Piekło Hulka

Okładka książki Piekło Hulka Agnieszka Siepielska
Okładka książki Piekło Hulka
Agnieszka Siepielska Wydawnictwo: NieZwykłe Cykl: Sinners & Reapers (tom 2) literatura obyczajowa, romans
Sinners & Reapers (tom 2)
NieZwykłe
2020-09-16
2020-09-16

Nie, nie i jeszcze raz nie. Kiepskie prowadzenie fabuły. Postacie wogole nie rozbudowane... seksistowska ksiazka. Lubie ten gatunek... ale ta ksiazka nie jest warta 13pln ktore za nia zaplacilam na wyprzedazy.

1998

Jay i Chloe to kolejna para, która żeby ze sobą być musi się zmierzyć z przeciwnościami losu.
Jay jest bardzo zdziwiony, gdy w klubie ze striptisem spotyka swoją byłą dziewczynę tańczącą na rurze.
Sześć lat temu zostawiła go bez słowa ze złamanym sercem a on teraz chce się na niej za to zemścić.
Chloe szantażowana mimo że bardzo kochała Jay i była w ciąży musiała tak postąpić, żeby go chronić.
Po raz drugi spotkają się przez przypadek przed marketem i pech chciał, że 5-cio letnia Carly rozpoznaje w nim swojego ojca.
Chloe z córką trafia pod opiekę Jay i klubowych braci ale przeszłość nie pozwala o sobie zapomnieć i znowu pojawia się Stacy, córka senatora, była kochanka
Jay i znowu zaczynają się kłopoty.
Jest również sprawa Lexi, zaginionej dwa lata temu siostrze Chloe.
Autorka nie zapomniała również o bohaterach z poprzedniej części a szczególnie o Nikky, która swoim zachowaniem powoduje dużo śmiesznych sytuacji.
Podoba mi się styl pisania autorki , taki trochę zabawny i żartobliwy a jednocześnie poważny, gdy wymaga tego sytuacja.
Natomiast denerwuje zachowanie i wypowiedzi 5-cio letniej Carly nieodpowiednie do jej wieku.
Podoba mi się ta seria i cieszę się, że mam przed sobą jeszcze kilka książek do przeczytania.

Chloe szantażowana mimo że bardzo kochała Jay i była w ciąży musiała tak...

#11/2023

Kolejna część serii o dużych, silnych i przerażająco przystojnych motocyklistach. Dobra akcja, oczywiście nie zabrakło humoru i sexu. Polecam

#11/2023

Jay rozpoznaje w jednej z tancerek tańczących w klubie swoją wielką miłości Chole. Teraz na jej widok pragnie zemsty. Hulk nie jest w stanie zapomnieć krzywd, jakie mu ta dziewczyna wyrządziła, on był gotowy stanąć na wysokości zadania, jednak ona postanowiła inaczej i jednym ruchem wszystko przekreśliła. Jednak mężczyzna nie wie, że musiała tak zrobić, inaczej cały klub motocyklowy miałby poważne problemy.

Chole jest przerażona tym, że Jay ją rozpoznał. Teraz musi wymyślić jak sobie z tym wszystkim poradzić, ale też nie może myśleć tylko osobie zwłaszcza, że ma pod opieką swoją córkę.

Czy główni bohaterowie dojdą do porozumienia? Jakie sekrety skrywa Chole? Czy ta dwójka ma jeszcze szansę na stworzenie pary?

Po przeczytaniu pierwszego tomu z serii wiedziałam, że nie będę długo czekać aż sięgnę po kolejną część. Zwłaszcza, że wcześniejsza historia zakończyła się w takim momencie, iż chciałam jak najszybciej poznać dalszy ciąg.

Tę książkę jak i poprzednią czytało mi się bardzo szybko i przyjemnie. Autorka świetnie wprowadziła nas w świat klubu motocyklowego gdzie każdy z braci wie, co chce i jest w stanie zrobić wszystko, aby tylko osiągnąć cel. Mają też swoje zasady a przede wszystkim klub i bracia są na pierwszym miejscu.

