Serce gangstera

Anna Wolf Wydawnictwo: NieZwykłe Cykl: Gangsterzy (tom 1) literatura obyczajowa, romans
9788381782012
NieZwykłe
Gangsterzy (tom 1)
literatura obyczajowa, romans
9788381782012

Całkiem niezła. Chloe została oddana przez brata jako zabezpieczenie długu pewnemu rosyjskiemu gangsterowi. Jednak zaskakuje ją fakt, że jest tam traktowana jak gość, a nie jak zakładnik... Dlaczego? I gdzie ją to wszystko zaprowadzi?
Przeczytajcie!

Skończyłam
Pisana standardowo, miłość gangstera przeciwności losu i trochę krwi 😁 przeczytana w jeda chwilę ... Czytałam o wiele lepsze książki ,ale cóż teraz się czyta to co się ma ,,,

Dobra na oderwanie się na chwile od rzeczywistości. Wiadomo, że to fikcja, ale przyjemnie się czytało.

Niezła książka jako odskocznia. Szybko się czyta, ogólnie polecam.

Czekam na II tom. Nie wiem dlaczego, bo ja naprawdę jestem wulgarna i nie przeszkadzają mi przekleństwa, ale tutaj autorka się nieco zagalopowała. Co chwilę Twoim oczom się ukazuje słowo "kut*s", "zapierd*lę", "kurw*a" itd. Nieco tego za dużo. Przy końcu już mnie to nawet drażniło. Wszystko się wyjaśni w tomie II. Albo pokocham i będę czekać na III tom, albo po prostu...

Bladź😂 słabiutko.

Świetna książka. Bohaterowie na długo zapadają w pamięć. Polecam!

Jak dla mnie jest świetna, aż nie mogę się doczekać kiedy przeczytam kolejna część.

Nie czytałam ostatnio tak nienormalnej książki przyrzekam. Książka posiada bardzo dużo wątków chociaż ma tylko 344 stron. Moim zdaniem za dużo dialogów a za mało sytuacji opisowych, wydaje mi się że wtedy by się lepiej czytało lekturę.
Szczerze powiedziawszy nie wiem jak ocenić i czy polecać tą książkę . Wydaje mi się że książka do jednorazowego przeczytania i wyrzucenia w...

Ostatni bardzo wiele książek przeczytałam o tej tematyce i niestety nie ocenię tej najlepiej. Jest jak moja ocena wskazuje -przeciętna. Ogromnie brakowało mi opisów uczuć postaci, ich miejsc przebywania, jakiś okoliczników czy odnośników które bardziej wciągały by mnie do wnętrza. Niektóre książki czyta się tak przyjemnie jakby wydawało się oglądać sytuacje na żywo. Tutaj...

Dyskusje

• 2020