Zbuntowane serce

Cykl: The Rush (tom 2)
Wydawnictwo: Editio
Rebel Heart: Book Two
ew_cia

Piękne lato w Hamptonie i gorący romans wydają się przepisem na idealne wakacje. Wiadomo jednak, że zakochać się w najbardziej nieodpowiednim facecie na ziemi, wytatuowanym twardzielu bez skrupułów, który jest dziedzicem bajecznej fortuny, to prosić się o duże kłopoty. Mądre dziewczyny o tym wiedzą. Gia również wiedziała, mimo to z pełną świadomością wplątała się w skomplikowaną relację, z której trudno wyjść bez ran.

Uczucie, które niespodziewanie narodziło się między nią a Rushem, okazało się czymś mocniejszym od zwykłej letniej miłostki, lecz nie było im dane po prostu cieszyć się swoją miłością. Musieli zmierzyć się z cierpieniem i dokonać trudnych wyborów. Druga część tej historii nie przyniesie cudownego rozwiązania narastających problemów pary. Konsekwencje jednorazowej przygody z Harlanem będą dla dziewczyny dużo poważniejsze niż niespodziewane macierzyństwo. Jak mocny okaże się związek Gii i Rusha?

W Zbuntowanym sercu sprawy znacznie się komplikują. Gia i Rush stoją na rozdrożu. Chociaż się kochają i tęsknią za sobą, pomiędzy nimi wyrasta mur niedopowiedzeń i zawiedzionego zaufania. Tęsknota miesza się z rozpaczą, miłość z gniewem. Każde kolejne wydarzenie zdaje się niweczyć szansę na szczęśliwe zakończenie. Oto jak kosztowna i trudna do odkupienia może być chwila zapomnienia!

Jak sprawić, by znów zwyciężyła miłość?

źródło opisu: editio

źródło okładki: Editio

motheroftworeads | 2019-07-20

„To głupie oczekiwać, że w życiu da się cokolwiek wykazać ze stuprocentową pewnością. Nawet najmniejszy cień zwątpienia to wciąż zwątpienie. I to zwątpienie jest normalne, bo życie zawsze zawiera w sobie sporą dawkę niepewności. Każdego dnia żyjemy ze świadomością, że możemy umrzeć. A jednak co rano wstajemy i pomimo tej świadomości robimy to, co mamy do zrobienia.”

Kiedy Gia odkryła szokującą prawdę, zaczyna mieć coraz większe wątpliwości czy kiedy Rush się o wszystkim dowie, ich związek przetrwa. Panicznie boi się wyznać mu prawdę, jednak zdaje sobie sprawę, że jest to nieuniknione. I kiedy szokująca wiadomość do niego dociera, przyszłość Gii i Rusha stoi pod naprawdę dużym znakiem zapytania. Czy uczucie okaże się silniejsze a ich związek przetrwa tę próbę?

Po dość zaskakującym zakończeniu „Zbuntowanego dziedzica” byłam bardzo ciekawa jak potoczą się dalsze losy tej dwójki. Szczerze powiedziawszy, poprzednia część podobała mi się nieco bardziej, ale mimo wszystko nie mogę...

_kingu_reads | 2019-07-18
Na półkach: Przeczytane, Posiadam, 2019'
Przeczytana: 18 lipca 2019

‘’Zbuntowane serce’’ to wyczekany przez czytelników drugi (i prawdopodobnie ostatni) tom cyklu ‘’The Rush’’. Tematem numer jeden książki jest oczywiście nieplanowana ciąża Gii oraz postawa Rusha na wiadomość, kto jest ojcem dziecka. Naszych głównych bohaterów czekają niezwykle trudne decyzje dotyczące ich wspólnej przyszłości bądź ewentualnego rozstania. Czy ich uczucie pomimo stosunkowo krótkiej znajomości przetrwa tę ciężką próbę ?
Przyznaję, że sposób w jaki zakończyła się fabuła ‘’Zbuntowanego dziedzica’’ sprawił, że niecierpliwie czekałam na kontynuację serii. Relacje naszych bohaterów niezwykle się skomplikowały, a ich dalsza znajomość pomimo tak daleko sięgających planów staje pod ogromnym znakiem zapytania. Jakie zakończenie ma ta historia oczywiście nie mogę zdradzić, koniecznie musicie przeczytać tę książkę jeśli jesteście ciekawi czy zwycięży miłość czy uprzedzenia.
W tej książce, tak jak i w poprzedniej części nie brakuje humoru, jednak głównym wątkiem jest walka,...

TrójkątLiteracki | 2019-07-17

Cóż ja mogę powiedzieć o książce Zbuntowane serce” Penelope Ward i Keeland Vi? Na pewno to, że była o wiele słabsza od pierwszej części. Wcześniej przekręcałam kartki chcąc poznać historię jak najszybciej, a teraz przerzucałam je by szybciej skończyć czytać.

