Jak nie zwariować do rana

Wydawnictwo: Twój Styl
83-7163-172-3
poradniki
espeja

Książka dowcipnie radzi jak zachować pewien porządek w życiu codziennym pracy w domu Autorki nie piszą o tym jak bogato wyjść za mąż i jakim zrywem ubrać się na randkę w niecałe 6 godzin Przypuszczamy że miała Pani w ręku poradniki na te tematy Tak więc wie Pani świetnie że Fantastycznego Faceta najłatwiej spotkać jadąc tam gdzie są największe korki Wie pani także że wprawdzie należy mieć przy sobie walkmana ale bez kasety, tak żeby na pytanie Czego słuchasz kotku? czystym sumieniem odpowiedzieć Ciebie przystojniaku
Boki zrywać gdyby tylko nie była to prawda

książek: 2078
Dorothea | 2010-12-12
Przeczytana: 2010 rok

Książkę tę przeczytałam w postaci e-booka, wyszperałam ją gdzieś w zakamarkach Internetu. Powaliła mnie. Mocno.
Autorkami są dwie dziennikarki, które postanowiły napisać swoisty anty-poradnik. Ta książka w założeniu ma być dla kobiet (w domyśle samotnych, ale nie tylko...) właśnie nie poradnikiem (co zrobić, jeśli...), co uświadomieniem im ich wartości i możliwości.

Rozbroiło mnie poczucie humoru. W szczególności jestem głęboko wdzięczna za jakże uroczo brzmiące określenie Rozpad Podstawowych Struktur Osobowości (inaczej Weltschmerz, chandra-gigant, granicząca ze stanem zejściowym) - teraz wiem, jak nazwać stan, gdy nie mam humoru!

andy | 2013-09-29
Przeczytana: 05 listopada 2013