Serce gangstera

Anna Wolf Wydawnictwo: NieZwykłe Cykl: Gangsterzy (tom 1) literatura obyczajowa, romans
9788381782012
NieZwykłe
Gangsterzy (tom 1)
literatura obyczajowa, romans
9788381782012

Okładka książki Facet na wakacje J.B. Grajda, K. C. Hiddenstorm, Kinga Litkowiec, Charlotte Mils, Agnieszka Siepielska, Patrycja Strzałkowska, Agata Suchocka, Marta W. Staniszewska, Magdalena Winnicka, Anna Wolf, Paulina Świst
0,0
Facet na wakacje J.B. Grajda, K. C. ...
Okładka książki Rozpalone zmysły A.S. Sivar, Agata Czykierda-Grabowska, Melissa Darwood, Agnieszka Lingas-Łoniewska, Nina Nirali, Karolina Socha, Anna Wolf
7,9
Rozpalone zmysły A.S. Sivar, Agata C...
Okładka książki Prawo Mafii. Pierwsza polska antologia mafijna Meg Adams, Joanna Gajewczyk, J.B. Grajda, K.N. Haner, K. C. Hiddenstorm, Kinga Litkowiec, E. Raj, Ana Rose, Alicja Sinicka, Aniela Wilk, Anna Wolf
7,4
Prawo Mafii. P... Meg Adams, Joanna G...

Hej❤️

Powieść Anny Wolf przyciągnęła mnie do siebie opisem. Porachunki mafijne to przyjemna i przystępna tematyka, która ostatnio króluje na rynku książek. Polskie autorki również podjęły się zadania ujarzmienia tego tematu i jak na razie całkiem nieźle im to wychodzi. Niestety „Serce Gangstera” to lekki zawód – historia zaczęła się naprawdę obiecująco, ale z czasem...

super

Znowu dałam się namówić na romans, rzekomo jeden z najlepszych. Jak mi przykro. Fabuła o konstrukcji cepa. Bohaterowie nie lepsi. Od pierwszego rozdziału wiedziałam o czym będzie ta książka do samego końca. On i ona. On oczywiście przystojny z boskim ciałem, ona oczywiście piękna, zgrabna i filigranowa. Fabuła zerżnięta z 365 dni z niewielkimi przeróbkami i motywami z...

Podobał mi się zarówno motyw gangsterski jak i cała fabuła :) oczywiście czasem przesadzone niektóre sceny,odrealnione,ale główna bohaterka bardzo fajna ,z pazurem😁 kibicowałam temu romansowi, super książka na wieczory przy winku:)

Książka wciągająca i emocjonującą. Bardzo ostry język i mnóstwo przekleństw, co momentami mi przeszkadzało. Historia mnie zaciekawiła choć nie mogłam się pozbyć skojarzeń z "365 dni", tylko tak jakby była to uboższa wersja wspomnianej książki.
Ogólnie warta przeczytania, bo dobrze się bawiłam.

Spodziewałam się czegoś dużo lepszego. Jak na książkę z milionem odsłon mogę śmiało powiedzieć, ze na platformie Wattpad czytałam dużo lepsze pozycje, które swojej papierowej wersji się nie doczekały. Książka, krótka przez co można czuć spory niedosyt- ja taki czuje. W książce jest wiele nieścisłości, nie jest to pozycja nie do tknięcia, ale nic zachwycającego to to nie...

Mogę z czystym sumieniem powiedzieć, że książka bardzo podobała mi się. Ale dlaczego?
Po pierwsze bohaterka ma silny charakter i nie wypatrzony język 😂, w końcu nie jakieś ciepłe kluski 🤭💪
Druga sprawa to wątek kryminalny, sensacja, mafia, porwania, morderstwa itd 😈
No i wisienka 🍒 na torcie, czyli uczucia ❤️
Polecam bardzo powieść autorki 🤩 dużo się dzieje, nie można się...

Muszę przyznać, że jedyne co podobało mi się w tej książce, to playlista zamieszczona na końcu lektury. Postacie są płytkie, dialogi sztuczne, akcja słabo rozwinięta, równocześnie jest bardzo przrwidywalna. Główny bohater zachowuje się raczej jak neandertalczyk, a nie jak gangster. Niestety, bardzo wątpię, że sięgnę po kolejną część tej serii.

Chyba muszę sobie zrobić przerwę od czytania mafijnych erotyków bo to się po prostu zrobiło nudne.

Jak zaczęłam czytać to niestety wydawało mi się, że chyba cofnęłam się w czasie o rok i czytam 365dni. Ale książka się rozkręciła, fabuła (poniekąd przewidywalna) wciągnęła mnie na maksa. Szkoda (spoiler), że i tu główna bohaterka (wiek aż 22lata) zostaje z brzuchem. Ogólnie jestem na tak i pędzę czytać kolejna część

Dyskusje

3 162