Cicha noc

Wydawnictwo: Między Słowami
Silent Night
Joanna Dziubińska
Ag2S

Dziewięcioletnia Emma jest uwielbianą przez widzów dziecięcą aktorką. Mimo młodego wieku gra główną rolę w znanym serialu, a jej życie to piękny hollywoodzki sen. Jednak tragiczny wypadek, w którym ginie mama Emmy, niszczy wszystko. Dziewczynka, niesprawna i dotknięta amnezją, zamieszkuje ze swoją ciotką, Whitney, kobietą bezdzietną, niezależną i całkowicie poświęcającą się karierze. Kiedy w...

Kiedy w życiu Whitney pojawia się bezbronna, wymagająca opieki siostrzenica, kobieta postanawia zrobić wszystko, aby jej pomóc, choć nie jest pewna, czy starczy jej sił. Nie wie jednak, ile cudów może się zdarzyć, gdy odważymy się otworzyć przed kimś serce.

Najnowsza powieść Danielle Steel przypomina o nieprawdopodobnej sile miłości, która niczym cicha noc po wieczornej burzy potrafi ukoić niespokojne serca.

źródło opisu: https://www.znak.com.pl

źródło okładki: https://www.znak.com.pl

akane171 | 2019-04-21
Przeczytana: 21 kwietnia 2019

Dawno nie czytałam tak koszmarnie napisanej książki. Postacie papierowo-bezpłciowe, jak stado przeżuwających trawę owiec na hali. Historia z malutkim potencjałem, ale zarżnięta sztampowatością jak powyższe owce w rzeźni. I stylistyka, och matulu, STYLISTYKA. 60% informacji o bohaterach dowiemy się z opisów brzmiących jak wycięte z notek biograficznych, napisanych przez dziesięciolatka na zadanie z polskiego. Autorka co chwila powtarza niepotrzebne informacje i ma manię podawania wieku postaci i o ile starsi czy młodsi są od siebie. Co najśmieszniejsze, powiedziałabym, że Cicha Noc to debiut autorki, bo tak koszmarnie jest napisana. A tu dzień dobry, książka wydana została w 2019 roku. Ogólnie, powieść może chyba tylko skusić zagorzałych fanów autorki, a chyba ma ich sporo skoro napłodziła ponad sto (!) książek i cieszy się niesłabnącą popularnością. Innym odradzam ze szczerego serca. Nawet jeśli lubicie odmóżdżyć się czymś lekkim i przyjemnym w ramach czytania guilty pleasure -...

madzia935 | 2019-04-28
Przeczytana: 28 kwietnia 2019

Dość przewidywalna, ale można się zrelaksować.

Ania Dziubak | 2019-05-11
Na półkach: Posiadam, Chcę przeczytać