Zbuntowany dziedzic, czyli pierwsza część zostawiła mnie w osłupieniu i wyczekiwaniu na ciąg dalszy. Ta ekscytacja tym co się wydarzy dalej nie pozwalała mi usiedzieć na miejscu i naprawdę tego samego oczekiwałam przy kontynuacji.
Już wcześniej (w pierwszej części) dowiadujemy się, że Gia jest w ciąży i to nie z Rushem. Od tego momentu wydawałoby się w idealnym związku zaczyna się psuć. Rush wcześniej był gotowy stać się ojcem nienarodzonego dziecka, jednak nieoczekiwana i szokująca informacja zmieniły jego plany.

Mamy tutaj ukazaną walkę z sobą samym. Czy miłość do kobiety będzie silniejsza od faktu, że dziecko, które w sobie nosi będzie miało geny jego przyrodniego brata, którego nienawidzi. Czy w ogóle Rush będzie mógł...

silwana | 2019-07-15
Przeczytana: 15 lipca 2019

Ten tom podobał mi się jeszcze bardziej niż poprzedni. W tej części dużo jest rozterek Rusha.

Sandra | 2019-07-14
Przeczytana: 14 lipca 2019

Równie wciągająca jak poprzedni tom. Dużo emocji i dramatów. Odnoszę wrażenie, że znacznie poważniejsze problemy i zagwostki. Jak dla mnie świetna literatura na wakacje

Gia zakochała się bez pamięci w wytatuowanym przystojniaku, który okazał się być również jej nowym szefem. Ten chłopak zwiastował wielkie kłopoty i choć Gia to wiedziała, to nie mogła powstrzymać uczuć, którymi go darzyła. Niespodziewane kłopoty okazały się przysypać to, co było pomiędzy młodą pisarką, a bajecznie bogatym Rushem i potrzeba wielu wyrzeczeń i siły, by na nowo to odbudować. Pamiętając o tym, że jednostronne uczucie nie zagwarantuje odnowy pięknej miłości bohaterowie będą musieli się skupić na tym co chcą zrobić i czy będą ratować swoje uczucia.

Pierwszy tom tej dylogii sprawił, że nie mogłam przejść obojętnie obok "Zbuntowanego serca". Historia Gii i Rusha nie była wyjątkowo odkrywcza, jednak mimo tego czytało mi się ją bardzo dobrze. Książki duetu Keeland i Ward są przepełnione humorem, sarkazmem i kłopotami, a jednak czyta się je szybko i przyjemnie.

Czytając tę książkę nie byłam zadowolona z rozwoju wydarzeń i nie wiem ile razy marzyłam o tym, aby autorki...

niunia5001 | 2019-07-14
Przeczytana: 10 lipca 2019

Przeczytałam, bo końcówka pierwszej części mnie pchnęła dalej:)
Poruszony w książce temat nadchodzącego macierzyństwa i "tacierzyństwa" nieswojego dziecka dobrze zobrazowany! Ciężkie decyzje, wybory...czy zawsze dobre? Polecam, przeczytajcie, mi się bardzo podobała:)
Lubie książki życiowe:), które dają do myślenia:)

wjustys | 2019-07-11
Przeczytana: 06 lipca 2019

dy mam ochotę na przeczytanie przyjemnego romansu z nutą dramatu, sięgam właśnie po książki powyższych autorek. Są lekkie, wciągające i z fajnym zakończeniem, pomimo pojawiających się przeszkód.

Zarówno I jak i II część czyta się szybko, od samego początku polubiłam głównych bohaterów, zarówno dziewczyna jak i chłopak mieli temperament i nie kryli się ze swoimi uczuciami.

A Rush jest typowym idealnym, wyimaginowanym facetem, który posiada zarówno wady jak i zalety. Pokazuje w książce faceta twardego, jak i delikatnego, kochającego, opiekuńczego. Po prostu IDEAŁ :-) co sprawia delikatny uśmiech na samo wspomnienie o bohaterze.

Polecam zdecydowanie na szybką i wciągające lekturę i przyjemną akcją :-)

ŚwiatKsiążkowyMali | 2019-07-10
Przeczytana: 09 lipca 2019

Zbuntowane serce to przepiękna historia o dwójce ludzi, którzy bardzo się kochają, ale ich życie nagle się bardzo komplikuje. Zostają rzuceni na głęboką wodę, przez to pomiędzy nimi wyrasta mur niedopowiedzeń i zawiedzionego zaufania. Gdzie tęsknota miesza się z rozpaczą, a miłość z gniewem. Każde kolejne wydarzenie oddala ich od dobrego zakończenia. Więc jak to wszystko się potoczy.. Czy Gia i Rush będą mieli szczęśliwie zakończenie? Tego dowiecie się, czytając. Ja polecam wam bardzo gorąco tę serię, bo jest cudowna i pochłoniecie ją naraz. Ja nie mogłam się oderwać.

Cała recenzja na blogu Świat książkowy Mali

magpie101 | 2019-07-10
Przeczytana: 10 lipca 2019

Druga czesc jeszcze lepsza. Nie moge zdradzic szczegolow aby nie spamowac ale jest intensywnie. Duzo watpliwosci i bolu mimo, ze Gia i Rush sie kochaja to jest wiele przeciwskazan do tego aby byli razem. Polecam!