Król bez skrupułów

Cykl: Mount Trilogy (tom 1) | Seria: Editio Red
Wydawnictwo: Editio
Ruthless King
karollllllla

Keira Kilgore jest rudowłosą pięknością o ognistym temperamencie i niepokornej duszy. Prowadzi destylarnię, która należy do jej rodziny od czterech pokoleń, i to dziedzictwo jest dla niej wszystkim. Zwłaszcza teraz, gdy po kilku miesiącach małżeństwa zmarł jej mąż. Nie był to udany związek. Brett, jej małżonek, regularnie ją zdradzał, podkradał pieniądze z firmowego konta, a gdy zginął, okazało się, że... pozostawił ją z ogromnym długiem, którego w żaden sposób nie mogłaby spłacić. Najgorsze jednak, że zadłużył Keirę u człowieka, który rządzi Nowym Orleanem żelazną pięścią.

Lachlan Mount nie ma żadnych zahamowań ani słabości, a o jego bezwzględności krążą legendy. Nikt nie odważy się kwestionować jego życzeń czy łamać ustalonych przez niego zasad — ani policja, ani żadna z mafii działających w tym mieście. Mount trzyma się w cieniu. Nikomu nie pozwala zbliżyć się do siebie, może poza nielicznymi kobietami, które potem giną bez wieści. Mężczyzna może zrobić wszystko, bo nigdy nie spotkał się nawet z cieniem oporu. Kontrolował Nowy Orlean w pełnym tego słowa znaczeniu, a jego żądania zawsze były spełniane. Tak miało być i tym razem.

W zamian za odstąpienie od zniszczenia dziedzictwa Keiry zażądał jej samej...

To emocjonująca, pełna dramatycznych zwrotów historia o dwóch silnych osobowościach. Niezależna i niepokorna piękność oraz bezlitosny tyran wymagający całkowitego posłuszeństwa przecież w żaden sposób nie mogą być razem! Bo gdy do gry wchodzą pożądanie, nienawiść i nieugięta wola, katastrofa wydaje się nieunikniona. On żąda absolutnego poddania. Ona nie zamierza spełnić jego rozkazu. Ich każde kolejne spotkanie, słowo czy dotknięcie nakręca spiralę adrenaliny i ekstazy. Prędko się przekonasz, jak magnetycznym afrodyzjakiem jest władza. I jak bardzo kosztowna może być wolność. Zobaczysz, że nie da się zbudować niczego trwałego, brodząc w sieci kłamstw...

Stań oko w oko z tyranem. Jest okrutny, brutalny i zabójczo przystojny.

źródło opisu: Editio.pl

źródło okładki: https://editio.pl/ksiazki/krol-bez-skrupulow-megha...»

itysiek_reads | 2019-02-19
Przeczytana: 19 lutego 2019

Meghan March pochodzi z Michigan. Od najmłodszych lat uwielbia czytać i nigdy nie wyrosła z tej pasji. Obecnie jest poważną prawniczką, jednak jej światem wciąż są pasjonujące opowieści, kręte fabuły i pełne zwrotów akcji romanse. W wolnych chwilach czyta, strzela do celu, wzdycha do szybkich samochodów albo bawi się ze swoimi szalonym psami [opis pochodzi z okładki].

Keira prowadzi rodzinną firmę – destylarnię, w której produkuje się najlepszą irlandzką whiskey. Niestety niefortunne małżeństwo, trwające kilka miesięcy, sprawia, że tworzone przez pokolenia rodzinne imperium może runąć. Nieżyjący mąż Keiry zaciągnął olbrzymi dług u faceta, który twardą ręką rządzi Nowym Orleanem, a boją się go nawet mafiozi. Jak zareaguje nieustępliwa i uparta Keira gdy usłyszy, że w ramach spłaty długu ma oddać samą siebie? Czy zaprzeda duszę diabłu, aby chronić rodzinny biznes?

Jeżeli miałabym podzielić erotyki na „lekkie” i „ciężkie”, to ten zdecydowanie jest ciężki. Przepełniony pewną dozą...

