Joy

Wydawnictwo: Inanna

Love Bites – Love Hurts – Love Kills Joy jest przeciętną dziewczyną. Ma zwyczajną pracę, kilku w miarę normalnych znajomych i nie wyróżnia się niczym poza tym, że mieszka z mężczyzną idealnym, który zawsze spełnia jej marzenia. Prawdopodobnie dlatego, że jest wymyślony… No, może nie do końca. Oryginał istnieje. To wokalista znanego zespołu Sundance, otoczony tłumem fanek, zarabiający miliony...

Love Bites – Love Hurts – Love Kills

Joy jest przeciętną dziewczyną. Ma zwyczajną pracę, kilku w miarę normalnych znajomych i nie wyróżnia się niczym poza tym, że mieszka z mężczyzną idealnym, który zawsze spełnia jej marzenia. Prawdopodobnie dlatego, że jest wymyślony… No, może nie do końca. Oryginał istnieje. To wokalista znanego zespołu Sundance, otoczony tłumem fanek, zarabiający miliony i odnoszący sukcesy playboy.

W życiu jednak różnie bywa. Być może ta dwójka zetknie się w świecie jak najbardziej rzeczywistym.

Joy, będąc w trudnej sytuacji życiowej, zatrudnia się u managera Sundance. Prawdziwe kłopoty zaczną się, gdy spotyka swojego idealnego faceta i pozna go bliżej. Dowie się wiele nie tylko o swoich uczuciach ale też o prawach rządzących rynkiem muzycznym i o panujących w nim stosunkach międzyludzkich. Wkrótce Joy, jej znajomi i wszyscy członkowie zespołu Sundance przekonają się, co się stanie, gdy spełnią się czyjeś marzenia.

To nie jest prosta romantyczna opowieść o namiętnej miłości nieśmiałej dziewczyny i gwiazdy rocka. To nie jest kolejna odsłona bajki o kopciuszku. Ta opowieść może zaskoczyć.

źródło opisu: Inanna

źródło okładki: Inanna

Magia_ksiazek | 2019-06-25
Przeczytana: 25 czerwca 2019

Jak widać po ocenach, "Joy" nie przypadła do gustu każdemu. Całkowicie to rozumiem, bo ja nadal mam dość mieszane odczucia po skończeniu tej książki.
Największym minusem tej książki są rozdziały- autorka naprawdę powinna nad nimi popracować! Chodzi o to, że najczęściej w rozdziale dzieje się pewna akcja lub jest opisywany jakiś dzień. W "Joy" wygląda to tak, że w jednym rozdziale pojawia się strasznie dużo przerywników akcji w postaci gwiazdeczek, które sygnalizują, że dane wydarzenie właśnie się skończyło. Chyba żadna akcja nie trwała dłużej niż 3-4 strony...
Gdy już powiedziałam o największym minusie, trzeba powiedzieć o plusach. Dla mnie historia Joy była świetna. Totalnie zakochałam się w fabule i nie potrafiłam rozstać się z tą książką. Bohaterowie także są cudowni i autorce udało się świetnie ich wykreować. Joy jest silną kobietą, która nie da sobą pomiatać. Potrafi ustawić wszystkich mężczyzn w Sundance. Cała czwórka zespołu wraz z managerem także jest dobrze wykreowana....

Darkwish | 2019-06-16
Przeczytana: 16 czerwca 2019

Mam mieszane uczucia co do tej książki, jednak z uwagi na to, że to polska autorka daję 6. Pierwszy rodzimy twór z kategorii romans/obyczajówka, który da się czytać.
Treść natomiast jest nierówna i pisana odcinkami co czuć np. w momencie gdy następna scena zaczynała się "To działo się tydzień temu, a teraz...".
Myślę, że zrobiłaby na mnie większe wrażenie gdy byłam nastolatką. Teraz chcę poczuć coś więcej i mieć jakiekolwiek zakończenie.

buka_z_fejsbuka | 2019-06-14
Na półkach: Przeczytane, 2019
Przeczytana: 11 czerwca 2019

Nie podobała mi się. Historia była bardzo nieprawdopodobna, zakończenia w zasadzie nie było, a niektóre wątki pojawiały się nie wiadomo skąd i się nie kończyły. Nie warto czytać.

Jakiza | 2019-06-04
Przeczytana: 04 czerwca 2019

Sympatycza opowiesc, czasem zabawna, zero scen rozbieranych i do samego konca nie wiadomo jak historia Joy sie zakonczy. Drugi raz do tej ksiazki nie wroce, ale czytalo sie przyjemnie.

tuska1990 | 2019-06-02
Na półkach: Przeczytane, 2019
Przeczytana: 02 maja 2019

Niezbyt ciekawe, infantylne.

Po2StronieKsiazki | 2019-06-01
Przeczytana: 26 kwietnia 2019

Książki z motywem muzycznym to jest to coś, co bardzo lubię. Ostatnio byłam bardzo zauroczona książką "Drive". Przyszedł czas na "Joy".

Tytułowa bohaterka o tym właśnie imieniu to normalna, trochę pozytywnie zakręcona dziewczyna. Ma nieciekawą pracę, kilku przyjaciół oraz... wyimaginowanego faceta.
Tyle , że ten facet istnieje na prawdę i jest frontmanem znanego zespołu Sundance. Wszystko komplikuje się pewnego wieczoru, gdy Joy po koncercie spotyka swoją miłość twarzą w twarz i ... daje jej kosza, w sensie przystojnemu facetowi ze swoich marzeń.
Po kilku dniach dziewczyna dostaje propozycję nie do odrzucenia - ma zostać rzecznikiem zespołu Sundance oraz lewą ręką ich menadżera.
Wydawać by się mogło, że ziszczą się najpiękniejsze sny Joy. Jednak życie to nie bajka, a świat muzyków rządzi się swoimi prawami. Pogoń za sławą, namolne fanki oraz nieskończone się imprezy to nieodłączne elementy egzystencji przystojnych i znanych muzyków. Czy Joy wejdzie w ten świat i zatraci się w...

Róża | 2019-05-19
Przeczytana: 19 maja 2019

Trochę słaba. Mimo iż bardzo polubiłam głównych bohaterów, to zakończenie mnie rozczarowało. Co to miało być? A co dalej z Joy i Patrickiem no i z Johnem. Taka niedokończona ta książka moim zdaniem. Rozczarowała mnie postać Johna, Joy była super i ta jej gadka, na wszystko miała odpowiedź. Patrick bardzo fajny, zabawny, wesoły, wyluzowany, inteligentny. Książka miała potencjał, jednak wyszło jak zwykle. Mało się działo. A szkoda, bo bohaterzy bardzo sympatyczni.

Paulina | 2019-05-17
Przeczytana: 17 maja 2019

Joy marzyła o pewnym przystojnym muzyku. Zbieg okoliczności sprawił, że go spotkała. Czy John okaże się tak idealny, jak sobie wymyśliła? Czy spełnienie marzenia uczyni ją szczęśliwą?

Jak tylko zobaczyłam zapowiedź Joy, wiedziałam od razu, że będę musiała zapoznać się z tym tytułem. Wystarczyła mi informacja, że książka będzie o muzykach i byłam stracona. Czy było warto poświęcić jej swój czas?

Maniaczka | 2019-05-12

To jest książka,która mam nadzieję,że będzie miała swój ciąg dalszy....Joy się zakochała,niby z wzajemnością,ale coś tu nie pasuje.... końcówka.Totalnie mnie to zakończenie zniesmaczyło.Jak można tak kończyć...z otwartą furtka dla innego,ale nie do końca zamknięciem byłego rozdziału..