Infatuation

Okładka książki Infatuation Rochelle Paige, Aurora Rose Reynolds
Okładka książki Infatuation
Rochelle PaigeAurora Rose Reynolds Wydawnictwo: Independent Press Cykl: Underground Kings (tom 4) literatura obyczajowa, romans
Underground Kings (tom 4)
Independent Press
2019-10-23
2019-10-23
novela New Adult Romance

Króciutka nowelka, opowiadająca historię Justina i ciężarnej Aubrey. Akcji tak na prawdę brak, mamy za to dużo lukru. Historia na raz i mimo, że jest to historyjka o innych bohaterach, to jednak polecam zachować chronologie serii, aby wiedzieć kto jest kim i czym się zajmuje.

Strasznie szybko wszystko się dzieje, jeżeli bym nie czytała poprzednich części to momentami nie wiedziałabym o co chodzi.
Justina znamy z poprzednich części wesoły maniak komputerowy :)
Aubrey jest dziewczyną z mroczną przeszłością.

Idealna na jeden wieczór. Szybko się ją czyta.

Justina znamy z poprzednich części wesoły maniak komputerowy :)
Aubrey jest dziewczyną z mroczną przeszłością.

Idealna na jeden wieczór. Szybko się ją czyta.

Rozczarowała mnie ta część. W poprzednich książkach serii można się było doszukać minimalnej akcji czego tutaj brakuje. Żałuję, że autorka nie zatopiła się w historiach bohaterów głębiej tylko opisała je krótko i zwięźle.
Mimo wszystko książkę czyta się przyjemnie, historia jest dobra tak jak jej postacie.

To już czwarta część, królów podziemia. Mężczyźni, którzy pomimo swoich mrocznych tajemnic i zajęć wychodzących poza ramy legalnej działalności, potrafią wiele poświęcić dla swoich kobiet. Po przeczytaniu mogę stwierdzić,że to najspokojniejszy i najsłabszy element całej serii. Ale konieczny do zamknięcia tematu.
Justin jako spec od wszelakich systemów informatycznych, współpracował z Kentonem ( znany z I cz.) Swoje umiejętności wykorzystywał do poszukiwania i likwidowania osób, którzy nie liczyli się z niczym ani z nikim. Nie zawsze działał legalnie,ale ryzyko często się opłacało. Jest miłym,zabawnym i przystojnym mężczyzną. Swoją sąsiadkę zauważył od momentu jej pojawienia się. Pracował nad jej zaufaniem,bo była nieśmiała i zastraszona. Przebił się przez ścianę, którą zbudowała wokół siebie.
Aubrey jest kruchą i delikatną kobietą. Dla ratowania swojego nienarodzonego dziecka uciekła z Vegas. Pozostawiła rodzinę, która wymagała od niej usunięcia ciąży. Dbała sama o siebie, ciężko pracowała pomimo zaawansowanego stanu . Spotkanie Justina było jak gwiazda z nieba. Opieka z jego strony, cudowne gesty i bezinteresowna pomoc były dla niej spełnieniem marzeń.

Justin jako spec od wszelakich systemów informatycznych,...

• Romans
  • Mafia