Piekło Hulka

Okładka książki Piekło Hulka
Agnieszka Siepielska Wydawnictwo: NieZwykłe Cykl: Sinners & Reapers (tom 2) literatura obyczajowa, romans
literatura obyczajowa, romans
Sinners & Reapers (tom 2)
NieZwykłe
2020-09-16
2020-09-16

Okładka książki Opowiem Ci bajkę... Clara Amane, Paulina Ampulska, J. Harrow, Nikola Jabłońska, Jacek Jaworski, Karolina Jurga, Norbert Grzegorz Kościesza, Paulina Nowaczyk, Katarzyna Pietruszyńska, Patrycja Różańska, Agnieszka Siepielska
Ocena 0,0
Opowiem Ci baj... Clara Amane, Paulin...
Okładka książki Facet na wakacje J.B. Grajda, K. C. Hiddenstorm, Kinga Litkowiec, Charlotte Mils, Agnieszka Siepielska, Patrycja Strzałkowska, Agata Suchocka, Marta W. Staniszewska, Magdalena Winnicka, Anna Wolf, Paulina Świst
Ocena 7,1
Facet na wakacje J.B. Grajda, K. C. ...
Okładka książki Grzeszne święta Anna Bellon, J.B. Grajda, K.N. Haner, Kinga Litkowiec, Agnieszka Siepielska, Agata Suchocka, Anna Szafrańska, Marta W. Staniszewska, Anna Wolf, Paulina Świst
Ocena 6,9
Grzeszne święta Anna Bellon, J.B. G...

więcej Więcej

Cześć mole!
Dziś przychodzę do Was z recenzją książki Agnieszki Siepielskiej pod tytułem „Piekło Hulka”.
Jest to drugi tom serii Sinners & Reapers.

Chloe, to kobieta które kilka lat wcześniej skrzywdziła jednego z bikerów należących do klubu Sinners & Reapers. Była członkinią ich rodziny. Pracowała wcześniej jako asystentka Heatona, potem na tej samej posadzie pracowała...

Piekło Hulka
Tym razem bohaterami są tytułowy Hulk oraz Chloe, która przed laty złamała serce naszemu bohaterowi. Po latach ta dwójka spotyka się w motocyklowym klubie, gdzie dziewczyna pracuje. Jay chce za wszelką cenę się zemścić ale wszelkie plany lęgną w gruzach gdy ten zobaczy swoją dawną miłość wraz z jego małą kopią- Carly... Jak potoczą się losy tej dwójki?
Autorka...

więcej Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Oo całkiem fajna. 7/10
Druga cz serii o motocyklistach, ale słabsza od poprzedniej. Tu mniej humoru, bardziej poważnie. Aczkolwiek też fajna.

Polecam! Szybko się czyta.

No cóż podoba mi się to że jest to kontynuacja pierwszej części. Fajną role odgrywa tu mała Carly dzięki której uśmiałam się.
Moim zdaniem za dużo tu Paxa i Niki a za malo głównych bohaterów. Książkę czyta się fajnie lekko i miło.
Nie podoba mi się zakończenie no ale to również motywuję do sięgnięcia po trzecią część i tak też właśnie robię.
Buziaki dla Was
Dosia :*

1930

95/2021

2 tom serii Sinners & Reapers
Jay i Chloe

Historia byłaby fajna, ale niestety za dużo tu Paxtona. Problemy z Nikki rozwiązuje przez łóżko, a traktuje ją koszmarnie. Więc mam mieszane uczucia, przez większość książki irytujący Pax.

Jest jeszcze lepsza niż część pierwsza

„Piekło Hulka” to kontynuacja powieści „Dama Paxtona”, Agnieszki Siepielskiej. Pierwszy tom zakończył się ucieczką Chloe, striptizerki w nocnym klubie należącym do motocyklistów, ze sceny, po tym jak Jay „Hulk” rozpoznał w niej swoją byłą. I w tym tomie poznajemy historię tej dwójki. Autorka stopniowo odsłania historię Chloe, ujawniając, dlaczego dziewczyna zostawiła...

Druga część i kolejna ciekawa historia. Bardzo dużo się tutaj dzieje, poznajemy również dalsze losy bohaterów z wcześniejszej części. Nie wiem tylko o co chodzi z tymi ciążami, jakby każdy mężczyzna z serii o tym marzył. Oczywiście sięgam od razu po kolejną część.

Inna historia niż pierwsza część ale styl bardzo podobny. Czyta się szybko i przyjemnie ale bez szału. Dodatkowy plus za postać Carly :D

• 2020
  • 2021