Projekt: Zdrowe życie

Michał Wrzosek zdrowie, medycyna 408 str.
Projekt: Zdrowe życie. Zbuduj dobre nawyki, zyskaj doskonałe samopoczucie, wymarzoną sylwetkę i pewność siebie.
Michał Wrzosek SC
zdrowie, medycyna
zdrowie dieta sport

Michał Wrzosek SC
zdrowie, medycyna
zdrowie dieta sport

Kup książkę

Niby większość tych rzeczy wiedziałam, ale usystematyzowanie sobie informacji nigdy nie zaszkodzi. W prosty sposób pokazane obliczanie zapotrzebowania, podział makroskładników, więc jeśli ktoś nigdy wcześniej nawet nie zwracał na to uwagi, to teraz może sam sobie wszystko obliczyć i spróbować zmienić swoje nawyki żywieniowe, Przepisy też są bardzo fajnym dodatkiem, nawet...

Świetna pozycja na temat wiedzy o zdrowym stylu życia. Wiedza przekazana w przystępny sposób, więc sprawdzi się dla każdego!
Dodatkowo znajdziesz w niej dużo łatwych i smacznych przepisów :)

Świetna książka! Chciałam zacząć bardziej dbać o siebie i wprowadzić zdrowe nawyki do swojego życia - po przeczytaniu tej książki dokładnie wiem, jak to zrobić i że to nie będzie takie trudne jak mogłoby się wydawać. Polecam serdecznie!

Super książka!

Świetna książka, szczegółowo wyjaśniająca jak zdrowo żyć i jaką najlepiej stosować dietę. Autor podaje, że porady zawarte w książce są na podstawie ponad 400 badaniach naukowych i swojego kilkuletniego doświadczenia, jednak nie jest to pozycja czysto naukowo - raczej popularnonaukowa, napisana przystępnym językiem. Polecam.

To nie jest kolejna książka zwykłego dietetyka. To w końcu czytelne know how od a do z jak zacząć i jak kontynuować swoją podróż ze zdrową dietą.

• Żywienie, trening i motywacja
  • Trening
  • Sport-Dieta
  • Do przeczytania w następnym roku

Dodaj cytat z książki Projekt: Zdrowe życie