Kup teraz - 16 ofert w cenie od 6.99 zł do 31.00 zł

Ostrożnie z miłością

Patronat LC
Samantha Young Wydawnictwo: Burda Publishing Polska literatura obyczajowa, romans
Fight or Flight
Fight or Flight
literatura obyczajowa, romans
Ewa Górczyńska
zdarzenia znajomość napięcie podróż uczucie namiętność przygoda związek

Kolejna trafiona książka od Samanthy Young, to jednak z tych autorek, której książki jeszcze mnie nie zawiodły i mimo, że nie pochłaniam ich jedna za drugą, to jak po dłuższym czasie nie trafia mi się nic dobrego to sięgam właśnie po książki tej autorki, aby się zresetować.
Ava, miała za sobą ciężki tydzień, wizyta w rodzinnym mieście wyczerpała ją fizycznie i...

Książka wspaniała, trzymająca w napięciu. Mówi o tym, że nie ważne przez co przeszliśmy i tak możemy być szczęśliwi. Mega mnie wciągnęła lecz szczerze mówiąc końcówki się spodziewałam :D
Był co prawda moment rozczarowania i łez bo dotknęło również to i mnie, ale koniec końców skończyło się po mojej myśli :)
jestem bardzo zadowolona z tej książki i bardzo polecam...

Bardzo lubię styl pisania Samanthy Young. Ciekawa historia miłosna, mnóstwo humoru i wciągający wątek.

Już dawno żadna książka nie była dla mnie taką zmorą i wytworem niechęci do czytania. Bohaterzy są bezbarwni, dialogi niezmiernie płytkie a cała fabuła opiera się na seksie między dwojgiem głównych bohaterów, który jest przedstawiony płasko i bez polotu, jako czynność czysto mechaniczna. Nie jestem w stanie zrozumieć tak zawyżonej oceny.

Naprawdę nie wiem czym tu się "podniecać". Historia na poziomie Harlequina. W zamyśle autorki miał być to romans, love story i dramat w jednym... A jest: tylko dramat i to dosłownie! Książka jest tak banalna, infantylna i przewidywalna, że aż boli. Bohaterowie piękni, młodzi, bogaci, i żądni uciech cielesnych... Oczywiście nie mogło zabraknąć relacji love-hate, bo to się...

Bardzo fajna książka, polecam :)

Książka na odstresowanie może być. Nie zaskoczyła mnie, nie było efektu wow, ot po prostu romansidło, które już znamy z innych książek. Zaczęło się niewinnie, z nienawiścią, a skończyło z happy endem dla głównych bohaterów.

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Wspaniała książka. Na początku nie byłam pewna czy mi się spodoba, ale im dalej czytałam, tym bardziej mi się podobała. Szkoda tylko, że epilog taki krótki, fajnie byłoby przeczytać co się działo po kilku latach.

Lekka książka, szybko się czyta. Przyjemna dla oka, choć zdecydowanie przewidywalna. I nieco irytujące, że dorośli ludzie zachowują się, jak przedszkolaki, choć nie byłam w podobnej sytuacji i nie wiem, jak ja bym się zachowała.
Ogólnie przyjemnie.

W relacji Avy i Caleba nie od razu zaiskrzyło, było wręcz przeciwnie. On był dla niej oschłym chamem, a ona dla niego jak brzęcząca upierdliwa mucha latająca wokół głowy. Jednak podróż w tym samym kierunku pozwala im zamienić ze sobą kilka słów i nawet przejśc od słów do czynów. Wydawałoby się, że ich znajomość po podróży się zakończy, bo poza przygodnym seksem nic ich nie...

1 394
  • 2019