Serce gangstera

Okładka książki Serce gangstera Anna Wolf
Okładka książki Serce gangstera
Anna Wolf Wydawnictwo: NieZwykłe Cykl: Gangsterzy (tom 1) literatura obyczajowa, romans
Gangsterzy (tom 1)
NieZwykłe
2020-01-22
2020-01-22
9788381782012

Pierwsza część naprawdę świetnej serii mafijnej a obecnie składa się ona z kilku tomów.
Anna Wolf umie w mafijne romanse - tego jestem niezaprzeczalnie pewna!

Anna Wolf umie w mafijne romanse - tego jestem niezaprzeczalnie pewna!

ta część podobała mi się najbardziej chociaż cała seria jest świetna

ta część podobała mi się najbardziej chociaż cała seria jest świetna

Dużo emocji , aż jestem pozytywnie zaskoczona odbiorem fabuły.
Dostałam sporą dawkę przemocy , budowania relacji pomiędzy dwoma odmiennymi światami i personami oraz scen z alkowy. Jestem ciekawa kolejnej części , tym razem przygód brata bliźniaka.

Dużo emocji , aż jestem pozytywnie zaskoczona odbiorem fabuły.

Nie wiem nawet co powiedzieć. XD
Książka beznadziejnie słaba, naiwna, zbyt szybko pisana i przedstawiana akcja ma zero napięcia. Brak jakiegokolwiek rozwoju bohaterów, a przekleństwa używane jako przecinek.
Słaba rozbudowa zdań, jakby 10 latek to pisał.
Co drugą stronę musiałam odłożyć książkę, bo umierałam z zażenowania.

Nie wiem nawet co powiedzieć. XD
Słaba rozbudowa zdań, jakby 10 latek to pisał.
Co drugą stronę musiałam odłożyć książkę, bo umierałam z zażenowania.

Teraz coś o książce na początku nie mogłam zrozumieć o co chodzi, ale to pewnie też sprawka tego, że czytałam to jak miałam gorączkę. Ostatnio coraz częściej sięgam po książki z Wątkiem mafii. Serce gangstera przeczytałam w jeden dzień jest to bardzo przyjemna opowieść, ale myślę, że za szybko się w sobie zakochali, a ona zaczęła za szybko mu się oddawać. Autorka ma naprawdę przyjemne pismo tak jak mówiłam czytałam to podczas gorączki, a dalej jestem w stanie opowiedzieć co tam się mniej więcej działo. A co do brata głównej bohaterki to jest po prostu okropny. Sama mam starszych braci i to dwóch, ale nie wyobrażam sobie żeby mnie oddali za długi. Raczej na ten moment nie sięgnę po druga część może kiedyś nie mówię, że nie.

Romans mafijny, ale z ogromnym humorem. Aranżowane małżeństwo i motyw długu świetnie ze sobą współgrają. Świetnie się czytało, a główni bohaterowie zyskali moją sympatie. Miła lektura na wieczór.

Cóż można powiedzieć… Bardzo dobrze się bawiłam, jest humer i są bardzo fajni bohaterowie. Cała seria zostaje zostaje ze mną 😉

Moja ocena: 10/10 😘
Mój opis:
Chloe nie spodziewała się, że ma brata idiotę! Przez głupotę Nicka stała się zastawem jego karcianych długów.
Pomimo, że Nick chciał naprawić sytuację to Aleksiej Tarasow miał już w głowie szalony plan, który pożniej wcielił w życie. Tacy jak on zawsze dostają to co chcą.
Po trupach do celu - na pewno ale kto, dlaczego i przez kogo umrze przeczytajcie sami 🥰
Pierwszy tom z serii a ja już wiem, że ta autorka jest niesamowita...
Pewnie wiele z Was miało tą ją w swoich rękach, ale jeśli nie to naprawdę gorąco polecam!!!
Bardzo lubię takie klimaty... gdzie wieje grozą, niedopowiedzeniami i miłością jednocześnie!!!
Zniknęłam dla całego świata z tą serią jak kamfora 😂. Pani Ania jest obłędna w te klocki.
Każda część to inna historia miłosna, inne dylematy i rozterki. W każdej niebezpieczny i władczy mężczyzna. Problemy i tajemnice rosną jak grzyby po deszczu. Magnetyzm czuć w powietrzu, a raczej między wierszami….

Moja ocena: 10/10 😘
Mój opis:
Po trupach do celu - na pewno ale kto, dlaczego i przez kogo umrze...

Jak zaczęłam to w 2 h skończyłam czytać.
Szybka akcja,wyraziste postaci i nie tylko. 😅

Jak zaczęłam to w 2 h skończyłam czytać.
Szybka akcja,wyraziste postaci i nie tylko. 😅

Chloe to normalna dziewczyna, która ma najnormalniejsze problemy, pracę i brata... Tak brata, który zadłużył się u nieodpowiedniej osoby. Aleksiej Tarasow nie bierze, żywego towaru jako zabezpieczenia długów. Jednak tym razem po zobaczeniu Chloe nie był w stanie postąpić inaczej. Do połowy książki był to raczej opis relacji Chloe - Aleksiej, jednak gdy zaczyna się wątek mafijny nie byłam w stanie odciągnąć się od fabuły książki. I od razu sięgam po drugą część. Polecam❤