Serce gangstera

Okładka książki Serce gangstera
Anna Wolf Wydawnictwo: NieZwykłe Cykl: Gangsterzy (tom 1) literatura obyczajowa, romans
literatura obyczajowa, romans
Gangsterzy (tom 1)
NieZwykłe
2020-01-22
2020-01-22
9788381782012

Ta seria to hit i uwielbiam od okładek po treść.

Ta seria to hit i uwielbiam od okładek po treść.

Historia miała potencjał. Jednak im dalej czytałam tym robiło się coraz nudniej. Niektóre wątki są strasznie spłycone i trzeba się domyślać o co chodzi.
Spodziewałam się czegoś innego, lepszego.

Spodziewałam się czegoś innego, lepszego.

Tytuł: Serce gangstera
Seria: Gangsterzy
Autor: @annawolf.autor
Wydawnictwo: @wydawnictwoniezwykle
📖

„Niestety na większość wydarzeń nie mamy wpływu, tak samo jak na to, że życie stawia na naszej drodze nieodpowiednie osoby. To się nazywa znaleźć się w złym miejscu i w złym czasie.”

Dwudziestodwuletnia Chleo McCoy nie spodziewa się tego, w co wpakował ją jej brat Nick, który ma karciane długi u groźnego gangstera Aleksieja Tarasowa.
Przez niefortunny zbieg okoliczności Chloe zostaje zabezpieczeniem spłaty długów swojego brata.

„- Ile jestem warta? Spójrz mi w oczy i powiedz to - rozkazuję mu chłodnym tonem, na który Nick się wzdryga.
- Milion - odpowiada przez zaciśnięte zęby.”

❤️ Moja opinia: ❤️

Chleo to młoda kobieta, która prowadzi proste i spokojne życie, ma temperament i charakter i nie nie zamierza być posłuszna.

Aleksiej to silny i pewny siebie gangster, a gdy czegoś chce, zrobi wszystko, by to zdobyć. Nie chce się zakochać, ponieważ już raz oddał swoje serce kobiecie i się na tym przejechał.

Serce gangstera to książka, która wciąga już od pierwszych stron.
Autorka wprowadza czytelnika w mafijny świat, w którym żądzą bezwzględni gangsterzy.
Znajdziemy tu szybkie zwroty akcji, niebezpieczeństwo, cięty język, humor, emocje no i oczywiście pożądanie i namiętność.
Sceny intymne opisane ze smakiem, nie są przesadzone i nie jest ich za dużo, co jest plusem, ponieważ książka nie jest przesiąknięta seksem i skupia się na tym, co dzieje się wokół głównych bohaterów.
Czytelnik obserwuje zmiany, które pod wpływem pewnych wydarzeń zachodzą w głównych bohaterach.
Dzięki szybkiej akcji książkę czyta się szybko, nie sposób oderwać się od lektury.

„Trzymanie jej w ramionach jest jak otrzymanie daru z nieba. To moja prywatna gwiazdka i spełnienie pieprzonych marzeń. Jest wszystkim, wszystkim czego pragnę.”

❤️ Moja ocena: ❤️
⭐4,5/5

#sercegangstera #gangsterzy #annawolf #wydawnictwoniezwykłe #ksiazka_i_dobre_wino #bookstagram #polskiebookstagramy #bookphoto #instabook #mafia #niebezpieczeństwo #dług #pożądanie #namiętność #czytambokocham #czytanieuzależnia #booklover #bookreader #książkoholiczka #czytaniejestfajne #czytaj #czytajpolsko #mojaopinia

Tytuł: Serce gangstera
Seria: Gangsterzy
Autor: @annawolf.autor
Wydawnictwo: @wydawnictwoniezwykle
📖

Książka bardzo słaba, wulgarny język, banalne sytuacje, moda na ganksta love i nic wiecej

Ten romans mafijny według mnie nie jest nudny. Wciąga od pierwszych stron, zdecydowanie trzyma w napięciu do samego końca, ciężko się od niej oderwać. Przede wszystkim czyta się dobrze i jest ciekawa po za tym akcji w fabule nie brakuje. Czytałam różne opinie na temat tej serii, ale mnie się bardzo spodobał pierwszy tom jak i bohaterowie. Na pewno przeczytam kolejne części tej serii jak i inne książki autorki Anny Wolf. Zdecydowanie polecam i już dziś zabieram się za czytanie drugiego tomu. Bardzo się
cieszę jak opowieści z Wattpada zostają wydawane w formie książki.

Poważnie?....nie wiem jak ją opisać, ponieważ dobrze się czyta, historia jak na mafie przystało ale reszta ......hym....czasem niby dramatyczna akcja a mnie się śmiać chciało, bo to takie było płytkie, bez dreszczu . Może moja ocena wynika że za dużo dobrych mafijnych książek przeczytałam bo z tej książki to leciutka mafia .

Kolejna książka z motywem mafii, która nie wnosi nic nowego, nic czego byśmy już nie znali. Dodatkowo mimo pomysłowości autorki po raz kolejny przekonuję się, że jej historie nie kupują mnie. Sama książka jest niezła i to tyle. Nie porwała mnie ani historią, ani językiem - nie złapałyśmy z tą książką wspólnej chemii. Przeczytana i odłożona na półkę, bez większych emocji, bo i sama książka jakiś specjalnych uczuć we mnie nie poruszyła. Przykro mi, ale jak dla mnie, kolejna książka o mafii nie wnosząca nic świeżego.

Nieby nie jest źle, ale dobrze też nie do końca. Mam mieszane uczucia. Jeżeli ktoś lubi nie wymagające historie to nie będzie zawiedziony. Myślę że za parę tygodni książkę będę kojarzyć ale nie pamiętać.

Miałam ochotę na lekki mafijny romans, dlatego zdecydowałam się na ten tytuł. Klimat się zgadza, ale sama treść pozostawia wiele do życzenia. Bohaterowie bardzo stereotypowi a wątki płytkie. Wszystko działo się szybko, ale jednocześnie brakowało mi w tym płynności i jakiegoś ciągu, logiki. Również język autorki nie jest zachęcający, czułam się jakbym czytała opowiadanie napisane w szkole. Historia miała potencjał, ale została mocno spłycona. Jest to pozycja do przeczytania w jeden dzień, dla relaksu. Można przeczytać i zapomnieć.

Ta książka jest niesamowicie szkodliwa, a autorka normalizuje i romantyzuje molestowanie oraz gwałt.