Projekt: Zdrowe życie

Okładka książki Projekt: Zdrowe życie Michał Wrzosek
Okładka książki Projekt: Zdrowe życie
Michał Wrzosek Wydawnictwo: Michał Wrzosek SC zdrowie, medycyna
zdrowie, medycyna
Projekt: Zdrowe życie. Zbuduj dobre nawyki, zyskaj doskonałe samopoczucie, wymarzoną sylwetkę i pewność siebie.
Michał Wrzosek SC
2019-11-18
2019-11-18
zdrowie dieta sport

Poradnik z prawdziwego zdarzenia. Nareszcie.
Do tej pory trafiałam tylko na takie, których autorzy tworzyli swoje koncepcje. W tym przypadku autor powołuje się na badania oraz bardzo prosto i przystępnie przekazuje swoją wiedzę. Dzięki tej książce zaczynam układać sobie na nowo spojrzenie na odchudzanie. Bez mitów i niesprawdzonych teorii. Bardzo polecam. Widać, że Michał Wrzosek to człowiek z pasją.

Poradnik z prawdziwego zdarzenia. Nareszcie.

Dość ciężko się czyta- jak dla mnie napisane trochę topornie, nieprzystępnym językiem, w którym za dużo jest chemii. Bardziej niż książkę popularnonaukową przypomina pracę na studia

Świetnie napisana książka. Jeśli ktoś chce uczynić swoje życie zdrowszym, lektura tej książki będzie doskonałym wyborem. Zwięźle, rzeczowo, bez owijania w bawełnę. I o diecie, i o ćwiczeniach, a co wg mnie najważniejsze - o zmianie myślenia i podejścia. Warto!

Przeczytałam i to taka trochę encyklopedia wiedzy i diecie (która de facto ZAWSZE jest, nie zawsze jest zdrowa i dobra, ale zawsze mamy jakąś dietę po prostu jedząc). I wszystko fajnie, szkoda tylko, że przepisy na końcu książki są fancy.
Ja jestem prosty człowiek i fancy lubię zjeść ale czasem, dobre i jak ktoś mi zrobi. Codziennie wolę ziemniaki, kapustę i schabowego.
Jeszcze nie odwiedziłam strony, ponoć tam jest mnóstwo fajnych przepisów - zobaczymy.

Książka jednak to taka encyklopedia. Dowiecie się z niej jak naprawdę obliczyć ile kalorii potrzebujecie, jak prawidłowo je ustawić aby osiągnąć dany cel, jak ćwiczyć, żeby być przede wszystkim zdrowym. To naprawdę takie kompendium wiedzy. Brakło ki prostych przepisów, które dodatkowo by mnie zachęciły i byłyby wisienką na torcie.

Z osobą Michała Wrzoska spotkałam się pierwszy raz na Instagramie. Bardzo zaciekawiły mnie dobre merytorycznie, wartościowe posty, ciekawe przepisy i przede wszystkim wiedza, którą dzielił się autor na stories. Nie ukrywam, że czekałam na tę książkę i kiedy tylko wyszła, od razu dokonałam zamówienia.

Na wstępie powiem - nie żałuję, choć nie jest to najtańsza pozycja, to myślę, że mimo wszystko warta swojej ceny.

Książka zawiera dużo rzetelnych informacji, przedstawionych w jasny, klarowny sposób. Porusza wiele aspektów związanych z naszym życiem - filary diety, aktywności fizycznej, snu, zdrowia, higieny. Dodatkowo plany treningowe oraz przepisy.

Myślę, że jest to wartościowy zakup i osobiście bardzo polecam:)

Na wstępie powiem - nie żałuję, choć nie jest to najtańsza pozycja, to...

Świetna! Zawiera mega istotne informacje dla każdego z nas.

Świetna! Zawiera mega istotne informacje dla każdego z nas.

Niby większość tych rzeczy wiedziałam, ale usystematyzowanie sobie informacji nigdy nie zaszkodzi. W prosty sposób pokazane obliczanie zapotrzebowania, podział makroskładników, więc jeśli ktoś nigdy wcześniej nawet nie zwracał na to uwagi, to teraz może sam sobie wszystko obliczyć i spróbować zmienić swoje nawyki żywieniowe, Przepisy też są bardzo fajnym dodatkiem, nawet moja mama postanowiła kilka wypróbować. :)

Świetna pozycja na temat wiedzy o zdrowym stylu życia. Wiedza przekazana w przystępny sposób, więc sprawdzi się dla każdego!
Dodatkowo znajdziesz w niej dużo łatwych i smacznych przepisów :)

Dodatkowo znajdziesz w niej dużo łatwych i smacznych przepisów :)

Świetna książka! Chciałam zacząć bardziej dbać o siebie i wprowadzić zdrowe nawyki do swojego życia - po przeczytaniu tej książki dokładnie wiem, jak to zrobić i że to nie będzie takie trudne jak mogłoby się wydawać. Polecam serdecznie!

Super książka!

Super książka!

• Medycyna
  • Kupić zdrowie
  • Do przeczytania w następnym roku
  • Sport-Turystyka-Zdrowie
  • Zdrowie