Już w poprzednim tomie bardzo polubiłam postać Hulka, w tym jeszcze bardziej skradł moje serce. Mężczyzna ma za złe swojej dawnej miłości, że z taką łatwością przekreśliła ich związek, mimo iż na świecie miało pojawić się ich dziecko. Gdy ją spotyka krew się w nim dosłownie gotuje i ma zamiar się na niej zemścić.

Chole z jednej strony to trudna postać przynajmniej dla mnie. Zupełnie nie jestem w stanie zrozumieć, czemu ona pozostała w miasteczku, skoro zmieniła wygląd i ukrywała się przed dawnymi znajomymi, to zdecydowanie łatwiej byłoby to robić w nowym miejscu. Parę lat temu ktoś zdecydował za nią, że jej związek z Jayem musi się zakończyć, a główna bohaterka nie chciała sprowadzać na ukochanego kłopotów wiec przyparta do muru podjęła decyzje, że to koniec.

Jak do tej pory podoba mi się ta seria. Z przyjemnością zagłębiam się w świat braci z klubu motocyklowego pełnego wulgaryzmów, gorących scen łóżkowych, zabawnych dialogów, ale również wzajemnej lojalności oraz wsparcia wśród braci. Ja już niebawem mam w planie przeczytać trzeci tom, tak więc czekajcie na moje wrażenia.

Po przeczytaniu Damy Paxtona nie mogłam się doczekać drugiej części. Tak jak podejrzewałam nie zawiodłam się ani trochę. Poważne problemy u intrygi przeplatają się z przezabawnym i tekstami. Córka Hulka i Niki wymiatają 😊

"Kocham go na tyle, że jestem w stanie do końca życia nosić ten ciężar za nas oboje. Wolę, żeby nienawidził mnie."

"Dlaczego ona nie cierpi z powodu tego, co zrobiła, kiedy ja cały czas płonę w piekle, które mi zgotowała?"

"Aby dojść do tego momentu, musieliśmy przejść przez piekło. Każde kłamstwo, oszustwo, zdrada. Każda łza, zadana rana powinny nas w rezultacie rozdzielić, złamać, lecz tak się nie stało. Jesteśmy teraz silniejsi niż kiedykolwiek."

Kiedy Jay, nazywany przez klubowych braci Hulkiem, rozpoznaje w jednej z tancerek erotycznych Chloe, swoją dawną miłość, jedyne o czym myśli, to zemsta za zadane mu przez dziewczynę rany. Rany, które zdruzgotały jego serce i na zawsze odebrały mu radość i możliwość tworzenia z nią rodziny i bycia ojcem jej dziecka. Nie wie, że kobieta miała powód, który zmusił ją do rezygnacji nie tylko z marzeń swojego ukochanego mężczyzny, ale i własnych.

"Piekło Hulka", czytało mi się równie dobrze jak poprzedni tom tej serii. Pasował mi styl autorki, lekkość jej słowa, pomysł na fabułę, opisany w nim wątek sensacyjny, jak i porywczość i wulgarność odznaczająca motocyklistów oraz wzajemna lojalność i wsparcie, którą sobie okazywali. Odrobinę przeszkadzały mi jednak małe szczegóły tej powieści, które złożyły się na całkowity jej odbiór, który ostatecznie oceniam jako dobry. Przede wszystkim zabrakło mi większej ilości dialogów pomiędzy głównymi bohaterami i mimo, że lubię rozbudowane wątki postaci pobocznych, momentami miałam wrażenie, że przyćmiewają one ten Hulka i Chloe, który bardzo mnie interesował. Nie do końca przekonała mnie także postać pięcioletniej dziewczynki, u której zabrakło mi dziecięcego uroku, beztroski, radości, a od której wyczuwałam ciut przerysowane cwaniactwo, dojrzałość, mądrość, co sprawiło, że trudno było mi ją polubić. Na plus muszę wyróżnić naprawdę dobrze napisane sceny gorących zbliżeń bohaterów, wciągającą intrygę, w którą uwikłani zostali główni bohaterowie i szybko poprowadzoną akcję rozgrywających się wokół nich wydarzeń. Nie brakowało w niej również kilku momentów naprawdę zabawnych, które wywołały na mojej twarzy uśmiech, jak i tych wzruszających. I mimo, że książka ta nie podbiła mojego serca w stu procentach, czytało mi się ją dobrze i ze swojej strony Wam ją polecam

