Król bez skrupułów

Okładka książki Król bez skrupułów Meghan March
Okładka książki Król bez skrupułów
Meghan March Wydawnictwo: Editio Cykl: Mount Trilogy (tom 1) Seria: Editio Red literatura obyczajowa, romans
Mount Trilogy (tom 1)
Editio Red
Ruthless King
Editio
2019-02-12
2019-02-12
2017-10-17
Olgierd Maj
firma dziedzictwo zdrada kradzież dług mafia strach koszmar seks pożądanie zasady tyran uczucia władza kłamstwa adrenalina ekstaza

Szybka akcja.

Szybka akcja.

No no no. Mam co prawda mieszane uczucia, ale uważam, że to mimo wszystko dobra rozrywka. Może historia Mounta i Kiery jest powalona, ale wciąga. I jestem mega ciekawa dlaczego wszystko co się wydarzyło w ostatnim rozdziale miało miejsce.

Jest historia, jest zdradzona kobieta, która pochowała męża, jest do spłacenia dług u mafiosa, który pragnie jej ciała. Właściwie oprócz seksu nic tu nie było. Zaintrygowała mnie sama końcówka.

2052

DNF 78%.

Przepraszam, ale nie mogę. Mega lubię styl pisania i to, jak łatwo i szybko wciąga się książki autorki, ale tutaj fabuła jest tak idiotyczna, a do tego tak beznadziejna lektorka, że ja czuję, jak moje IQ leci na łeb na szyję. O ile na początku jeszcze coś się działo (babka prowadzi destylarnię whisky, na boga!),to potem już tylko sex i sex i sex i totalnie durni bohaterowie. Także ja podziękuję i nie będę kończyć tej trylogii, bo za bardzo obawiam się o moje szare komórki.

DNF 78%.

Bardzo dobrze zapowiadającą się seria.

Bardzo dobrze zapowiadającą się seria.

Książkę przeczytałam jednym tchem, nie mogłam się od niej oderwać! Przypadł mi do gustu styl pisania autorki. Fabuła była interesująca, bohaterowie dali się lubić, a zakończenie nie było przewidywalne. Z pewnością do niej wrócę, a teraz czas na drugi tom!

Uwielbiam styl autorki. Kolejna fantastyczna seria. Niesamowita fabuła, intensywni bohaterowie i to iskrzenie... Cudo!

Świetna

Świetna

Coś nowego w świecie tych wszystkich romansów, mafii i przekrętów. Jak na postacie tak wyraziste, to jednak są mdłe. Wiadomo, pierwszy tom, może się jeszcze rozwiną

Keira to piękna dziewczyna, życie jednak jej podsunęło pod nos głupiego faceta. Jej zmarły mąż doprowadził ją do sytuacji w której nigdy by się znaleźć nie chciała.. zadłużył firmę jej rodziny a teraz Mount przychodzi odebrać co do niego nalezy ale chce Keir'e. ona ma wykonywać jego zachcianki i jego polecenia, ma mieszkać obok niego i ubierać się w to co on sobie zażyczy. taka luksusowa niewolnica.. kiedy już myśli że gorzej być nie może zjawia się pewien facet.. i teraz czekam co będzie dalej :) szybka do czytania, prosta, ale taka z pazurem historia buntowniczej dziewczyny i bogatego przystojnego faceta

• Romans

Meghan March Król bez skrupułów Zobacz więcej