Boss of Me

Okładka książki Boss of Me Tia Louise
Okładka książki Boss of Me
Tia Louise Wydawnictwo: NieZwykłe Cykl: Fight for Love (tom 1) literatura obyczajowa, romans
Fight for Love (tom 1)
Boss of Me
NieZwykłe
2020-08-12
2020-08-12
romans biurowy

Książka sama w sobie była dosyć dobra... Na samym początku, ponieważ niestety wraz z kontynuacją fabuły, moje zainteresowanie nią malało.
Jak na samym początku, fabuła była intensywna i wciągająca, tak czym dalej w nią to miałam wrażenie, że jest napisana w bardziej monotonny sposób na tyle, że nawet sceny erotyczne nie były tak ekscytujące, jak na początku.
Z tego co widziałam, że jest napisana jeszcze druga część tej serii i powiem szczerze, że nie mam ochoty niestety po nią sięgać.

Z tego co...

Little taste

Little taste

RECENZJA
Autor: Tia Louise
Wydawnictwo: Wydawnictwo NieZwykłe
Kolejna książka z mojej biblioteczki, po którą w końcu udało mi się sięgnąć i przeczytać. Boss of me to jednotomowa historia z romansem biurowym w tle. Nie miałam wcześniej okazji spotkać się z piórem Autorki, a swoje też odczekała, nim w końcu ją przeczytałam.
Raquel – podejmuje swoją pierwszą pracę po skończeniu studiów, w której wcześniej pracowała jej siostra i ostrzega ją przed szefem. Nasza bohaterka bagatelizuje jednak słowa siostry, co do szefa, lecz przyjmuje jej rady w innych kwestiach. Mocny charakter, cięty język i waleczność, tak można opisać Raquel.
Patton – szef oraz były żołnierz z bliznami wspomnień z misji, która była jego ostatnią, jak i jego przyjaciół. Przejmuje firmę po ojcu i prowadzi ją twardą ręką, wzbijając ją na wyżyny, pomimo że nie podoba się to ojcu.
Boss of me moim zdaniem to przyjemna książka w odbiorze, którą przeczytałam na raz. Fabuła jest wciągająca oraz pokazana z perspektywy dwóch bohaterów, co bardzo lubię, bo mogę ich poznać bardzo dobrze. Postacie są bardzo dobrze wykreowane, a cała historia spójna. Książka może się trochę wydawać schematyczna, ale ja bardzo miło z nią spędziłam czas.
Jeśli szukacie spokojnej książki z dobrze wykreowanymi postaciami oraz scenami erotycznymi napisanych ze smakiem, mogę Wam polecić tę pozycję, bo na pewno spędzicie z nią miło czas.
#book #książka #booklovers #czytamlegalnie #czytaniejestsexy #płomienneerotyki #niezwykle #tialouise #bossofme

RECENZJA
Autor: Tia Louise
Wydawnictwo: Wydawnictwo NieZwykłe
Raquel – podejmuje swoją pierwszą pracę po...

Romans biurowy? Jedni kochają, inni nienawidzą. Ja zazwyczaj jestem pomiędzy, bo jeżeli akcja poprowadzona jest dobrze i mamy ciekawych bohaterów, przepadnę dla tego wątku. Jeśli natomiast książka jest przeciętna, nic jej nie uratuje, i niestety tak też było w tym przypadku.

Jakbym miała podsumować "Boss of Me" jednym zdaniem, to powiedziałabym, że jest to książka z niewykorzystanym potencjałem, bo zapowiadało się dobrze, ale wyszło trochę słabo. Na początku myślałam, że może być interesująco, jednak dosyć szybko moje nadzieje zostały rozwiane. Nie kupuję szalonej miłości w jakieś 3 tygodnie, zagmatwanej historii, która miała być tajemnicza, wyszła wręcz nijaka, a do tego nic się kupy nie trzyma i dramaty są na siłę. Można było poprowadzić akcję dużo lepiej, zwłaszcza że pewne wątki wypadałoby rozwinąć, a nie robić wokół nich burzę, po czym "wyjaśnić" je jednym rozdziałem... Tylko epilog mi się nawet podobał, ale zanim do niego dotarłam, swoje wycierpiałam.