Po przeczytaniu Damy Paxtona tak wciągnęła mnie ta historia, że postanowiłam przeczytać kolejną cześć serii. Ci, którzy przeczytali poprzednią część wiedzą dokładnie jak zakończyła się poprzednia. I tu właśnie rozpoczyna się przygoda Jaya i Chloe. Łączyła ich pewna przeszłość. Lecz w pewnym momencie wydarzyło się coś, co rozdzieliło ich na kilka lat. Chloe zmieniła swój wizerunek, lecz ciągle żyła w strach, że jej pierwsza a zarazem jedyna miłość w pewnym momencie ją rozpozna i w pewnym pozna coś, o czym nie powinien był się dowiedzieć. W pewnym momencie prawda wychodzi na jaw a Chloe jest zmuszona zmierzyć się z gniewem Hulka. Nie wie tylko, jakie konsekwencje będzie musiała ponieść i kto będzie stał za wszystkimi krzywdami w jej życiu i Jaya.

Czy mężczyzna będzie potrafił wybaczyć Chloe?

Kto przyczynił się do rozstania Jaya i Chloe?

Kto porwał Lexi i co działo się z nią przez te wszystkie lata?

Jaka to była historia! Brak mi słów i sama nie wiem, co mam napisać, aby dobrze ubrać moje słowa. Autorka napisała powieść, która chwyta za serce i nie puszcz do ostatniej strony. Każde zdanie, strona jest starannie przygotowane dla czytelnika, za co ogromnie dziękuje. Książkę czyta się lekko i co najważniejsze bardzo szybko. Język i styl jest przyjemny w odbiorze a postacie są ciekawie wykreowane, że nie sposób odłożyć lektury na bok dopóki nie skończy się jej czytać. Najbardziej podobało mi się zakończenie i nie ukrywam, że z miłą chęcią sięgnę po inne publikacje autorki.

Jay podczas pobytu w domu rodzinnym spotyka Chloe – przyjaciółka jego siostry, którą zna od dziecka, ale zdecydowanie nie jest już małolatą. Tworzą szczęśliwy związek do czasu ciąży i oświadczyn...Zakochany mężczyzna nie umie sobie poradzić z pękniętym sercem. Nie spodziewał się takiego ciosu od swojej ukochanej, dla której był w stanie zrobić wszystko.

Mija sześć lat od tego traumatycznego wydarzenia. Jay (Hulk) nie spodziewał się, że kobieta, która dogłębnie go zraniła wije się przed nim w klubie. Jakim cudem udało się jej ukrywać tyle lat praktycznie pod nosem jego i jego braci z klubu motocyklowego, którzy również ją znają.

Jay postanawia zemścić się na Chloe, tylko czy ten cios będzie wymierzony tylko w nią ? Po drugie ma wsparcie braci, którzy pamiętają piekło Hulka.

Drugi tom z serii „Sinners&Reapers”. Jay'a i Chloe poznajemy już w pierwszym tomie „Dama Paxtona”, ale to w tej części rozgrywa się ich historia, która nie jest usłana różami.
Fabuła oraz tocząca się swoim tempem akcja bardzo mi się podobała.
„Piekło Hulka” dużo bardziej do mnie przemawia niż „Dama Paxtona”. Autorka stworzyła emocjonującą historię z intrygami, odrobiną poczucia humoru oraz ze scenami pełnymi pożądania i namiętności. Główni bohaterowie jak i drugoplanowi skradli moje serce, a najbardziej Carly.
Zdecydowanie biorę się za tom trzeci, bo drugi kończąc się, zaczyna bardzo ciekawe wątki dotyczące dwóch Panów z klubu motocyklowego. Polecam, a ja lecę do kolejnej lektury.

