Wyjdź za mnie, kochanie

Okładka książki Wyjdź za mnie, kochanie Krystyna Mirek
Okładka książki Wyjdź za mnie, kochanie
Krystyna Mirek Wydawnictwo: Edipresse Książki literatura obyczajowa, romans
Edipresse Książki
2020-09-16
2020-09-16

Pełna humoru, ale też i pewnych życiowych prawd książka, która skradła moje serce. Bo złote klatki nigdy się nie sprawdzają, prawda? Opowieść od pierwszych stron wciąga i trzyma do końca! Kiedy już myślisz, że wiesz co się stanie okazuje się, że nie wiesz nic! :) Szczerze polecam!

Z początku książka bardzo mi spodobała, świeży pomysł na polskim rynku książki - takie miałam wrażenie. Jednak z czasem, powieść coraz bardziej stawała się absurdalna. Dawno już się tak nie umęczyłam czytając.

Książka "Wyjdź za mnie kochanie"może wydawać się że na samym początku wiemy co bedzie dalej i powiem iż miło się zaskoczyłam.Myślę że każdy z nas zna taką osobę która nie lubi za dużo szumu wokół siebie 😉@krystyna.mirek.pisarka polecam książki są rewelacja

To nie moja bajka....może trzeba to traktować "tylko" jako komedię romantyczną, ale ja jednak podziękuję...
P.S. pełno tu absurdów.

P.S. pełno tu absurdów.

Lekka, zabawna książka o 2 rodzinach. Dużo humoru i nieprawdopodobnych sytuacji, Nie można zamówić ślubu w 2 dwu kościołah jednocześnie, nie można zgłosić się na ślub z ulicy.

Piękna, lekka i nieco romantyczna powieść.
Czytało się szybko i czasami było zabawnie.
Dobra książka na odpoczynek.
Polecam.

Piękna, lekka i nieco romantyczna powieść.
Czytało się szybko i czasami było zabawnie.
Dobra książka na odpoczynek.
Polecam.

Bardzo lubię pióro Krystyny Mirek.
"Wyjdź za mnie kochanie" to komedia romantyczna,którą czyta się bardzo przyjemnie.Co prawda historie dość mało realne,ale jakże wciągające ;-)

Bardzo lubię pióro Krystyny Mirek.

„Wyjdź, za mnie, kochanie” jest moim pierwszym spotkaniem z tą autorką. Od razu mogę przyznać, że chwile przy tej książce były bardzo miłe i wciągnęłam się w tą historię.

Marika jest młodą kobietą, która niebawem ma wyjść za mąż. Serce dziewczyny nie darzy jednak jej wybranka na tyle silnym uczuciem, aby była z tego faktu szczęśliwa. Natomiast jej babcia Apolonia staje na wysokości zadania organizując „wesele stulecia” dla swojej wnuczki, na którym wszystko ma być perfekcyjne i na najwyższym poziomie. W tym samym czasie złodziej Alojzy obmyśla plan kolejnego i ostatniego włamania, które ma być zwieńczeniem jego złodziejskiej kariery, gdyż po tym niezwykłym skoku ma przejść na emeryturę. Pragnie on również, aby w jego ślady poszedł syn Janek, który pomaga ojcu w tym przedsięwzięciu. Gdy u obu stron wszystko jest przygotowane i dopięte na ostatni guzik, przewrotny los kompletnie odmieniła życie bohaterów tak, by upragniona miłość nareszcie mogła zapukać do ich serc. Ale zanim stanie się to na dobre, musi wydarzyć się coś zaskakującego.

Bez wątpienia spotykamy się tutaj z miłym, lekkim romansem, który okraszony jest sporą dawką dobrego humoru. Nie raz uśmiechnęłam się przy niej pod nosem, a nawet zaśmiałam na głos. Przez książkę się płynie, strona po stronie i ani się obejrzymy, a mija przy niej cały wieczór. Wątek miłosny głównych bohaterów bardzo mi się spodobał, uczucie przychodzi szybko, ale widać, że nie jest to zwykle zauroczenie. Co więcej, nie tylko oni odnajdą tu miłość i oczywiście nie obyło się również bez życiowych problemów i trosk.

Książkę polecam każdemu, kto lubi lekkie, lektury z humorem i z romansem w roli głównej. Jest to pozycja idealna na zimowy wieczór pod kocem i z kubkiem cieplej herbaty w dłoni. Książka dla relaksu? Zdecydowanie ta!

Zapraszam też na mojego bloga: https://fluffy-bumblebee-books.blogspot.com/ na którym znajdziesz więcej recenzji

Miło spędziłam czas z tą książką. Historia co prawda jest raczej niewiarygodna, ale za to zabawna.

Bardzo przyjemnie i szybko czytało mi się tą książkę. Zabawna, życiowa, pełna realnych problemów oraz prób zmaganiem się w nimi. Bardzo leciutka obyczajówka, ale naprawdę wciągająca.

• Przeczytane 2020

Krystyna Mirek Wyjdź za mnie, kochanie Zobacz więcej