Serce gangstera

Okładka książki Serce gangstera Anna Wolf
Okładka książki Serce gangstera
Anna Wolf Wydawnictwo: NieZwykłe Cykl: Gangsterzy (tom 1) literatura obyczajowa, romans
Gangsterzy (tom 1)
NieZwykłe
2020-01-22
2020-01-22
9788381782012

Z ręką na sercu muszę przyznać, że zdecydowanie jest to najgorsza książka którą czytałam i kupno jej było ogromnym błędem. Brak pomysłu na fabułę, brak spójnego, głębszego sensu.

Na ksiazke z tego gatunku polecam. Warto przeczytac

Na ksiazke z tego gatunku polecam. Warto przeczytac

🤔Czy zaufanie może być bezwarunkowe? Czy możliwe jest ufać całkowicie?

„Serce gangstera” to powieść mafijna od @annawolf.autor, która jest jedną z nielicznych polskich autorek, których książki mnie wciągają. Tak też było tym razem. To dobra pozycja na deszczowy wieczór. Nie jest to zbyt wymagająca powieść, czyta się ją szybko dzięki przystępnemu językowi i wartkiej akcji. Nie jest jednak to jedna z najlepszych powieści Anny Wolf, zdecydowanie czytałam już jej lepsze propozycje.🤷🏼‍♀️

👩🏼Chloe zostaje porwana przez gangstera jako zastaw za długi karciane swojego brata. Ciężko jej zaakceptować los jaki jej zgotował. Zmaga się z poczuciem zdrady, jest zła i pełna sprzecznych uczuć do swojego „gospodarza”. Do tej pory musiała radzić sobie sama, bo jej nieodpowiedzialny brat nie był jej wsparciem. Jak ma więc odbierać opiekę obcych?
🧑🏻Aleksiej to honorowy gangster, który rości sobie prawa do Chloe, choć jeszcze jej nie zna. Porwał ją, ale traktuje jak gościa w swoim domu. Ona go intryguje, wbrew sobie czuje potrzebę by ją chronić, staje się bardzo opiekuńczy. Przekracza dla niej swoje granice, z jakiegoś powodu to właśnie ona burzy jego mury.

Chloe to temperamentna kobieta, waleczna i prawdomówna. Te wszystkie cechy sprawiają, że Aleksiejowi trudno jest się od niej odgrodzić. Do tej pory wszystkie kobiety traktował przedmiotowo. Zraniony w przeszłości nie szuka miłości, odpycha więc swoje uczucia do dziewczyny. Biorą fałszywy ślub, by chronić ją przed innymi gangsterami.
To burzliwa relacja, pełna walki o przejęcie kontroli nad sytuacją. Żadne nie chce pokazać słabości, przez co powstają nieporozumienia i kłótnie.
Ciągłe przeciąganie liny. Kto się ugnie?

Tych którzy sądzą, że to przede wszystkim erotyk z mafią w tlenie, czeka zaskoczenie. Książka nie ocieka seksem, rozwijająca się relacja między bohaterami jest wyważona, a mafijny świat wcale nie gra drugich skrzypiec. Opisy tortur i porachunków gangsterskich są mocne, ale to czyni tą historię ciekawszą, mniej cukierkową i ukierunkowaną tylko na romansie.🆘

Ocena: 💙💙💙🤍🤍
🎵: Imagine Dragons - Demons
💋💋Do usłyszenia!💋💋

🤔Czy zaufanie może być bezwarunkowe? Czy możliwe jest ufać całkowicie?

Pierwsza część naprawdę świetnej serii mafijnej a obecnie składa się ona z kilku tomów.
Anna Wolf umie w mafijne romanse - tego jestem niezaprzeczalnie pewna!

Anna Wolf umie w mafijne romanse - tego jestem niezaprzeczalnie pewna!

ta część podobała mi się najbardziej chociaż cała seria jest świetna

ta część podobała mi się najbardziej chociaż cała seria jest świetna

Dużo emocji , aż jestem pozytywnie zaskoczona odbiorem fabuły.
Dostałam sporą dawkę przemocy , budowania relacji pomiędzy dwoma odmiennymi światami i personami oraz scen z alkowy. Jestem ciekawa kolejnej części , tym razem przygód brata bliźniaka.

Dużo emocji , aż jestem pozytywnie zaskoczona odbiorem fabuły.

Nie wiem nawet co powiedzieć. XD
Książka beznadziejnie słaba, naiwna, zbyt szybko pisana i przedstawiana akcja ma zero napięcia. Brak jakiegokolwiek rozwoju bohaterów, a przekleństwa używane jako przecinek.
Słaba rozbudowa zdań, jakby 10 latek to pisał.
Co drugą stronę musiałam odłożyć książkę, bo umierałam z zażenowania.

Nie wiem nawet co powiedzieć. XD
Słaba rozbudowa zdań, jakby 10 latek to pisał.
Co drugą stronę musiałam odłożyć książkę, bo umierałam z zażenowania.

Teraz coś o książce na początku nie mogłam zrozumieć o co chodzi, ale to pewnie też sprawka tego, że czytałam to jak miałam gorączkę. Ostatnio coraz częściej sięgam po książki z Wątkiem mafii. Serce gangstera przeczytałam w jeden dzień jest to bardzo przyjemna opowieść, ale myślę, że za szybko się w sobie zakochali, a ona zaczęła za szybko mu się oddawać. Autorka ma naprawdę przyjemne pismo tak jak mówiłam czytałam to podczas gorączki, a dalej jestem w stanie opowiedzieć co tam się mniej więcej działo. A co do brata głównej bohaterki to jest po prostu okropny. Sama mam starszych braci i to dwóch, ale nie wyobrażam sobie żeby mnie oddali za długi. Raczej na ten moment nie sięgnę po druga część może kiedyś nie mówię, że nie.

Romans mafijny, ale z ogromnym humorem. Aranżowane małżeństwo i motyw długu świetnie ze sobą współgrają. Świetnie się czytało, a główni bohaterowie zyskali moją sympatie. Miła lektura na wieczór.

Cóż można powiedzieć… Bardzo dobrze się bawiłam, jest humer i są bardzo fajni bohaterowie. Cała seria zostaje zostaje ze mną 😉