Ucieczka w zniewolenie. Tom I

Novae Res
2020-02-10
2020-02-10
romans erotyk

Polka za granicą studiuje, nie ma rodziców, tylko dziadków w PL. Przypadkowo trafia na jaht szefa gangu i zostaje pozbawiona dotychczasowego życia, zostaje więźniem w domu szefa gangu, handlarza, zabójcy i brutala. Ona przydaje się mu do przelania brudnej kasy na jej konto (gdy zostaje pod przymusem jego żoną). On się w niej zakochuje, ona powoli również, ale nie może się przemóc do kontaktów fizycznych. Po jakimś czasie okazuje się, że jego bratanek zostaje sierotą i musi przejąć rolę opiekuna prawnego razem z główną bohaterką. Po jakimś czasie małżeństwo jest skonsumowane i ich związek rozwija się, gdy on zostaje niby "śmiertelnie" postrzelony.

Bardzo denerwujące w książce są te same sytuacje opisywane z perspektywy jej i jego - uwaga - skopiowane te same dialogi słowo w słowo na kilku stronach - po prostu je przekartkowałam i czytałam dalej.

Ciekawa historia,cudowni bohaterowie fajnie wykreowani zostali,opowieść zachwyciła mnie,z zainteresowaniem czytałam każdą stronę tej książki,wciągała mnie powieść główną bohaterkę polubiłam od razu,bardzo fajne pióro pisarka ma,spodobał mi się autorki styl,jest przyjemny,prosty.
Uwielbiam Sue cięte riposty,wypowiedzi,skradła me serce powieść❤️❤️zauroczona jestem tą książką, Pani Karolina Agata Socha napisała świetnie książkę,wyśmienicie się czytało,doskonały klimat w powieści przy lekturze się zrelaksowałam.
Czekam z niecierpliwością na drugi tom powieści na pewno mnie nie zawiedzie.

2041

Książka „Ucieczka w zniewolenie. Tom I” Karoliny Agaty Sochy zabiera nas do historii studentki MIT.
Sue James pewnej nocy przypadkowo wchodzi na pokład jachtu Russella Cho, bogatego gangstera, który rządzi bostońskim podziemiem. Nagłe pojawienie się Sue chwilowo wytrąca go z równowagi i zagraża jego nowemu, bardzo lukratywnemu biznesowi. Szybko jednak okazuje się, że ta "przybłęda" może mu się przydać. Uwięziona dziewczyna zrobi wszystko, by odzyskać wolność. Jednak zaciekła walka między władczym Cho a niepohamowaną Sue, która początkowo jest pełna nienawiści, zaczyna zmieniać swój charakter. Russell zmusza Sue do małżeństwa. Długo ze sobą walczą, jednak pojawia się uczucie.
Książka dobra, wnosi coś innego. Bohaterka mnie bardzo drażniła, taka jęczy dusza. Autorka ukazała ogniste temperamenty, dużo erotyzmu.

Jeden z najlepszych romansów mafijnych jaki czytałam. Był bardzo dobry. Główna bohaterka rewelacyjna postać, która ma serce i myśli głową, a nie waginą. Bohater to typowy gangster, który nie zawaha się straszyć i karać za nieposłuszność i nie są to klapsy pachnące podnieceniem. Ale żeby była jasność nie był też brutalny. Bardzo mi się podobało, i niecierpliwie czekałam na cz2. Polecam super książkę. Dam takie +10/10. ;)))

Ależ to było dobre!
Jedna z tych książek,które nie pozwalają oderwać się od cztania,choć na chwilę.🤩

Ależ to było dobre!

Ogólnie książka jest świetna,chociaż przyznam szczerze,że w moim odczuciu trochę za bardzo Ci bohaterowie się ze sobą miotają ,
To właściwie jedyny minus :)

To właściwie jedyny minus :)

Wow....

Wow....

Bardzo fajna książka! Polecam ! 😊

Bardzo fajna książka! Polecam ! 😊

Są takie książki, do których warto wracać. Tak jest jedną z nich. Przypomnienie przed czytaniem części drugiej, która jest bardzo wyczekiwanym egzemplarzem. Po prostu trzeba ją przeczytać. Bez zbędnych ale!

Sue jest zwyczajną studentką MIT. Ciężko pracuje nad swoimi osiągnięciami, żeby się utrzymać. Pewnego dnia świętując swój kolejny udany projekt zdarza się coś czego się nie spodziewała. Uciekając przed swoim znajomym, który chciał ją skrzywdzić, przez przypadek znajduje się na jachcie, gdzie zapada w sen. Sytuacja zaczyna się komplikować jeszcze bardziej, gdy rano znajdują ją pracownicy pewnego miliardera i gangstera, do którego należy jacht. Russel za nic w świecie nie chce wypuścić dziewczyny, a wtedy ona zmuszona jest dołączyć do jego przestępczego świata.
Jak z tym wszystkim poradzi sobie Sue? Czy będzie mogła wrócić do swojego dawnego życia?

Zacznę od tego, że nie spodziewałam się jakichś fajerwerków, ale bardzo pozytywnie się zaskoczyłam. Nie wiedziałam, że ta książka aż tak mnie pochłonie. Przeczytałam ją naprawdę szybko zważając na mój brak czasu w obecnej chwili. Ale nie mogłam się oderwać i z niecierpliwością przekręcałam kolejne strony, wszystko inne odpychając na dalszy plan. Świetnie spędziłam czas z tą książką, a główna bohaterka skradła mi serce. Super, że autorka stworzyła ją na silną kobietę, która pomimo przykrych sytuacji się nie poddaje. Pomimo powtarzającego się już wątku, który można spotkać w dużej ilości książek, autorka świetnie poradziła sobie z tym tematem, a zwłaszcza z rozkwitającą relacją pomiędzy bohaterami. Książkę zdecydowanie polecam!

• Mafia
  • Romans