Zbuntowane serce

Vi KeelandPenelope Ward Wydawnictwo: Editio Cykl: The Rush (tom 2) literatura obyczajowa, romans
Rebel Heart: Book Two
Data 1. wydania:
2018-05-22
Edyta Stępowska
Editio
odkupienie dziedzic bar szef fortuna miłość macierzyństwo cierpienie uczucia namiętność pożądanie humor
Rebel Heart: Book Two
The Rush (tom 2)
literatura obyczajowa, romans
Edyta Stępowska

Bad boy, miłość, ciąża z innym...

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Uwielbiam <3

Tak jak pisałam w opinii pierwszej części, że Rush to tchórz tak w tej chwili podtrzymuję swoje zdanie. Była miłość, były rozstania i powroty, był seks, był humor i oczywiście szczęśliwe zakończenie. Nie nudziłam się, przyjemnie spędzony czas.

Zawsze patrząc na tych przystojniaków z okładki mam wrażenie , że książka będzie tandetna i pełna seksu ale już któraś z kolei okazała się naprawdę świetnym dziełem. Pierwsza część była świetna, ale w drugiej gdy znamy już bohaterów na wskroś - dzieje się coś niesamowitego! Pełna wzruszeń, bólu a zarazem poczucia humoru i radości. Szczerze przyznaje że pokochałam postać...

Na półkach: , , , ,

Naprawdę próbowałam przebrnąć przez tą książkę, ale poległam. Mam prośbę do autorek nie dzielcie książki na dwa tomy, bo Wam to nie wychodzi moim zdaniem. Jedyny plus jaki znalazłam to Rush - słodziak, reszty nie da się czytać. Moje pierwsze DNF w tym roku.

Jak na razie jest to najgorsza książka tego roku.

Ponieważ tu też, jak w części pierwszej skasowało mi cały wpis, napiszę tylko, że autorka trzyma poziom części pierwszej. Wątek ojca dziecka przewidywalny do bólu, ale i tak miło spędziłam czas z tą książką.

Autorka pokazała nam innego Rusha. Tym razem widzimy jego łagodniejszą stronę, to jak dba o Gia i nie swoje dziecko. Jednak więź jaka jest pomiędzy tą dwójką, jest niemal namacalna. Ta miłość przezwyciężyłaby wszystko

Dwa tomy historii Gii i Rusha. Opowieść o trudnych wyborach, wyrzeczeniach i miłości.
O tym jak jedna decyzja może zaważyć na dalszym naszym losie i wpędzić nas w kłopoty.
Jedna z lepszych powieści tego duetu, który uwielbiam. Z zapartym tchem i łzami w oczach czytałam tą opowieść. Polecam czytać oba tomy zaraz po sobie, ponieważ tworzą całą historię i nie można się od nich...

Książka utrzymana w tym samym stylu co poprzednia część - dla mnie opera mydlana

Książka bardzo fajnie wchodzi. Bardzo pięknie pokazane jak Rush walczy z przeszłością której doświadczyła Gia i która dogoniła również jego.

Dyskusje

1 403