Andrea Anastasi. Licencja na trenowanie

Andrea AnastasiKamil Składowski Wydawnictwo: Sine Qua Non biografia, autobiografia, pamiętnik
Sine Qua Non
siatkówka piłka siatkowa sport
biografia, autobiografia, pamiętnik
siatkówka piłka siatkowa sport

Dla pasjonatów siatkówki wiele ciekawych anegdot z życia trenera Anastasiego. Niech pracuje w Polsce jak najdłużej!

Lekka, łatwa i przyjemna książka dla fanów siatkówki. Osobiście nie oczekiwałem gruszek na wierzbie, ale też nie jest "poziom podłogi". Dla mnie to kolejna książka, która jest kopalnią anegdot.

Szybko się czyta. Przyjemnie się czyta, historie opisany w zabawny sposób.

Książka którą każdy kibic siatkówki powinien przeczytać i nie tylko . Kandydaci na trenerów również,jak i pasjonaci siatkówki. Pokaże wam ta książka że praca trenerska nie wiąże się tylko z wygrywaniem ,ale i też porażkami.Polecam.

Bardzo ciekawa opowieść o życiu i pracy byłego trenera reprezentacji Polski. Wyłania się z niej ciepły i niezwykły człowiek, trener rozumiejący psychikę gracza i pragnący nieustannie rozwijać dyscyplinę.

Trener, który wrósł w Polskę. Opowiada swoją historię w sposób, który pozwala zrozumieć jaki jest i za co to lubimy. Czyta się lekko, łatwo i przyjemnie, chociaż brakuje mi trochę pikanterii z szatni siatkarskiej.

Andrea Anastasi bez wątpienia jest jednym z bardziej lubianych trenerów siatkarskich w Polsce. Zazwyczaj uśmiechnięty, kojarzony z naszym krajem dzięki pracy z reprezentacją i drużyną z Gdańska. Był także w stanie osiągnąć to, co dla polskiej drużyny długo było Świętym Graalem - wygrać Ligę Światową.
O tym wszystkim włoski szkoleniowiec opowiada w swojej książce "Licencja...

Do 2005 roku, czyli przez kolejne 57 lat, reprezentację Polski w piłce siatkowej mężczyzn prowadził zawsze Polak. Od czternastu lat to stanowisko piastują obcokrajowcy. Jednym z nich był Andrea Anastasi. Biało-czerwoni pod jego wodzą regularnie stawali na podium zdobywając medale Ligi Światowej, mistrzostw Starego Kontynentu oraz Pucharu Świata. Po przygodzie z naszą...

Pasjonatom i znawcom siatkówki nazwiska Anastasiego przedstawiać nie trzeba – wszyscy o nim słyszeli. Nie każdy jednak mógł zajrzeć za kulisy jego pracy, a dzięki tej biografii mamy taką szansę. I bardzo się z niej cieszę, bo z tej książki dowiedziałam się naprawdę wielu ciekawych rzeczy, mogłam lepiej zrozumieć niektóre sprawy i spojrzeć na nie inaczej. Przeczytanie tej...

Dyskusje

• 2019