyba, że ŚMIECHU.
Nie ma tu co szukać powagi. Raczej zderzenia z czystym w dobrym słowa tego znaczeniu "szeleństwem" 😂.
Mogła bym Wam tu jeszcze napisać o bohaterach tej historii, ale po co? Czytajcie Polecam

Mimo iż nigdy nie oceniam tego typu książek zbyt wysoko, to muszę przyznać, że humor autorki urzekł mnie od pierwszych stron. Śmiałam się przez cały wieczór i pochłonęłam ją w mgnieniu oka. Nie jest ani ambitna, ani realna, ani też logiczna, ale właśnie w tym tkwi jej urok. Jest za to niezwykle zabawna i choć odklejona na maksa, to bardzo przyjemna w odbiorze. Polecam na chandrę i doła :)

The queen of fight

Dziś będzie troszkę inna recenzja niż zazwyczaj. Dawno nie czytałam tak śmiesznej książki, a tym bardziej od Agnieszki. Jej powieści zawsze były mocne. A ta jest nieprzewidywalna, surrealistyczna, ale też ma w sobie odrobinę sarkazmu i jest też romans w tle. Autorka na początku ostrzega nas, żeby nie pić ani nie jeść, a tym bardziej nie przebywać w miejscach publicznych podczas czytania 🤣.

Bastian wychowywał się w domu dziecka. Ma on na swoim koncie już kilka wyroków i reputację bezwzględnego gangstera. Dlaczego? 🤔 Nieoficjalnie działa wraz ze swoim znajomym politykiem w wykupowanie nieruchomości takich bardzo atrakcyjnych. A oficjalnie jest właścicielem domu pogrzebowego.

Laura ma dosyć życia. Przytłacza ją wszystko narastające długi, troska o zdrowie ukochanego brata, praca. Pewnego dnia postanawia niepójść do pracy, której nienawidzi. Dlaczego? 🤔
Przez przypadek zostaje uwikłana w sprawy znanej jej staruszki, która jest właścicielką małej piekarni oraz Bastiana, który w tym samym momencie przybywał u staruszki. Co to za sprawy? 🤔
Ich pierwsze spotkanie jest bardzo niespodziewane i burzliwe. Laura wyzywa Bastiana na pojedynek. Jaki? 🤔 I dlaczego? 🤔
Rozbawiony jej propozycją zgadza się, ale nie spodziewa się, że ta słabej postury przeciwniczka wymierzy mu jeden, celny i bolesny cios. Jaki? 🤔 Co się wydarzy? 🤔
Na te wszystkie pytania znajdziecie odpowiedzi jak sięgnięcie po książkę 📖.

Mnie osobiście bardzo zaciekawiła ta książka poprzez okładkę, która jest inna niż wszystkie poprzednie od autorki. Przy tej książce się bardzo uśmiałam, czego się nie spodziewałam po autorce. Bardzo mnie zaskoczyła. A ta różowa okładka przyciąga wzrok na pewno. Czekam na więcej takich książkę od autorki.

Polecam Wam ogromnie 😍.

Dziękuję autorce za egzemplarz ❤️

Współpraca reklamowa, barterowa 🙂.

Agnieszka Kowalska-Bojar The queen of fight Zobacz więcej