Projekt: Zdrowe życie

Michał Wrzosek Wydawnictwo: Michał Wrzosek SC zdrowie, medycyna
Projekt: Zdrowe życie. Zbuduj dobre nawyki, zyskaj doskonałe samopoczucie, wymarzoną sylwetkę i pewność siebie.
Michał Wrzosek SC
zdrowie dieta sport
zdrowie, medycyna
zdrowie dieta sport

Świetnie napisana książka. Jeśli ktoś chce uczynić swoje życie zdrowszym, lektura tej książki będzie doskonałym wyborem. Zwięźle, rzeczowo, bez owijania w bawełnę. I o diecie, i o ćwiczeniach, a co wg mnie najważniejsze - o zmianie myślenia i podejścia. Warto!

Przeczytałam i to taka trochę encyklopedia wiedzy i diecie (która de facto ZAWSZE jest, nie zawsze jest zdrowa i dobra, ale zawsze mamy jakąś dietę po prostu jedząc). I wszystko fajnie, szkoda tylko, że przepisy na końcu książki są fancy.
Ja jestem prosty człowiek i fancy lubię zjeść ale czasem, dobre i jak ktoś mi zrobi. Codziennie wolę ziemniaki, kapustę i...

Z osobą Michała Wrzoska spotkałam się pierwszy raz na Instagramie. Bardzo zaciekawiły mnie dobre merytorycznie, wartościowe posty, ciekawe przepisy i przede wszystkim wiedza, którą dzielił się autor na stories. Nie ukrywam, że czekałam na tę książkę i kiedy tylko wyszła, od razu dokonałam zamówienia.

Na wstępie powiem - nie żałuję, choć nie jest to najtańsza pozycja, to...

Świetna! Zawiera mega istotne informacje dla każdego z nas.

Niby większość tych rzeczy wiedziałam, ale usystematyzowanie sobie informacji nigdy nie zaszkodzi. W prosty sposób pokazane obliczanie zapotrzebowania, podział makroskładników, więc jeśli ktoś nigdy wcześniej nawet nie zwracał na to uwagi, to teraz może sam sobie wszystko obliczyć i spróbować zmienić swoje nawyki żywieniowe, Przepisy też są bardzo fajnym dodatkiem, nawet...

Świetna pozycja na temat wiedzy o zdrowym stylu życia. Wiedza przekazana w przystępny sposób, więc sprawdzi się dla każdego!
Dodatkowo znajdziesz w niej dużo łatwych i smacznych przepisów :)

Świetna książka! Chciałam zacząć bardziej dbać o siebie i wprowadzić zdrowe nawyki do swojego życia - po przeczytaniu tej książki dokładnie wiem, jak to zrobić i że to nie będzie takie trudne jak mogłoby się wydawać. Polecam serdecznie!

Super książka!

Świetna książka, szczegółowo wyjaśniająca jak zdrowo żyć i jaką najlepiej stosować dietę. Autor podaje, że porady zawarte w książce są na podstawie ponad 400 badaniach naukowych i swojego kilkuletniego doświadczenia, jednak nie jest to pozycja czysto naukowo - raczej popularnonaukowa, napisana przystępnym językiem. Polecam.

To nie jest kolejna książka zwykłego dietetyka. To w końcu czytelne know how od a do z jak zacząć i jak kontynuować swoją podróż ze zdrową dietą.

• 2020
  • Zdrowie
  • Do przeczytania w następnym roku
  • Sport-Dieta
  • Dietetyka/studia