Wyzwanie czytelnicze LC

Tłumaczenie: Agnieszka Myśliwy
Wydawnictwo: Znak Literanova
Beauchamp Hall
hypesyll

Winona czuje, że dusi się we własnym życiu. Praca bez perspektyw i związek z mężczyzną, którego nie kocha, nie dają jej szczęścia. Kiedy prześladują ją cienie niespełnionych marzeń, kobieta ucieka do magicznego świata ukochanego serialu – Beauchamp Hall. Ale czasem nasze życie musi przewrócić się do góry nogami, by nastąpił nowy początek. Kiedy Winona traci pracę, a partnera przyłapuje na...

Ale czasem nasze życie musi przewrócić się do góry nogami, by nastąpił nowy początek. Kiedy Winona traci pracę, a partnera przyłapuje na zdradzie, postanawia rzucić wszystko. Choć jej serce jest pełne obaw, wie, że nie ma już nic do stracenia.

Rusza w podróż do magicznego miasteczka w zachodniej Anglii, by na własne oczy zobaczyć serialowy zamek Beauchamp Hall.

Co czeka ją w tym magicznym miejscu?
Czy marzenia, po które nareszcie sięgnęła, naprawdę się spełnią?

źródło opisu: znak.pl

źródło okładki: Znak