Kasiek | 2019-02-27
Na półkach: 2019, Przeczytane
Przeczytana: 23 lutego 2019

Książka przede wszystkim jest za krótka, zwłaszcza po ostatniej, którą czytałam, a która miała pięć razy większą objętość od omawianej. Tym razem historia jest podzielona, a wątek urywa sie w newralgicznym punkcie. Akcja jest naprawdę ciekawa. Keira i Mount zaskarbili sobie moją sympatię. Z zapartym tchem śledziłam ich poczynania, a skupiają się one głównie na skomplikowanej relacji między nimi. On - pan i władca, ona - uzależniona od jego woli. Niby to już było, niby tego w literaturze wiele, a jednak tym razem zostało to świetnie ujęte. Z niecierpliwością czekam na kontynuację, tym bardziej, że nie spodziewałam się takiego obrotu wydarzeń na sam koniec tej części.

Czytaanna | 2019-03-10
Przeczytana: 10 marca 2019

"Król bez skrupułów" fajny erotyk ociekajacy seksem, którego czyta się szybko.

Historia Keira Kilgore, kobiety która nie chcąc stracić rodzinnej firmy, wchodzi w układ z Lachlanem, mężczyzną który chce zrobić z niej niewolnicę seksualną.
Keira nie chcąc stracić firmy na którą jest zadłużona z winy nieżyjącego męża, godzi się na wszystko.

Zakończenie trochę zaskakujące,ale książka ogólnie dobra. Jestem ciekawa jak to wszystko się dalej potoczy.
Polecam.

Daria24 | 2019-02-13
Przeczytana: 13 lutego 2019

Kurde mam na prawdę mieszane uczucia...no nie zachwyciła mnie jakoś szczególnie ta książka ale końcówka jest bardzo intrygujaca liczę, że druga część będzie o wiele lepsza. To jest taki typowy klasyk facet jest groźny, mroczny i nieustępliwy a kobieta odważna, pyskata i zarozumiała. Dużo scen erotycznych a stosunkowo mało fabuły. Z czystej ciekawości dam szansę drugiej części

„Król bez skrupułów” może razić schematycznością, może denerwować bardzo wyrazistą kreacją postaci. Można zarzucić tej książce, że mocne, intymne i czasami wręcz brutalne tematy, opisywane są w sposób bardzo lekki i rozrywkowy. Ja jednak uważam, że autorka idealnie wpasowała swoją powieść pomiędzy mocnym erotykiem a lekką i przyjemną w odbiorze lekturą dla kobiet. Ta książka niesamowicie wciąga i pociąga niebezpieczeństwem i tajemnicą. Zdecydowanie polecam!

motheroftworeads | 2019-02-11

„Lachlan Mount nie jest kimś, z kim możesz zadzierać (…) Nic w tym mieście nie dzieje się bez jego zgody. Jest niczym kanał, przez który wszystko musi przepłynąć najpierw. Alkohol. Dziewczyny. Oszuści. Hazard. W jaki sposób ten człowiek zdobył taką władzę, nie mam pojęcia, ale zdobył ją i rządzi żelazną pięścią. (…) Teraz i ciebie ma w garści.”

Keira Kilgore prowadzi destylarnię, którą od dawna prowadzili jej przodkowie. Niestety firma ma teraz duże kłopoty i spory dług, u człowieka, który rządzi Nowym Orleanem. Dług zaciągnął mąż Keiry, który niedawno zmarł. Niestety Lachlan to człowiek bezwzględny, nie mający żadnych skrupułów, który nie waha się przed niczym, by dostać to co chce. Kiedy Keira myśli, że po śmierci męża powoli uda jej się wyjść na prostą, wtedy zjawia się Lachlan i żąda spłaty długu. Doskonale zdaje sobie sprawę, że kobieta nie ma w tej chwili pół miliona dolarów, dlatego daje jej tydzień czasu na spłatę. Jeśli Keira w tym czasie nie uzbiera takiej kwoty, a nie...

