Przywódca

Cykl: Biały dom (tom 2)
Wydawnictwo: Wydawnictwo Kobiece
Commander in Chief
aleqsia

Kontynuacja gorącego romansu z najseksowniejszym prezydentem w historii USA! Kampania prezydencka dobiegła końca, a Matthew Hamilton zdobył to, czego pragnął. Nie ma jednak u swego boku kobiety, którą kocha. Po wyborach Charlotte usunęła się w cień, aby leczyć złamane serce. Nie chce być przeszkodą w karierze Matthew. Kiedy spotykają się ponownie w dniu zaprzysiężenia, Matthew chce odzyskać...

Kontynuacja gorącego romansu z najseksowniejszym prezydentem w historii USA!

Kiedy spotykają się ponownie w dniu zaprzysiężenia, Matthew chce odzyskać Charlotte za wszelką cenę i składa jej propozycję nie do odrzucenia. Pragnie, aby była u jego boku w Białym Domu. Czy Charlotte jest na to gotowa?

źródło opisu: Kobiece

źródło okładki: Kobiece

całość na https://niegrzecznerecenzje.blogspot.com

Z zapartym tchem czekałam na tę książkę. Mimo że pierwsza część nie przekonała w stu procentach, miałam nadzieję, że Przywódca odwróci passę poprzedniczki.

Po ogłoszeniu wyników wyborów na Prezydenta Stanów Zjednoczonych, Charlotte usuwa się w cień. Wyjeżdża do Europy, aby odciąć się od Matthew i pozwolić mu spełniać się w nowej roli. Jednak mężczyzna ma inne plany, ponieważ nie wyobraża sobie życia bez Charlotte u swego boku. Postanawia ją odzyskać, przekonać, aby została jego Pierwszą Damą.

Przez cały czas czekałam na jakiś punkt kulminacyjny, typowy cliffhanger, jednak nie otrzymałam tego. Miałam nadzieję na coś niespodziewanego, a w sumie przeważająca większość wydarzenia mające miejsce była do przewidzenia po tym, jak Charlotte zgodziła się zamieszkać w Białym Domu jako Pierwsza Dama Matthew.

Ta historia ma ogromny potencjał, jednak Evans nastawiła się na ciągłe “słodzenie”. Nierzadko miałam dosyć wynurzeń Charlotte,...

Kasiek | 2019-02-27
Na półkach: 2019, Przeczytane
Przeczytana: 24 lutego 2019

Książka niestety nie spełniła moich oczekiwań. Po pierwszej, dość ciekawej, części czekałam na kontynuację, jednak liczyłam na więcej niż otrzymałam. Dalsze losy związku Charlotte i Matthew są całkowicie do przewidzenia, a tym samym nudne. Żadnych nieoczekiwanych zwrotów akcji, żadnych dramatów czy chociażby problemów. Szkoda, co zapowiadało się całkiem dobrze.

Sweetdreamsxox | 2019-03-09

Nigdy nie sądziłam, że romans z polityką w tle będzie mi się podobać, nie sądziłam nawet, że książki z polityką będą miały coś ciekawego do pokazania, ale jednak myliłam się! Katy Evans w dość ciekawy sposób wprowadza nas na arenę polityczną i pokazuje jak to wygląda z drugiej strony.
Zwieńczenie historii Charlotte i Matta Hamiltona.
Młody mężczyzna wygrywa wybory prezydenckie i tym samym zostaje najmłodszym prezydentem Stanów Zjednoczonych, a na dodatek jest pierwszym w historii bez małżonki, a zarazem Pierwszej Damy. Mężczyzna ma na wszystko plan, posiada on nawet rozwiązanie "problemu" z Pierwszą Damą.
Kiedy Matthew proponuje Charlotte rolę Pierwszej Damy Stanów Zjednoczonych młoda kobieta na początku nie wie jaką obrać drogę i obserwujemy też jej rozwój polityczny i społeczny. Przez większą część książki mamy opisane ich starania aby się dotrzeć, przystosować do nowej sytuacji. Charlotte musi się przyzwyczaić do tego, że jest obserwowana na każdym kroku, a połowa kobiet ją...

Snieznooka | 2019-03-15

Katy Evans nie pozwoliła nam długo czekać na kontynuację „Mr. Presidenta”, tak oto do moich dłoni dotarła książka pt. „Przywódca”, to odurzający, inspirujący i pełen pasji romans polityczny, który ośmiela Cię do snucia marzeń, gdy zakochujesz się w atrakcyjnym najmłodszym prezydencie, chłoniesz także jego pozytywny aspekt polityczny. Jak tutaj nie podziwiać takiego człowieka?
Akcja książki rozpoczyna się bezpośrednio po wydarzeniach z pierwszego tomu, kiedy Matt Hamilton został Prezydentem Stanów Zjednoczonych, wprowadził się do Białego Domu. Charlotte Wells miała swoją podróż do Europy, gdzie próbowała zaleczyć złamane serce.
Piękna rudowłosa i niebieskooka Charlotte Wells w dalszym ciągu jest zakochana w Hamiltonie, kilka miesięcy temu zdecydowała się pozwolić mu odejść, aby mógł realizować swoje marzenia o Białym Domu i nie był rozpraszany przez nią i to co się między nimi działo. Ta decyzja z całą pewnością nie należała do łatwych, ból pożerał ją żywcem każdego dnia, tak samo...

