Ostrożnie z miłością

Tłumaczenie: Ewa Górczyńska
Wydawnictwo: Burda Książki
Fight or Flight
giovanna

Seria przypadkowych zdarzeń doprowadza do spotkania, które Ava i Caleb zapamiętają na zawsze. Chyba cały wszechświat sprzysiągł się przeciwko Avie. Powrót z Phoenix do domu w Bostonie okazuje się pełen niespodzianek: pewien arogancki Szkot, Caleb, sprzątnął jej sprzed nosa ostatni bilet w pierwszej klasie, jej lot zostaje odwołany, musi więc wracać okrężną drogą, z przesiadką i noclegiem w...

Chyba cały wszechświat sprzysiągł się przeciwko Avie.
Powrót z Phoenix do domu w Bostonie okazuje się pełen niespodzianek: pewien arogancki Szkot, Caleb, sprzątnął jej sprzed nosa ostatni bilet w pierwszej klasie, jej lot zostaje odwołany, musi więc wracać okrężną drogą, z przesiadką i noclegiem w Chicago.
Na dodatek spotyka tam niesympatycznego Caleba. Napięcie, które rośnie między bohaterami, doprowadza w końcu do… namiętnej nocy podczas przymusowej przerwy w podróży; nocy, jakiej Ava jeszcze nigdy nie przeżyła.
Oboje traktują to jako jednorazową przygodę, ale za jakiś czas los znów postawi Caleba na drodze Avy…
Decydują się wówczas na związek bez zobowiązań. Caleb przez swoje trudne doświadczenia z przeszłości nie chce się poważniej angażować. Ale Ava wkrótce przekonuje się, że przystojny Szkot wcale nie jest takim okropnym typem, za jakiego go uważała.
Postanawia za wszelką cenę zawalczyć nie tylko o jego ciało, lecz także serce.

źródło opisu: http://www.burdaksiazki.pl

źródło okładki: materiały wydawnictwa

onlypretender | 2018-10-22

"Ostrożnie z miłością" to moje drugie spotkanie z twórczością Samanthy Young, kolejne bardzo udane!
Chociaż jest to bardzo kobieca powieść obyczajowa, nie jest to tylko kolejny przewidywalny romans.
Mamy możliwość zagłębić się w tę piękną historię słuchając opowieści sympatycznej Avy, którą lubimy od samego początku.
Samantha Young potrafi pisać o uczuciach w taki sposób, że czytelnik odczzuwa wzruszenie, nienawiść, radość razem z bohaterami.
Polecam, to idealna lektura na szary, deszczowy dzień!
Więcej: www.onlypretender.pl

Książkowa Pasja | 2018-10-03
Przeczytana: 22 października 2018
martka | 2018-10-22
nikolkac35c95 | 2018-10-22

Samantha Young odpowiedziała na Wasze pytania!

Samantha Young jest bestsellerową autorką współczesnych powieści obyczajowych, a już za tydzień polscy fani będą mieli okazję zobaczyć autorkę na żywo. Dodatkowo wielkimi krokami zbliża się premiera jej najnowszej książki. Z tej okazji autorka odpowiedziała na kilka z nurtujących Was pytań.

Samantha Young odpowie na Wasze pytania!

Czytelniczki pochłaniają jej powieści jednym tchem. Pokochały je za fascynujące portrety par, ich niezwykłe historie miłosne, a także za charyzmatyczne postacie, błyskotliwe dialogi i autentyczne problemy, z jakimi się zmagają. Samantha Young nie tylko pojawi się w tym roku w Polsce, ale również odpowie na Wasze pytania.