Sweetdreamsxox | 2019-02-09
Przeczytana: 07 lutego 2019

Niesamowite napięcie!
Pierwszy raz miałam styczność z tą autorką, ale podoba mi się sposób w jaki pisze.
Główna bohaterka nie jest płaczliwą, przerażoną, ciepłą kluchą tylko ma charakter. Nie daje sobą pomiatać ani "w kasze dmuchać",stara się zachowywać jakby się nic działo. Podoba mi się jej upór i dążenie do tego aby wszystko się udało i żeby nikogo nie rozczarować. Mount to nazwisko, którego nie można wymawiać, uchodzi za prawdziwą legendę, wszyscy się go boją, a kobiety go pożądają. Wszyscy wiedzą, że jest on niebezpieczny jak diabli, więc kiedy okazuje się, że zmarły mąż Keiry zaciągnął u niego dług, którego dziewczyna nie może spłacić. Wtedy zaczyna się prawdziwa akcja. Lachlan dał jej możliwość wyboru albo spłaci cały dług albo zostanie jego dopóki się nią nie znudzi.
Według mnie książka była zdecydowanie za krótka i już nie mogę się doczekać następnego tomu! :)

Jagusia | 2019-02-14

Keira Kilgore seksowna rudowłosą pięknością prowadząca destylarnię produkującą whiskey od pokoleń przez jej rodzinę. Niedawno straciła męża, który ją zdradzał i pozostawił jej do zapłacenia dług, który nie jest w stanie go spłacić. Wierzycielem jest Lachlana Mount bezwzględny, przystojny, bezlitosny tyran wymagający całkowitego posłuszeństwa. Nikt w Nowym Orleanem nie ma odwagi mu się sprzeciwić. Wszystkie szemrane interesy”przechodzą przez Niego” to Król miasta mający w swoich rękach każdego, może zrobić wszystko bez zahamowania i nie posiada żadnych skrupułów. Mężczyzna zamiast pieniędzy żąda tylko jednego - jej samej. Jest to połączenie tajemniczej i niebezpiecznej historii dwóch silnych osobowości z gorącą i seksowną dawką namiętności jak i zaskakującym zakończeniem otwierającym następny tom .

Katarzyna | 2019-02-08

Król bez skrupułów przyciąga i zachwyca na pierwszy rzut oka. Wystarczy spojrzeć, by wiedzieć, że może czytelnikowi zapewnić kilka gorących chwil. Choć objętością przypomina raczej nowelkę, to niech nie zwiedzie Was jego rozmiar. Myślę, że jak na pierwszą część trylogii potrafi wciągnąć do swojego świata, rozbudzić zmysły i wzmóc pragnienie na... więcej. Czy jednak diabeł jest tak bardzo straszny, jak go malują?

Keira Kilgore jest królową whisky – prowadzi własną destylarnię, która została założona przez jej przodków. Niestety ma za sobą krótkotrwałe i nieudane małżeństwo, a tragicznie zmarły małżonek pozostawił ją z ogromnym długiem. I kiedy Keira myśli, że wszystko w jej życiu zaczyna się w końcu układać, a dług stopniowo maleje dzięki jej ciężkiej pracy, pojawia się on. Lachlan Mount jest królem Nowego Orleanu – nikt nie śmie mu się sprzeciwić i żadna decyzja nie jest podjęta bez jego wiedzy. To człowiek bez żadnych skrupułów, który ma na swoim koncie wiele zbrodni. Teraz...

Snieznooka | 2019-03-07

„Król bez skrupułów” to moje pierwsze spotkanie z twórczością Megan March i z całą pewnością nie będzie ono ostatnie. Po samym opisie fabuły wiedziałam, że muszę tego króla, pana i władcę poznać. Nie mogłam się doczekać, kiedy trafi w moje rączki, kiedy poznam smak tego brutalnego świata, który zadrżny w posadach, kiedy na jego tornie zasiądzie on- Lachlan Mount.
Kiedy tylko zaczęłam czytać, moje życie zostało zatrzymane, jakby zawieszone w próżni, tak mocno byłam pochłonięta fabułą, że godziny po prostu znikają. Cała energia skupiła się na historii i nic więcej nie miało dla mnie znaczenia.
Keira Kilgore jest właścicielką destylarni Seven Sinners Distillery, najbardziej znanej irlandzkiej whisky. Rodzinna firma, która odniosła sukces w ciągu ostatnich czterech pokoleń, jest zagrożona wykupieniem przez jednego
z najsłynniejszych i budzących lęk biznesmenów Nowego Orleanu -Lachlan’a Mount’a. Keira dowiaduje się, że jej zmarły mąż był winien ogromną sumę pieniędzy Lachlanowi, nie...