Katarzyna Katt | 2019-04-21
Przeczytana: 15 kwietnia 2019

Czy w brudnym świecie polityki jest miejsce na czystą, prawdziwą miłość? W poprzednim tomie z serii Biały Dom, przekonaliśmy się, że to trudne zadanie, a co się wydarzy, kiedy główny bohater staje się prezydentem Stanów Zjednoczonych?
"Przywódca", czyli kolejny tom prezydenckiej serii autorstwa Katy Evans, który okazał się miłą kontynuacją poprzednich wydarzeń, przeniesie Was w świat niesamowitych uniesień, pełnych cukierkowej miłości i drobnej stanowczości władczego głównego bohatera. Matt, po objęciu prezydentury, uświadamia sobie, że nie może tak po prostu zapomnieć o Charlotte. Nie teraz, kiedy w jego rękach leżą losy całego kraju. Kobieta zawładnęła jego sercem i życiem, co wcale nie pomaga mu w wykonywaniu służbowych obowiązków. Wie, że bez niej nie będzie w stanie poradzić sobie z życiem codziennym, dlatego też dochodzi do wniosku, że musi przekonać ją do powrotu, do tego aby ponownie zaistniała w świecie polityki, aby była u jego boku i żyła z nim pod jednym dachem,...

Literatura_Zmysłów | 2019-02-24

Gorąca kontynuacja „Mr. President” od Katy Evans była jedną z najbardziej wyczekiwanych przeze mnie książek. Zaintrygował mnie zakazany romans w świecie wielkiej polityki. Z zapartym tchem czytałam „Przywódcę” i oczekiwałam coraz więcej. Czy książka spełniła moje oczekiwania?
Charlotte wyjechała do Europy, aby odizolować się od Matta, nowego prezydenta Stanów Zjednoczonych. Słuchając swojego serca względem ukochanego oraz najdroższego narodu postanawia wrócić do kraju na inauguracje Matta. Spotkanie z Prezydentem przebiega jednak zupełnie inaczej niż tego oczekiwała. Ukochany postanawia odzyskać Charlotte i składa jej propozycję nie do odrzucenia. Kobieta ma spełniać obowiązku Pierwszej Damy. Dostaje szansę, aby pomagać potrzebującym i być blisko mężczyzny swojego życia. Propozycja jest na tyle kusząca, że Charlotte zgadza się na nią bez wahania. Od tej pory para kochanków zamieszkuje razem Biały Dom. Z dnia na dzień ich uczucia rozpalają się ponownie i oboje uświadamiają sobie, że...

iwcia169 | 2019-02-20

Przyjemny romans osadzony może w nietypowych realiach wielkiej polityki. Gdzie jednak jest miłość to ani stanowisko ani określony czas nie mogą jej zaszkodzić. Ciepło i pozytywnie napisana książka. Dla miłośników romansu kontynuacja pierwszej części na pewno przypadnie do gustu.

Nigdy nie uważałam polityki za wyśmienity materiał na książkę. Sądziłam, że będzie to nudna opowieść o ustawach i naradach. Jednak wtedy przybyła niezawodna Katy Evans z pierwszą częścią White House Series - „Mr. President”. Pokazała, że polityka potrafi być seksowna, zaś kolejną książką „Comander in Chief” (Przywódca) udowadnia to, co wiedziałam już podczas czytania pierwszego tomu – Matt Hamilton to idealny kandydat na prezydenta.

W najnowszej lekturze Evans ponownie spotykamy się z przystojnym Mattem Hamiltonem oraz Charlotte Wells. Z racji, że Matt wygrał wybory,( Recenzja TU ) które kończyły tom pierwszy mamy okazję przenieść się do Białego Domu i tam uczestniczyć w historii naszych bohaterów.

Matthew mimo, iż jest prezydentem stara się prowadzić normalne życie. Nie zaniedbuje Charlotte dla spraw państwowych, chociaż czasami musi postawić ją na drugim miejscu. Bardzo podobała mi się...

AdaJa | 2019-03-17
Przeczytana: 17 marca 2019

Ta książka była nudna. Zbyt szybkie postępowanie akcji, nierealne totalnie wydarzenia i infantylność głównych bohaterów, nie pasowały do wydźwięku głównego zamysłu, jakim było to, że główny bohater był prezydentem. Totalnie nie odpowiada mi sposób w jaki większość rzeczy potoczyła się w tej powieści. Miałam wrażenie, że Matt nie ma trzydziestuparu lat a dwadzieścia i przechodzi szczenięcą miłość. No ale cóż... Jak dla mnie ta książka jest totalnym zawodem, jeżeli chodzi o twórczość tej autorki, bo nie było tutaj żadnych zabawnych momentów, tylko nudna akcja, która nie mogła się skończyć.

KobieceRecenzje365 | 2019-05-05

Uwielbiam twórczość Katy Evans i każdą z jej książek mogę brać po prostu w ciemno, ale czasami są i takie sytuacje, w których autor delikatnie zawodzi. Oczywiście nie napisze, że drugi tom cyklu Biały dom jest zły i niedobry. Co to to nie, ale uważam, że autorka delikatnie schrzaniła kontynuację tego cyklu. Jak wiecie, poprzedni tom skończył się dramatycznym rozstaniem Matthew i Charlotte, więc byłam pewna, że ta sytuacja w tym tomie zostanie trochę pociągnięta. Jednak autorka postanowiła zrobić mi psikusa i na samym początku połączyła ich na nowo. I w sumie to też nie byłoby takie złe, gdyby w dalszej części książki pojawił się jakiś spektakularny dramat, który pozwoliłby mi rwać włosy z głowy i kląć na czym świat stoi. Na nieszczęście autorka postawiła na zupełnie inne rozwiązanie i przesłodziła całą historię na maksa. Z jednej strony cieszę, że ich historia miała taki bieg, bo oboje zasługiwali na szczęście, ale przez tę sielankę i idyllę zabrakło mi w książce wyrazistych...