GrubSon. Na szczycie

Wydawnictwo: Burda Książki
muzyka, hip hop, rap
Incognityzm

Czy można zaplanować swoje życie? Ile tak naprawdę kosztują decyzje które podejmujemy? Jaką cenę mają talent i spełnione marzenia? Jak ważna jest odpowiedzialność za słowa? Czym tak naprawdę jest rodzina? Czy wszystko w dzisiejszych czasach jest na sprzedaż? Jak pogodzić życie w trasie z byciem mężem i ojcem? Co się dzieje, kiedy po pracy trzeba wrócić do domu? Poznajcie GrubSona, chłopaka z...

Poznajcie GrubSona, chłopaka z Rybnika!
To nie jest biografia! To opowieść o ciężkiej pracy i muzycznej drodze na szczyt... oraz wszystkim tym co jest później. Zabawna i inspirująca, choć czasami słodko-gorzka i zmuszająca do refleksji.
Dwuliniowa narracja oraz rozmowy z rodziną, bliskimi współpracownikami i artystami. O GrubSonie, jego życiu i decyzjach które podjął. Przede wszystkim jednak o pracy i drodze, którą trzeba pokonać, żeby spełnić marzenia.

źródło opisu: Wydawnictwo

źródło okładki: Wydawnictwo

Puma | 2018-12-19
Przeczytana: 19 grudnia 2018

Nie mogłam przejść obojętnie wobec tej "niby-biografii". GrubSon był mi zawsze bliski, bo jego piosenki były podkładem dla bardzo ważnych wydarzeń w moim życiu. Pierwsze kawałki - te na maxa pokręcone i pozytywne - towarzyszące nam podczas wagarów, na ławeczce w pełnym słońcu i z charczących telefonów. To coś więcej niż muzyka. 😍😍

Jeśli chodzi o samą książkę - jest prawdziwa, bez zbędnej cenzury i upiększeń. Dotyczy realizacji jakichś kosmicznie (nie)osiągalnych marzeń i celów 😉. Wywiad nie tylko z Tomkiem, ale też z ludźmi, którzy na przestrzeni czasu stali się muzyczną rodziną. Opowieść o przeszłości, przyjaźni i o tym co boli. Fanom GrubSona z pewnością przypadnie do gustu. 😎

"Miłość, pokój, wzajemny szacunek!" ✌

Milena | 2018-12-29
Przeczytana: 29 grudnia 2018

5 dla tej "nie-biografii". Przeczytałam, bo to GrubSon, w innym przypadku nawet bym wzrokiem jej nie zaszcyciła. To jest opowieść o megapozytywnym człowieku, który od zawsze wiedział, co chce w życiu robić - tak, to jest chyba idealne podsumowanie tej książki. Dzieła dopełniają liczne zdjęcia, teksty piosenek i wywiady z ludźmi z jego życia.
Nie było efektu wow, nie osiągnęłam płynności w czytaniu, nie wytworzyła się czytelnicza chemia.
Czy polecam? Jak ktoś lubi jego muzykę, to tak. Jak ktoś chce zacząć przygodę z Tomkiem od tej książki, to nie.

Baduś-czyta | 2018-12-31
Przeczytana: 30 grudnia 2018

W książce znajduje się bardzo dużo zdjęć z koncertów,parę wywiadów z ważnym osobami dla Grubsona,samej wartościowej treści jest mało zwłaszcza jeśli jesteś/byłeś słuchaczem Grubsona. Książkę czyta się bardzo przyjemnie i szybko, ale lepiej włączyć jedną z jego płyt i tak spędzić czas :-)

Meruch222 | 2019-03-12
Muszka | 2019-02-20