Andrea Anastasi. Licencja na trenowanie

Okładka książki Andrea Anastasi. Licencja na trenowanie Andrea Anastasi, Kamil Składowski
Okładka książki Andrea Anastasi. Licencja na trenowanie
Andrea AnastasiKamil Składowski Wydawnictwo: Sine Qua Non biografia, autobiografia, pamiętnik
Sine Qua Non
2019-09-04
2019-09-04
siatkówka piłka siatkowa sport

Okładka książki Małgorzata Glinka. Wszystkie odcienie złota. Małgorzata Glinka, Kamil Składowski
Małgorzata Gli... Małgorzata Glinka,&...

Przeczytane w dwa dni, zawiera sporo ciekawostek i informacji na temat pracy trenerskiej oraz jak to wszystko wygląda zza kulis. Obie biografie o tym trenerze są dobre :)

Jestem fanką siatkówki od 2009 Mistrzostw Europy, gdzie nasza Reprezentacja zdobyła Złoty Medal. Andera Anastasi jest jednym z najciekawszych trenerów, który prowadził Naszą Drużynę Narodową, dlatego też byłam ciekawa tej książki.
Można znaleźć w tej biografii kilka smaczków zwłaszcza dla fanów siatkówki. Cieszę się że od tylu lat pracuję w Polsce, mam nadzieję, że zostaniem z nami jeszcze kilka lat. Miło spędziłam czas z trenerem.

Szybko się czyta. Przyjemnie się czyta, historie opisany w zabawny sposób.

Szybko się czyta. Przyjemnie się czyta, historie opisany w zabawny sposób.

Książka którą każdy kibic siatkówki powinien przeczytać i nie tylko . Kandydaci na trenerów również,jak i pasjonaci siatkówki. Pokaże wam ta książka że praca trenerska nie wiąże się tylko z wygrywaniem ,ale i też porażkami.Polecam.

Lekka i przyjemna, bardzo fajnie się czyta. Trener, który odmienił losy naszej krajowej siatkówki. Zrobił dużo dobrego i będziemy za to wdzięczni już zawsze! Dobrze, że w dalszym ciągu możemy oglądać go podczas naszych rozgrywek ligowych.
Polecam! 😊

Polecam! 😊

Bardzo ciekawa opowieść o życiu i pracy byłego trenera reprezentacji Polski. Wyłania się z niej ciepły i niezwykły człowiek, trener rozumiejący psychikę gracza i pragnący nieustannie rozwijać dyscyplinę.

Lekka, łatwa i przyjemna książka dla fanów siatkówki. Osobiście nie oczekiwałem gruszek na wierzbie, ale też nie jest "poziom podłogi". Dla mnie to kolejna książka, która jest kopalnią anegdot.

Dla pasjonatów siatkówki wiele ciekawych anegdot z życia trenera Anastasiego. Niech pracuje w Polsce jak najdłużej!

Biografia do szybkiego przebrnięcia i poznania paru faktów o Anastasim. Brakowało mi jednak głębi, rozwinięcia, czegoś więcej niż powierzchniowe ujęcie tematu. Przyjemna, dla fanów siatkówki, ale niewiele więcej.

Przyjemna historia Andrea

Przyjemna historia Andrea