Szybko i zdrowo. Fast food w wersji fit

Okładka książki Szybko i zdrowo. Fast food w wersji fit Michał Wrzosek
Okładka książki Szybko i zdrowo. Fast food w wersji fit
Michał Wrzosek Wydawnictwo: Burda Publishing Polska kulinaria, przepisy kulinarne
kulinaria, przepisy kulinarne
Burda Publishing Polska
2018-11-14
2018-11-14
diety zdrowe żywienie kulinaria przepisy kulinarne poradnik

Lubicie fast food? Bo ja uwielbiam. W każdej diecie czy próbie odchudzania, czy też po prostu chcąc jeść zdrowo, nie ma mowy o takich dobrociach. Ta książka udowodni Wam, jak bardzo się mylicie! I fast food może być również w zdrowej wersji.

Książka podzielona jest na kilka części. Główne nazwy rozdziałów to: ,, Styl życia związany z dieta"; ,,Zaniedbanie problemem naszych czasów"; ,,Lista fast foodów o największej kaloryczności"; ,,Co znajdziemy w popularnych hamburgerach?"; oraz myślę, że najbardziej interesujące: ,,Przepisy fit fast food"; ,,Dania główne"; ,,Dodatki"; ,,Sosy".

Można powiedzieć, że książka oprócz części, które wymieniłam powyżej, podzielona jest na część teoretyczną na początku oraz praktyczną gdzie znajdują się przepisy. Pozwólcie, że skupię się na razie na przepisach, które najbardziej mi się spodobały. Każdy przepis oprócz składników i sposobu wykonania zawiera ilość kalorii podanych dań.

Pewnie myślicie, że takie zdrowe fast foody będą zdecydowanie gorsze w smaku niż te prawdziwe uwielbiane przez większość. Otóż nic bardziej mylnego! Powiem Wam szczerze, że wypróbowałam parę przepisów, które najbardziej mi podpasywały i były tak samo smaczne, jak oryginał. Jeśli macie dzieci, które również lubią takie rzeczy, to również mogę zapewnić, że będzie im smakować. Ja mam w domu niejadka, która nie lubi próbować nowości, jednak gdy spróbowała swoich uwielbionych frytek, jednak zrobionych samemu z ziemniaków i nie w oleju a pieczonych w piekarniku powiedziała, że mogę częściej takie robić. Na pewno będą, bo są zrobione ze zdrowych składników, szczególnie dla dzieci. Plusem tych przepisów jest również to, że tak naprawdę jest kilka przepisów w różnych wersjach, więc można spróbować każdej wersji i znaleźć taki który pasuje nam najbardziej.

Na koniec jedyne co mogę zrobić to tylko polecić Wam ten poradnik jeśli nie może żyć bez fast foodów a chcielibyście zmienić swoje nawyki i jeść zdrowo lub po prostu schudnąć.

Książka, która udowadnia, że nawet owiane złą sławą fast foody mogą być pożywne, smaczne (a nie plastikowe),z witaminami, i nie tak tłuste i niezdrowe. Polecam.

Bardzo fajne przepisy u dużo merytorycznej wiedzy, polecam!

Bardzo fajne przepisy u dużo merytorycznej wiedzy, polecam!

• Przepisy
  • Kulinarne
  • 52/2022
  • Kulinaria
  • Dietetyka-do kupienia
  • Posiadam 📚
  • Mam

Dodaj cytat z książki Szybko i zdrowo. Fast food w wersji fit