Książka Roku 2018
literatura faktu

Ta książka jest antologią najlepszych reportaży o Azji, jakie ukazały się na łamach Kontynentów w latach 2012-2017. Wśród wybitnych autorów są teksty między innymi: Andrzeja Stasiuka, Wojciecha Jagielskiego, Ziemowita Szczerka, Nataszy Goerke, Maxa Cegielskiego, Pawła Smoleńskiego i wielu innych, których dokładny spis znajduje się poniżej. To antologia dla tych, którzy kochają Azję i są ciekawi świata. Nie straszny im tak różnorodny kontynent, na którym współistnieją największa demokracja świata, najszybciej rozwijające się państwo świata, nieskończona ilość bóstw i marzeń o przyszłości. 19 niesamowitych opowieści podróżnych pokazuje, jaka Azja jest, jaka była, ale także jaka będzie, w co wierzy, czego słucha i czym się szczyci. Zapraszamy w fascynującą i intrygującą podróż z Kontynentami po Azji.

źródło opisu: https://sklep.magazynkontynenty.pl/produkt/azja-opowiesci-podrozne/

źródło okładki: https://sklep.magazynkontynenty.pl/produkt/azja-opowiesci-podrozne/

wypadwswiatpl | 2019-01-06
Zoe | 2018-08-17