Mija sześć lat od...

Pierwszy tom czyli „Dama Paxtona” tak bardzo mnie wciągnął i zauroczył, że od razu postanowiłam sięgnąć po kolejną część, a mianowicie "Piekło Hulka". Muszę podkreślić, że jeżeli jest tu ktoś, kto nie czytał Damy niech uważa, ponieważ mogą w tej recenzji pojawić się małe spojlery, tak tylko uprzedzam.

Jay kiedyś się zakochał i był pewien, że Chloe to ta jedna jedyna, u której boku się zestarzeje. Ona jednak miała zupełnie inne plany. Po tym, gdy dowiedziała się, że jest w ciąży zniknęła zostawiając Jaya z krwawiącym sercem. Od tamtych wydarzeń minęło już trochę czasu, a mimo wszystko ból pozostał. Kiedy drogi Chloe i Hulka krzyżują się ponownie coś w nim pęka. Stare rany otwierają się na nowo, a w głowie jest tylko jedna myśl... zemsta.

Wielki, tajemniczy Jay przez Nikki ochrzczony ksywką Hulk zaintrygował mnie już w pierwszym tomie tej serii. Cieszę się, że mogłam poznać jego historię i dowiedzieć się co sprawiło, że stał się mężczyzną zamkniętym w sobie, zimnym i małomównym.

Jestem pod ogromnym wrażeniem tej książki i choć pod względem humoru jest nieco spokojniejsza to z kolei biorąc pod uwagę akcję i jej zaskakujące zwroty jest zdecydowanie lepsza.
Historia Chloe i Hulka chwyta za serce. Skłania do zastanowienia się jak wiele jesteśmy w stanie zrobić, poświęcić dla ukochanej osoby. Ta książka to emocjonalna huśtawka. Łzy radości mieszały się ze łzami wzruszenia. Złość z radością. Nienawiść ze współczuciem.

Oprócz rewelacyjnej historii Hulka i Chloe możemy podejrzeć co nowego u Nikki i Paxton. A u nich jedyne zmiany to dwójka małych Paxtonków. Ich wybuchowość i jedyny w swoim rodzaju styl bycia nie zmienił się w najmniejszym stopniu. Co bardzo mnie cieszy, bo pokorna i ułożona Nikki to nie byłaby już ta sama osoba. Nie potrafię sobie tego nawet wyobrazić.

Mówiąc krótko, jeżeli czytaliście "Damę Paxtona" i spodobał wam się ten tytuł, to jestem pewna, że "Piekło Hulka" również was porwie. Polecam gorąco.

Jay kiedyś się zakochał i był pewien, że Chloe to ta jedna jedyna, u...

Jay i Chole poznajemy już w pierwszym tomie, jednak tutaj ich historia jest już szerzej przedstawiona. Okazuje się że oni kiedyś że sobą byli, ba nawet Chole była w ciąży, zgotowała piekło Hulkowi (nowa ksywka Jay'a) usunęła ciążę i zniknęła z jego życia. Jednak gdy w tańczącej w klubie striptizerce rozpoznaje Chole postanawia się zemścić za krzywydy jakie mu wyrządziła. Gdy zostaję pobita wychodzą na jaw wszelkie tajemnice a Jay już wie czemu to wszystko się skończyło jak skończyło. Klub postanawia zająć się tą sprawą a Jay będzie się starał o jej względy. Czy Stara miłość nie rdzewieje dowiecie się z książki. Nie zabraknie Nikki i Paxtona ,śmiechu, łez i sporej dawki erotyzmu. Pojawią się nowi bohaterowie a końcówka jest taka że czeka się aż sięgnie się po kolejny tom.

• Romans