Rhys

Okładka książki Rhys Agnieszka Siepielska
Okładka książki Rhys
Agnieszka Siepielska Wydawnictwo: NieZwykłe Cykl: Synowie zemsty (tom 1) literatura obyczajowa, romans
Synowie zemsty (tom 1)

cytując Rhysanda w kontekście tej książki
"-Powiedz, co czujesz.
-Nic. "

Na półkach: , , , , , ,

Bardzo przyjemna lektura, czyta sie rewelacyjnie 💚 Szybko i z zaciekawieniem tak jak lubie💚 Ciesze sie ze jest kontynuacja bo odrazu sie za nią zabieram🌼 Polecam

Trochę się zawiodłam.

Viviana pracuję w luksusowym sklepie odzieżowym, gdy dostają informację, że jeden z klientów otrzymał złe zamówienie i ktoś musi pojechać osobiście i naprawić błąd. Tą osobą jest Viviane.
Rhys jest to przystojny milioner, który wykorzystuję sytuację i postanawia zdobyć dziewczynę, która jeszcze nie wie, że już należy do niego.

Po przeczytaniu serii Sinners byłam zafascynowana tajemniczym Rhysem i koniecznie chciałam przeczytać tę serię, jednak pierwszy tom zawiódł mnie. Jest to motyw, który uwielbiam. Mafia i z pozoru normalna dziewczyna, ale nie lubię, gdy bohaterowie się tak szybko zakochują (tym bardziej, że nie była to miłość od pierwszego wejrzenia).
Mam też trochę wrażenie, że książka była pisana trochę chaotycznie i nie zawsze potrafiłam wyłapać co się stało. Wystarczyło pół strony 'nieuwagi' i musiałam się wracać.

Kolejna część jest na szczęście już dużo lepsza i bardziej mi się podobała, także nie zrażajcie się tą opinią.

Trochę się zawiodłam.

Po przeczytaniu serii...

zadaje sobie jedno pytanie dlaczego ja tak długo zwlekałam z jej przeczytaniem . no rewelacja , pochlonełam ja .

Na półkach: , , , , , , , ,

Chyba za dużo chodziłam na terapię bo nie jestem w stanie czytać już takich książek. Toksyczna mamusia, toksyczny facet, kłamstwa i wykorzystywanie innych. Generalnie wszystko w środku człowieka krzyczy Nie Nie Nie przy każdej scenie, rozmowie czy monologu wewnętrznym.

Vivian i Rhys to z pewnością duet idealny. Ich spotkanie wydaje się przypadkowe, ale przecież przypadki są mało prawdopodobne. Książka z humorem. Polecam z czystym sercem.

Kolejna książka, której nie wystawię oceny bo nie dotrwałam w czytaniu do 50 strony. Nie dałam rady, bardzo się starałam, ale poległam. Jak płytką bohaterką trzeba być, aby (powiedzmy łanie: "pożądać") pożądać gościa ze względu na kasę. Znowu nie moje klimaty i znowu źle zainwestowane pieniądze, chyba znowu będę odwiedzać biblioteki, a nie księgarnie.

Dwudziestoczteroletnia Viviana Thomson pracuje w luksusowym sklepie z odzieżą męską. Pewnego dnia dowiaduje się, że jeden z klientów otrzymał inne garnitury, niż te, które zamawiał, a teraz domaga się, by osobiście dostarczono mu właściwe. Mimo że Viviana nie jest odpowiedzialna za tę pomyłkę, zgadza się pojechać do domu mężczyzny.
Rhys Miller jest szanowanym i niezwykle przystojnym milionerem. Lubi, gdy wszystko idzie po jego myśli, i stara się wykorzystywać każdą nadarzającą się okazję, żeby ugrać coś, na czym mu zależy. Dostarczenie niewłaściwego zamówienia pozwala mu więc wprowadzić w życie plan, który zaczął sobie układać jakiś czas temu. Kiedy w swoim domu widzi Vivianę, ma już pewność, że podjął właściwą decyzję.
Dziewczyna nie ma pojęcia o tym, że właśnie trafiła prosto do jaskini lwa.

Rhys Miller jest szanowanym i niezwykle...

Historia trochę jakby stara - zły chłopak, dobrze dziewczyna..
Tylko potem zaczyna się plątać, kto jest kim i jakie kto z kim ma powiązania. Taki całkiem fajny supełek z tego wychodzi..
I żyli długo i namiętnie :)
Naprawdę fajnie się czytało. Na tyle, że biorę się za kolejną część. Opis zapewne będzie podobny ;)

Historia trochę jakby stara - zły chłopak, dobrze dziewczyna..
I żyli długo i namiętnie :)

Przyjemna książka

Przyjemna książka