Szybko i zdrowo. Fast food w wersji fit

Michał Wrzosek Wydawnictwo: Burda Publishing Polska kulinaria, przepisy kulinarne
Burda Publishing Polska
diety zdrowe żywienie kulinaria przepisy kulinarne poradnik
kulinaria, przepisy kulinarne
diety zdrowe żywienie kulinaria przepisy kulinarne poradnik

Książka, która udowadnia, że nawet owiane złą sławą fast foody mogą być pożywne, smaczne (a nie plastikowe), z witaminami, i nie tak tłuste i niezdrowe. Polecam.

Lubicie fast food? Bo ja uwielbiam. W każdej diecie czy próbie odchudzania, czy też po prostu chcąc jeść zdrowo, nie ma mowy o takich dobrociach. Ta książka udowodni Wam, jak bardzo się mylicie! I fast food może być również w zdrowej wersji.

Książka podzielona jest na kilka części. Główne nazwy rozdziałów to: ,, Styl życia związany z dieta"; ,,Zaniedbanie problemem naszych...

Dyskusje

• Kulinarne
  • Posiadam 📚
  • Dostałam w prezencie 🎁
  • Chcę w prezencie
  • Kupić
  • Chcę w prezencie
  • 2019r.

Dodaj cytat z książki Szybko i zdrowo. Fast food w wersji fit