Mroczne kłamstwa

Okładka książki Mroczne kłamstwa
Alessandra Torre Wydawnictwo: Wydawnictwo Kobiece, Niegrzeczne książki literatura obyczajowa, romans
literatura obyczajowa, romans
2014-08-14
Lucyna Wierzbowska

zaskakująca, ale nie wierzę w takie historie

zaskakująca, ale nie wierzę w takie historie

Świetnie napisana. Nie jest zaskakująca, ale jest naprawdę dobra. Nie można się oderwać. Połknęłam w jeden wieczór. Gorąco polecam.

Wow! Ale to mi się podobało ❤️
Od początku masa emocji, nie mogłam przestać czytać, bo kiedy odkładałam książkę cały czas myślałam, co wydarzy się dalej.
Pozytywnie zaskakuje.
Czytając miałam wrażenie, że to mieszanka thrillera psychologicznego i romansu. Przez ponad połowę czułam niepokój i zastanawiałam się jak ta sprawa się potoczy.
Dodatkowy plus dla mnie to brak rozciągania akcji, wydłużania opisów. Nie ma żadnych zapychaczy. W żadnym momencie ta historia się nie ciągnie.
Bardzo, bardzo mi się podobała ta historia i polecam serdecznie ❤️

Wow! Ale to mi się podobało ❤️
Pozytywnie zaskakuje.
Dodatkowy plus dla mnie to brak...

Sposób pisania autorki bardzo mi się spodobał.
Historia bohaterów wciąga od samego początku. Cały czas czekasz czy tajemnice właśnie w tym momencie wyjdą na jaw. Polecam, świetnie się czyta.

Sposób pisania autorki bardzo mi się spodobał.

Zaskakująca. Super się czytało.

Zaskakująca. Super się czytało.

Zaskakująca bardzo pozytywnie

Zaskakująca bardzo pozytywnie

Dobrze się przy niej bawiłam , całkiem ciekawy motyw choroby psychicznej 😊🤔

Dobrze się przy niej bawiłam , całkiem ciekawy motyw choroby psychicznej 😊🤔

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Jestem świeżo po i muszę powiedzieć ze Łał.. Bardzo przyjemnie się czyta , wciągająca treść , buduje napięcie , a wyjaśnienie tajemnicy mega . Jedyne do czego moge się przyczepić to za dużo scen seksu ale ogólnie polecam xx

„Gdy podniosłam wzrok i spojrzałam mu w oczy, zaskoczyła mnie dzika chemia między nami. Wydawała się zupełnie inna niż ta między mną a Brantem. Były w niej prąd, niebezpieczeństwo oraz prymitywne pożądanie. To połączenie poruszyło wszystkie struny w moim ciele i zupełnie odebrało mi rozsądek.”

Opis książki mnie zaintrygował. Miłosny trójkąt. Na początku bardzo mi się dłużyła książka, nie mogłam się wciągnąć. Później historia się rozkręciła. Lana kocha dwóch mężczyzn. I jednego i drugiego pragnie. Ciężko jej wybrać. Nie umie się zdecydować. Nie wie, co ma robić. Brant jest przystojnym geniuszem branży technologicznej. Uwielbia swoją pracę. Pewny siebie, wie czego chce i pragnie jej. Gdy się poznają, między nimi pojawia się ogień - jedno spojrzenie, krótka rozmowa i wybucha ogień. Pragną siebie. Zaczynają się bardziej do siebie zbliżać. Jednak Lana nie chce się angażować w związek. Jest ostrożna, natomiast mężczyzna robi wszystko, by zmieniła zdanie. Chce, by ona została jego żoną. Jak się okazuje, mężczyzna skrywa tajemnice, sekret. Co zrobi dziewczyna gdy pozna prawdę? Brant ją kocha, zrobi dla niej wszystko. Lana poznaje pewnego dnia Lee, który jest jego przeciwieństwem. Lee jest inny niż Brant. Lee to odważny, szalony, dziki, pewny siebie mężczyzna. Mężczyzna, który żyje teraźniejszością i nie martwi się o przyszłość. Ogólnie cała relacja tej trójki była bardzo szalona, niegrzeczna, pikantna. Bardziej mi się podobały momenty z Brantem niż Lee. Jakoś Lee nie skradł mojego serca, natomiast Branta polubiłam. Ogólnie Lana i Brant pasowali do siebie. Lana kochała Branta i Lee. Jednak kibicowałam, by wybrała Branta. Będzie musiała w pewnym momencie wybrać jednego. Miałam momentami wiele pytań, a puzzle powolutku układały się w jedną całość. Gdy prawda wychodzi na wierzch, to byłam w ogromnym szoku. Tego się nie spodziewałam. Siedziałam wtedy w szoku. Puzzle ułożyły się w jedną całość, a wszystkie moje pytania odnalazły odpowiedź. Autorka mnie zaskoczyła. Nie wpadłabym na to. Historia jest pełna namiętności. Historia o miłości, która nie jest łatwa. Wiele przeróżnych emocji. Przy poznaniu prawdy czułam, jak na moim ciele pojawia się gęsia skórka. Tajemnicza historia. Ciekawa kreacja bohaterów. Pikanteria. Ogień. Pożądanie. Mroczne kłamstwa, tajemnice w pewnym momencie wyjdą na światło dzienne, a Lana będzie musiała się z tym zmierzyć. Intrygujący opis, piękna okłada i romantyczna fabuła.
Polecam!

Opis książki mnie zaintrygował. Miłosny trójkąt. Na początku bardzo mi się...

Jedna z nielicznych książek, która tak oszukała mnie podczas czytania. Główna bohaterka z nielubianej przeze mnie postaci, zmienia się w pewnym momencie w jedną z najbardziej lubianych przedstawicielek literatury romansów. Bardzo ciekawa i wciągająca pozycja, która skłania do refleksji co my byśmy byli wstanie zrobić dla ukochanej osoby. Polecam.

Alessandra Torre Mroczne kłamstwa Zobacz więcej