Urodzony zwycięzca

Wydawnictwo: MT Biznes
Motywacja, Biznes
biznes, finanse
Sławomir

Ta książka to wybitny zbiór przełomowych narzędzi i praktyk, które powstawały przez ponad cztery i pół dekady, przedstawionych w sposób inspirujący, zwięzły i przystępny dla konkretnych ludzi pragnących się rozwijać i zmienić swoje bieżące życie na lepsze we wszystkich jego aspektach. Wskazówki autora, jak żyć, żeby się nie martwić i niczego nie żałować, stanowią punkt wyjścia do budowania...

Wskazówki autora, jak żyć, żeby się nie martwić i niczego nie żałować, stanowią punkt wyjścia do budowania radosnego, fascynującego życia pełnego treści. Prawdą jest, że człowiek powinien przede wszystkim pracować nad sobą, aby zyskać możliwość podejmowania działań, które uprawniają go do oczekiwania sukcesu.
Musisz sobie w pełni uświadomić, że urodziłeś się zwycięzcą, a wtedy będziesz mógł zacząć zmieniać świat!
„To będzie najprzyjemniejsza i najbardziej fascynująca podróż, jaką odbędziesz w swoim życiu. To wyprawa po niezwykle cenną nagrodę. Najogólniej rzecz biorąc, po drodze na szczyt czeka cię bardzo wiele niesamowitych wrażeń”.
– Zig Ziglar
Zig Ziglar zasłynął jako jeden z najwybitniejszych, najbardziej inspirujących i zachęcających do działania prelegentów motywacyjnych i nauczycieli naszych czasów. Trzydzieści jego książek, setki godzin nagrań audio i wideo oraz osobiste wystąpienia przed milionami ludzi z całego świata odmieniły na lepsze życie niezliczonych odbiorców.

źródło opisu: http://www.mtbiznes.pl/b1850-urodzony-zwyciezca.htm

źródło okładki: http://www.mtbiznes.pl/b1850-urodzony-zwyciezca.htm

Emil | 2017-01-19
Przeczytana: 12 stycznia 2017

Bardzo dobra książka o tematyce wyznaczania celów zarówno w życiu prywatnym jak i zawodowym. Książka opisuje również diagramy radarowe (koła życia) pomocne do ustalania celów. To czego nie widziałem w innych pozycjach to pytania potrzebne do ustalenia wartości poszczególnych "szprych" koła życia. Żeby koło dobrze się toczyło poszczególne "długości szprych" powinny być podobnej długości. Jeśli nie masz celów w życiu i chciałbyś takie sobie ustalić ta książka na pewno Ci w tym pomoże.

Judyta Dobryńczuk | 2016-07-08
Przeczytana: 07 lipca 2016

Z całą pewnością mogę polecić książkę tym osobom, które szukają kopa motywacyjnego. Została ona napisana prostym językiem. Przekaz także jest prosty w swej istocie. Książka zawiera porady dotyczące drogi do osiągnięcia sukcesu, ponieważ urodziliśmy się zwycięzcami i wystarczy go w sobie odkryć, by w pełni wykorzystać swój potencjał. Możemy w niej znaleźć mnóstwo przykładów z życia codziennego i anegdot. Sam przekaz wg mnie nie wnosi zbyt wielu nowych treści. W wielu książkach o tematyce motywacyjnej można znaleźć te same rady ubrane w inne słowa. Warta uwagi jest ogólna procedura realizacji celów podzielona na działy. Dzięki przykładom możemy się dowiedzieć, jak należy się zabrać do zaplanowania obranego przez nas celu. Całość oceniam 6/10 możliwych punktów.

Eternal | 2016-05-03
Przeczytana: 03 maja 2016

Warte przeczytania jest tylko kilkadziesiąt stron, cała reszta to powtarzanie się, masło maślane, jedna wielka nuda. Uważam, że poza schematem działania przy ustalaniu planów, cała reszta jest "gadką motywacyjną" która się powtarza w każdej tego typu książce.

Jan Kaźmierczuk | 2016-03-18

Krótka, konkretna i bardzo podoba mi się, że autor nie indoktrynuje człowieka na niewolnika pieniędzy (co nie raz robią ludzie literatury sukcesu).

Fashi | 2015-11-24
Przeczytana: 23 listopada 2015

Książka skupia się na wyznaczaniu oraz wykonywaniu celów. Najważniejsze i najwartościowsze informacje mamy na samym końcu książki. W środku książki mamy sporo bełkotu i lania wody jak to ważna jest nadzieja, itp.