Jeżeli macie inne książki do przeczytania, polecam skupić się na nich, a do tej zajrzeć, gdy zabraknie czegokolwiek do czytania.

Romans biurowy który usiłuje uciec od schematu. Miło być fajnie a wyszło... nudno.

Czytanie książek z określonym schematem, zawsze niesie ze sobą groźbę że już to przerabiałeś. No helo! Właśnie dlatego sięgamy po znany motyw! ;)
Tu mamy typową relację szef- podwładna. On jest nawet nieprzyjemny ( przez całe 2 dni ) a ona od razu na niego leci. W tle mamy jakąś tajemnicę siostry bohaterki, oraz tło fabularne, związane z wojskową przeszłością kilku głównych postaci.
Żaden wątek nie jest tak naprawdę rozwijany, mamy po trochę wszystkiego.
Nie podoba mi się kreacja bohaterów ( prawie żadna) ich relacja ( błyskawicznie wybuchająca, niczym fajerwerk) ani postacie drugoplanowe ( irytujące).
Także nie polecam i podziękuję kolejnym częściom.

Polecam! Miło się czyta jak i ciężko odłożyć.Jest, to typowy romans biurowy w, którym akcja toczy się bardzo szybko. Uczucia między głównymi bohaterami pojawiają się nie wiadomo skąd, bez żadnej bliskości. Łączy ich na samym początku tylko łóżko.. Myślałam, że ta książka będzie bardziej pikantna i zadziorna. Pisarka postawiła na wyraziste emocje oraz szybko, następujące po sobie wydarzenia, często kontrastujące z sobą, lecz tworzące spójną opowieść. Nie brakuje w niej pełnych humorów dialogów, motywu przyjaźni oraz rodzinnych więzów

Brakuje mi słów na to jak oklepana i nudna była ta książka. Dokończyłam ja z trudem i najszybciej jak się dało, żeby tylko mieć ją z głowy. Sami bohaterowie nie byli źli. Tak samo motyw książki, ale sposób w jaki została napisana był okropny. Za dużo sytuacji w tak krótkiej książce. Sytuacja Pattona oraz siostry Raquel powinna dostać więcej uwagi i być szerzej opisana, ponieważ koniec końców już sama nie wiem czy doszło do molestowania czy nie. Nic moim zdaniem się tu się wyjaśniło, chociaż ta dwójka się pogodziła (czego autorka również nie opisała). Zabrakło mi również rozmowy Pattona z Marleyem po jego próbie samobójczej. Odnoszę wrażenie, że ta sytuacja została dodana do książki tylko po to, żeby coś było. Tak samo Taron. W książce tak naprawdę pojawia się jedna scena gdzie Patton i on mogliby od serca porozmawiać i gdy to się stało...Cóż... Cały potencjał został niewykorzystany. Tak naprawdę w całej książce tylko prolog był dobry. Na pewno do tego nie wrócę i a już na pewno nie polecę.

Kupiłam ją całkowicie z przypadku i jakoś tak mnie zaciekawiła i ją kupiłam. Książka nie była zła, ale drugi raz bym jej nie przeczytała. Mimo tego zaciekawiła mnie historia, którą autorka przedstawiła.

Ksiażka wpadła w moje ręce przypadkiem i polubiłam ten przypadek. Czytając ją przeżywałam wszystkie chwile razem z główną bohaterką. Ciężko było mi odłożyć książkę, bo wciągnęła mnie po uszy. Jeśli mogłabym przeczytać tę książkę znów po raz pierwszy na 100% bym to zrobiła.

Akcja w książce dzieje się bardzo szybko. Bohaterowie prawie od razu się na siebie rzucają. Zabrakło mi szczegółowo opisanych sytuacji z życia bohaterów. Nie wciągnęła mnie ta książka.

• Przeczytane 2020